Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
03 Şubat 2017 13:51

ibrahimsavr

Inşallah dediğin gibidir kardeşim. Çünkü önümüzde memur olupta tercih yapicam diyen çok

Hasanelbstnl, 2 ay önce - Alıntıya git

dedigim gibi bu gorus devlet personel başkanliginin. birde muafakat meselesi varmış saçma sapan işler ya. bu arada kaç kişi var aenin tanidiklarindan. memur olupda tercih yapacaklar?

03 Şubat 2017 13:59

Hasanelbstnl

dedigim gibi bu gorus devlet personel başkanliginin. birde muafakat meselesi varmış saçma sapan işler ya. bu arada kaç kişi var aenin tanidiklarindan. memur olupda tercih yapacaklar?

ibrahimsavr, 2 ay önce - Alıntıya git

Ilk 30 da 3 kisi biliyorum memur olan

06 Şubat 2017 13:41

mehmetkurnaz

ibrahim savur kardeşim zaten benim sınava girme amacım kitlere yerleşmek senin yeni öğrendiğin maddeyi bn 5 senedir biliyorum zaten tekrar 657 ye teknisyen olarak atanmak için sınava girecek kadar aptal yoktur heralde ha senin o kitlerdekiler memur sayılmıyor dediklerin 657 nin memurunun iki katı maaş alıyor ve hakları 657 den daha fazla 657 bi kuru maaş ama yine de llaha şükürler olsun bunu bulamayan da var buyrun 657 sizin olsun inşallah bnde memur olmayarak kite atanırım:) ilk atamada ki en yüksek puanların nerelere ve hangi kuruma atandığına bakarsanız herşeyi daha iyi anlarsınız arkadaşlar.

06 Şubat 2017 14:04

Onur Kuzucu

ibrahim savur kardeşim zaten benim sınava girme amacım kitlere yerleşmek senin yeni öğrendiğin maddeyi bn 5 senedir biliyorum zaten tekrar 657 ye teknisyen olarak atanmak için sınava girecek kadar aptal yoktur heralde ha senin o kitlerdekiler memur sayılmıyor dediklerin 657 nin memurunun iki katı maaş alıyor ve hakları 657 den daha fazla 657 bi kuru maaş ama yine de llaha şükürler olsun bunu bulamayan da var buyrun 657 sizin olsun inşallah bnde memur olmayarak kite atanırım:) ilk atamada ki en yüksek puanların nerelere ve hangi kuruma atandığına bakarsanız herşeyi daha iyi anlarsınız arkadaşlar.

mehmetkurnaz, 2 ay önce - Alıntıya git

kite puan yeterken zaten 657 olmak avantajlı değil..kitin bazı olumsuz yanları var ben KİTteyim çok çalışıyoruz üniversitede olsam bu kadar iş olmazdı ama maaş belki bunu telafi eder..ayrıca bi negatiflik de gelir vergisi ocak ayında aldığın maaş mayısta 200-300 düşüyor ekim-kasım ayında bi 200 lira daha düşüyor ama yine ortalamaya vurunca 657den nerden baksan 500 lira fazla..

06 Şubat 2017 14:04

ekka21

Aynen haklısın kardeş bende 7. Sıraya geldim önceliğim dhmi olacak inşaallah dhmi haziranda 7 ve üstü alırsa çok iyi olur.

06 Şubat 2017 14:17

ibrahimsavr

ya kusura bakmayin ama önumdeki kisilerin görusleri beni ilgilendiriyor :). kit dedigin dhmi mi oluyor onun icinmi girdin yani sinava ?

06 Şubat 2017 14:33

ekka21

Bu bilgiler doğrumu :

Dhmi teknisyen maaşı 4000 tl

657 tabii teknisyen 3000 tl

Farklı bir şey varsa yazalım.

06 Şubat 2017 14:45

Onur Kuzucu

Bu bilgiler doğrumu :

Dhmi teknisyen maaşı 4000 tl

657 tabii teknisyen 3000 tl

Farklı bir şey varsa yazalım.

ekka21, 2 ay önce - Alıntıya git

dhmi 4500 alıyor bildiğim kadarıyla 657 3000 alamaz 2500-2600 anca

06 Şubat 2017 16:06

mehmetkurnaz

onur kuzucu kardeşim hangi havaalanındasın . bn şuan 657 deyim maaş eş yardımı dahil 2780 yani bekaar 657 teknisyen 2580 alıyor. onur kuzucu sende maaşıı söylersen millet aradaki farkı anlamış olur

06 Şubat 2017 16:08

mehmetkurnaz

evet ibrahim savur dhmi için girdim sadece dhmi değil kit toprak mahsulleri felanda kit ama en iyi kit dhmi .

06 Şubat 2017 16:28

Onur Kuzucu

ben TMO'dayım bizdeki bekar teknisyen 3300 filan DHMİ araştırdığımdan biliyorum 4500 alıyoralr

06 Şubat 2017 16:29

mehmetkurnaz

hımm evet tmo daha az alıyor ve iş yoğun oluyor dhmi de işte çok yoğun olmaz ve bnde araştırdım maaş gerçekten çok iyi

06 Şubat 2017 16:39

Hasanelbstnl

657 de bakanliklarda üniversitelerde işler nasil kolay mi ?

Toplam 133 mesaj
ANKET
Galatasaray Genel Kurulu, Hakan Şükür'ü ihraç etmedi. Ne düşünüyorsunuz?