Editörler : ayşegül bgm
03 Aralık 2016 22:40

Yeni atanan arkadaşlar için

Evet arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun şimdi bir kaç bişiler yazıcam inşallah açıklayıcı olurum öncelikle sözleşmeliler zimmete yani çkysye düşer mi diye birsürü yazı gördüm evet sözleşmelilerde zimmete düşer zimmet veya çkysye dediğimiz şey nedir aslında ikiside aynı şey linki

https://sbu2.saglik.gov.tr/zimmetdurumu/ burdan görürsünüz gelelim düşme meselesi nasıl olucak zimmet sorgulamaya girdik oraya TC mizi aile sıra no cilt boyu falan yazdık neyse yine bir link veriyorum resim linki düştüğünüz zaman böyle görünecek hoşgeldiniz isminiz yazıcak ve altta da ana görev yeriniz (atandığınız yer mesela işte İstanbul bilmem ne hastanesi gibi artık nereye atandıysanızz neyse) eğer zimmete düşmediyseniz bu bilgilere ait bir personel bulunamamıştır yazar yani mavi bir kutu içerisinde hoşgeldiniz isim altta ana görev yeri bilmem ne yazarsa zimmete düştünüz demek yazmıyorsa düşmediniz demek hayırlı geceler tekrardan hayırlı olsun umarım yardımcı olmuşumdur zimmet konusunda.:)

Ebruserdal
Aday Memur
03 Aralık 2016 23:41

Tesekkur ederim peki ben 2016/6 ile atandim evrak teslimi niteli 17 gün oldu kaç gün içinde zimmete duseriz

eren227
Aday Memur
04 Aralık 2016 00:51

zimmete düştükten sonra başlama süresi 15 günmü böyle bişey varmı acaba

odyolog12
Memur
04 Aralık 2016 01:15

öyle bişey yok zimmete düştükten sonra hastaneyi takip edeceksin onlar gel dedikten 15 gün sonra

eren227, 7 yıl önce

eren227
Aday Memur
04 Aralık 2016 01:20

hastaneyi takip ediceksiniz derken onlar telefonlamı size ulaşıyorlar hocam yoksa iyeni atnanlarla ilgili sitelerinden yazı falannmı yayınlıyorlar

odyolog12, 7 yıl önce

öyle bişey yok zimmete düştükten sonra hastaneyi takip edeceksin onlar gel dedikten 15 gün sonra

odyometrist1
Aday Memur
04 Aralık 2016 08:29

Doğrudur zimmete düştükten sonra eğer aynı şehirde iseniz yani oturduğunuz yere atanmışsanız ertesi gün başka şehirde iseniz 15 gün içerisinde başlamanız gerekiyor ayrıca zaten hastane sizi arayıp bilgi veriyor ama yinede sizin zimmeti takip edip düştükten sonra aramanız işlemleri hızlandırır.

eren227, 7 yıl önce

odyometrist1
Aday Memur
04 Aralık 2016 08:32

Normalde kadrolu atanan birinin zimmete düşüp başlaması 1 1,5 ayı buluyor ben kadrolu atandım haziranda atandım evraklar zimmete düşme faln hepsi bittikten sonra işe başlama 28 ağustosu buldu ayrıca güvenlik soruşturması yoktu bizde o yüzden Aralık sonu veya Ocak başı gibi düşünüyorum ama fazlada olabilir güvenlik soruşturmasına bağlı herşey

Ebruserdal, 7 yıl önce

Tesekkur ederim peki ben 2016/6 ile atandim evrak teslimi niteli 17 gün oldu kaç gün içinde zimmete duseriz

Ebruserdal
Aday Memur
04 Aralık 2016 09:12

Sagolun hocam bizim sonuçlar aciklanali 37 gün oldu evrak teslimi biteli de 18 gün oldu bende kadrolu atandim

odyometrist1
Aday Memur
04 Aralık 2016 09:48

Anladım işte dediğim gibi güvenlik soruşturması işi bozuyor ne kadar sürecek süreç nasıl işliyor belli değil inşallah en kısa zamanda biterde başlarsınız

Ebruserdal, 7 yıl önce

Sagolun hocam bizim sonuçlar aciklanali 37 gün oldu evrak teslimi biteli de 18 gün oldu bende kadrolu atandim

Hemsireyizzz16
Aday Memur
04 Aralık 2016 09:54

Peki zimmete dustukten sonra bazi engellerden dolayi goreve gidemessek istifa etmis mi sayiliyoruz o

odyometrist1
Aday Memur
04 Aralık 2016 12:37

Zimmete düştükten sonra 15 gün içerisinde gitmezsen ataman iptal edilir.

Hemsireyizzz16, 7 yıl önce

Peki zimmete dustukten sonra bazi engellerden dolayi goreve gidemessek istifa etmis mi sayiliyoruz o

Hemsireyizzz16
Aday Memur
04 Aralık 2016 13:54

Tekrar atanma sansim olurmu peki

odyometrist1
Aday Memur
04 Aralık 2016 18:07

İllaki bir yaptırımı vardır mesela bakanlığın tercih dönemleri vardır hizmet puanı ile tercih yapıp gitmezsen 2 sene ceza yiyorsun illaki yaptırım vardır

Hemsireyizzz16, 7 yıl önce

Tekrar atanma sansim olurmu peki

21mhmtt1905
Kapalı
05 Aralık 2016 14:42

yaşadığımız ile atandığımızda zimmete düştükten sonra bir gün içinde hast. gitmek zorundayz değil mi

21mhmtt1905
Kapalı
05 Aralık 2016 14:44

bide bu zimmet olayını atandığım ilin kamu hast. sordum sizin zimmet ile ilgili işiniz yok dedi..

eren227
Aday Memur
05 Aralık 2016 15:17

zimmetle işimiz yoksa nerden ogrenecegız durumumuzu hocam bunun için ne dediler

21mhmtt1905, 7 yıl önce

bide bu zimmet olayını atandığım ilin kamu hast. sordum sizin zimmet ile ilgili işiniz yok dedi..

odyometrist1
Aday Memur
05 Aralık 2016 22:41

Aynen madem zimmetle işin yok nerden takip edeceksin yok öyle bişi herkes zimmete düşüyor

21mhmtt1905, 7 yıl önce

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi