Editörler : oto-danisman-expert
03 Aralık 2016 13:35

Kaldirima Vurdum yardim

Arkadaslar sabah ise giderken hafif bir viraja girdim araci sollamak icin sola gectigim sirada gunes gozumu aldi gozum karardi o ara kaldirima vurdum ama yoluma devam ettim vurdugumda yada surttugumde hizim 100 idi. Sonra araci musait bir yere cektim indim baktim sadece jant biraz yuzulmus kenari 10 cm kadar .birde camurluk davlumbazi catlamis. Araci sonradan yolda kontrol ettim herhangi bir titreme yok 110 da elimi biraktim herhangi bir tarafa cekmiyor ayni hizda elimi cektim firene bastim yine birsey olmadi .ssabit bir sekilde durdu .acaba baska bi sikinti varmidir yardim lutfen.

03 Aralık 2016 22:08

Bu dediklerini yaptığında birşey olmamış ise devam et yoluna hocam

berfin*meb
Kapalı
03 Aralık 2016 23:04

Arabanızı düşünmeyi bırakınız..

Bilmiyorum yanlış mı söylüyorum ama virajı alırken hızınız 100 ise ve size bir şey olmamışsa

halinize şükrediniz.

Geçmiş olsun..

ferman66
Aday Memur
04 Aralık 2016 00:18

Hocam haklisiniz once can. Cok sukur o vurdugumda araba savrulsa ardimdan onlarca arac geliyordu ve hizlari 80in altinda degildir daha buyuk bir kaza ve can kayiplari olabilirdi . Pazartesi araci bi ustaya gosterecem cunki sehir disina cikacam bi olumsuzluk olabilir. Onun icin burdan anlayan arkadaslarada bi danisiyim dedim.

04 Aralık 2016 20:31

Bi göstermek iyi olacaktır tabi ki

fetih01
Aday Memur
14 Aralık 2016 09:57

100 le viraja girmişsin sollamışsın bir de bence şükretmelisin.Arabada bir şey yoktur korkmayın.

Dikkatli olun bundan sonra

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi