Editörler : supporters.
02 Aralık 2016 20:08

deneme önerisi
deneme olarak hangi yayin önerirsiniz acaba ?

warrior1
Memur
04 Aralık 2016 13:55

ben de aynı soruyu soracaktım. tavsiyeler alınır........

hukukperisi
Aday Memur
06 Aralık 2016 15:02

Kesinlikle teminat 7 denemeyi öneririm gökhan hocanın kitabı, piyasadaki tüm denemeleri çözdüm sayılır açık ara en iyisiii...

CONES
Aday Memur
06 Aralık 2016 17:57

Merhaba,

Teminatı, Librayı ve Monopolün tüm denemelerini çözdüm. Libranınki biraz kolay geldi 82-83 netten aşağı düşmedi, Teminat biraz daha üst seviye 70 soruluk hukuk denemelerinden 52-53 yapabildim, monopolün denemeleri ise seviye olarak diğerlerinden daha zor 70 hukuk sorusunda 49 doğrudan fazla yapamadım. Ama monopolü şiddetle tavsiye ederim, deneme gibi deneme :))

warrior1
Memur
06 Aralık 2016 20:26

aslında deneme olarak ismen en çok mihenki duydum ama nasıl bilmiyorum..

warrior1
Memur
06 Aralık 2016 20:27

bu arada "esas" 10 denemesini almıştım. yorumlarımı yazarım

dlrysmnshn
Aday Memur
06 Aralık 2016 21:39

tesekkur ediyorum herkese . bende monopolü deniycem zorlamasi acisindan . yorumlarimi yazarim

trotro
Şef
07 Aralık 2016 10:34

peki arkadaşlar bu denemeler güncelmi hata oranı yüksek olan var mı?

mesut066
Aday Memur
08 Aralık 2016 13:09

themisin denemelerine giren var m? zorluk derecesi nas?l?

trotro
Şef
10 Aralık 2016 23:49

Libray i aldım ürün kaliteli değil, basım hataları ve soru hataları mevcut. bu kadar önemli bir sınav için bu eksiklikler olmamış . sorular güzel aslında ,kendilerini yeniliyebilirseler iyi iş çıkarabilirler. ( bu kitalpları hazırlayanlar sadece para gözüyle bakmamalı )

andres
Memur
11 Aralık 2016 12:08

libra'y? ben de ald?m. gkgy rezalet ötesi. çözüm k?sm?nda baz? cevap ??klar? ç?kmam??. yine gkgy'de çözüm k?sm?ndaki çözülmedi?i soru teste yok çok komik:D alan sorular?n?n da baz?lar? ç?km?? sorular?n?n ayn?s?.bildi?in kopyala yap??t?r yapm??lar. di?er denemeler için bir ?ey diyemeyece?im çözemedin onlardan hicbirini. monopolü sipari? verdim ben de. hepinize kolay gelsin. ba?ar?lar.

andres
Memur
11 Aralık 2016 12:13

mobilden yazinca turkce karakterler cikmiyor heralde. libra cok kotu. alan kismindaki sorularin bazilari cikmis sorularinin aynisi. gkgy zaten berbat. diger denemeler hakkinda bilgim yok.

warrior1
Memur
12 Aralık 2016 11:20

esas denemelerine başladım. sorular zor değil. ama kolay da diyemem çünkü yanlışım çok çıkıyor:) yalnız soruların çözümleri çok iyi. 10 denemenin çözümünü bir kitap haline getirmişler. ayrıntılı güzel cevaplar var.... bu bittikten sonra yukarda teminatı önermişsiniz. bi de onu deneyebilirim... bundan sonra deneme çözmekten başka yapacak ne var?

12 Aralık 2016 11:53

Bende mihenk denememlerini çözüyorum. Memnunum. Piyasada da iyi olduğu konusunda bir kanı varmış. 7+3 deneme var. 3 tanesi son 3 yılın uyarlama soruları. Benim de merak ettiğim bir husus var. Şimdi bu demelerde 17+42 gibi bir ortalamam var. Avukatlıktan adli yargıya geçiş sınavına gireceğim. (Malum bu denemeler mezunlar için hazırlanmış) Yeterli olur mu? Daha önce giren arkadaşlar varsa görüşlerini bekliyorum.

aaumut
Memur
12 Aralık 2016 12:01

mihenkin avukatlıktan geçişiçin ayrı denemesi var diye biliyorum.

erelf
Aday Memur
12 Aralık 2016 15:46

pdf ortamında deneme lazım bana yardımcı olabilecek varmı

trotro
Şef
12 Aralık 2016 23:36

karine = libray aynı sorular aynı hatalar snuç : önerilmez :S

uzlaştrmacı
Aday Memur
13 Aralık 2016 00:00

arkada?lar merhaba.ben esas deneme ald?m, pelikan yay?nlar?n?n bu sene ç?karm??.gayet memnun kald?m sorular? güzel haz?rlam?? cevap anahtar? da gayet doyurucu.Mihenkteki genel kültür sorular?yla k?yaslarsak Esas biraz daha kas?yor tarihte.Ama alan için ba?a ba? gibiler diyebilirim. Tabi daha tek bir deneme çözdüm o yüzden bu yorumum ne kadar sa?l?kl? olur siz de?erlendirirsiniz?? haz?r konu aç?lm??ken benim de bir sorum olacak:geçmi? y?llarda s?nava giren arkada?lar?n s?nav sonuçlar?, deneme sonuçlar? gibi mi geldi? ?imdiden te?ekkürler ??

uzlaştrmacı
Aday Memur
13 Aralık 2016 00:04

arkadaslar merhaba.ben esas deneme aldim, pelikan yayinlarinin bu sene çikarmis.gayet memnun kaldim sorulari güzel hazirlamis cevap anahtari da gayet doyurucu.Mihenkteki genel kültür sorulariyla kiyaslarsak Esas biraz daha kasiyor tarihte.Ama alan için basa bas gibiler diyebilirim. Tabi daha tek bir deneme çözdüm o yüzden bu yorumum ne kadar saglikli olur siz degerlendirirsiniz:) hazir konu acilmisken benim de bir sorum olacak:geçmis yillarda sinava giren arkadaslarin sinav sonuçlari, deneme sonuçlari gibi mi geldi? simdiden Tesekkürler:)
13 Aralık 2016 02:35

sinav sonuclari deneme gibi geliyor diyebilirim lakin piyasalardaki en iyi denemelerde bile hep 2 3 soru hatali haliyle moral bozuyor
13 Aralık 2016 02:38

themisin ilk 3 denemesine girdim en az 4 5 hatali soru tespit ettim tabi bazilari da guncelligini yitirmis. tarih sorulari da fazla ayrinti gibi geldi bana.. mihenk guzel gercekten :) gecen sene radikalakademininkini almistim ondan daha zor ama guzel. sinava girmeden sorulari tekrar etmeyi dusunuyorum hayirlisi..
Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi