Editörler : Cüneyt Barışoglu
13 Aralık 2016 19:59  

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna Atananlar İsimler Ne Zaman Çkys'ye Düşecek, Güvenlik Soruşturması

Merhaba Arkadaşlar.Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna Atananlar İsimler Ne Zaman Çkys'ye Düşecek, Güvenlik Soruşturması ne zaman Sonuçlanacak. Bu başlık atında Toplanalım. Süreç Kısaca;

Ekpss 2016/1 ile Türkiye Kamu Hastaneleri kurumuna 24 ağustos tarihinde atandım. Tkhk İstenilen Belgeleri 5 Eylül Tarihinde internet sitesinde yayınladı. Birgün sonra yani 6 eylülde Kurumun istediği belgeleri teslim ettim. Kurum 23 eylüle kadar belge teslim süresi sundu.

Daha sonra aradan 30-40 gün geçtikten sonra bir kısım arkadaşımız atanarak isimleri Çkys'ye düştü. Ancak bir kısmımız Yeni Çıkan Kanun Hükmünde Kararnameya(khk) takılarak hakkımızda güvenlik soruşturması yapılmasına karar verildi. 9 Kasım tarihinde Tkhk sitesinde güvenlik Soruşturması belgelerini yayınladı. Bir gün sonra belgeyi doldurup kuruma teslim ettim. 17 Kasımda belge teslim tarihi sondu. Ayın 21'inde Güvenlik Soruşturması belgeleri Ankaraya gitti. Bu Tarihten itibaren beklemekteyiz. Aradan Toplam üçbuçuk ay geçti. Daha ne kadar bekleyeceğiz. Bu başlık altında toplanalım.

14 Aralık 2016 18:51

Soscaladay

Bana 5 aralıkta geri döndüler ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu bize günderdediler. Ben de 6 aralıkta günderdim. Başbakanlığı aradım daha 2 ya da 3 ay daha bekleme olasılığınız var dediler. Kardeşim böyle olacağını bilseydim ücretli öğretmenkiğe başvururdum. Nedir bu çektiğimiz ya.

23 Aralık 2016 19:14

yasinibili

düşen oldumu arkadaslar?

25 Aralık 2016 16:21

mustafamemur23

Arkadaşlar 24 Ağustosta Türkiye Kamu Hastaneleri kurumuna Ekpss ile atandım. 4 Aydır bekliyoruz. Güvenlik Soruşturması ne zaman sonuçlanır. Ne zaman atanırız. Tahmini daha ne kadar bekleyeceğiz. Ankarayı arayan haber alan varmı.

29 Aralık 2016 20:56

mustafamemur23

Güvenlik Soruşturmasının Yakında yani Ocak ayında biteceği ile ilgili bir duyum aldım.

29 Aralık 2016 20:58

mustafamemur23

Zaten ak parti bursa milletvekili Bennur Karaburun açıklama yapmıştı. Ekpss 2016 ile atananların Güvenlik Tahkikatı devam etmektedir. Yakında nihayete erdirilecektir Diye.

29 Aralık 2016 22:52

yasinibili

evet ocagın sonuna denk gelır subatta baslarız galıba

05 Ocak 2017 15:16

38smyldrm

yakında... bu yakındanın bir karşılığı olmalı değil mi.. ama yok... güvenlik soruşturmalarının

tamamlanması için daha kaç ay geçmesi lazım.. Başka bir gezegenden gelmedik başka bir

ülkeden de gelmedik. Ve atandığımızın kurumun yetkililerinin de; çıkıp bir açıklama

yapmaları gerekmez mi..Sonu gelmeyen bir bekleyişin bizlere nasıl bir acı verdiğini anlamaları çok mu zor.. Her gün TKHK' nin resmi sitesini takip ediyoruz. Her gün ÇKYS ye

ismimizin düşüp düşmediğini kontrol ediyoruz. Acaba bir bilgilendirme yazılmış mı bizlerle ilgili

diye.. Ama yok.. Birilerinden rica ediyoruz bir yardımcı olun diye. Ama hiç kimse bir şey bilmiyor. Peki bilen hiç mi kimse yok... Ya da en azından şu anda bu yürütülen güvenlik soruşturmaları

hangi seviyede... Bitmiş mi, bitecek mi, ya da hiç başlamamış.mı..Ne kadar zorlaştırıldı böyle ya. Peki ya başlatılanlar. . ooof offff.. bu nasıl bir stres ya. Engellisin ayrı bir dert. işin yürümüyor

ayrı dert...

09 Ocak 2017 18:09

Soscaladay

Hala bir bilgi yok mu? Şubatı mı bekleyecez? Martta yeniden tercih var, biz hala yerleşemedik. Bu ne biçim iş! Resmen alay etseler ancak bu kadar olur!

11 Ocak 2017 00:59

mfc27

Arkadaş lar benim görevden ayrılma yazım geldi şuanki bulunduğunuz kurumun atama bölümünğ sürekli arayın

Toplam 9 mesaj
ANKET
FETÖ'den ihraç edilen polislerin, askerlik yapmasını istiyor musunuz?