Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
17 Mart 2017 17:05

tmo.tmo.

sevinen mi var!!!! üslubunu da biraz daha evirirsen sevinirim ;)

tmo.tmo., 1 hafta önce - Alıntıya git

o kadar şartlanmışsın ki dediklerimi mana itibariyle anlamayacak kadar heyacana kaptırmışsın kendini biraz sakin ol inş... çok alım olur .. benim yaptığım kötüye odaklanıp iyiye sevinme stratejisi ... alım açıklanınca hayal kırıklığı hiç yaşadınmı bilemiyorum. !!!

17 Mart 2017 18:59

FırtınaKaradeniz

Hocam 657 den kitlere gecislerde atandiktan sonra istifa edersiniz yaziyor fakat cok bilgi kirliligi var ben 6 ay sartini 657 den 657 ye gecerken olarak gordum bunu tam olarak bir bilen arkadas yokmu zaten dhmi puani yuksek bir yer oldugu icin hep onceden memur arkadaslarin bir daha kpss ye girerek kazandiklari bir kurum degilmi cok kafam karist suan

kirlikedi31, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam her havalimaninda meteoroloji genel mudurlugune bagli birim vardir ordaki memurlara sordum once istifa etmemiz gerekir dhmiye gelmek icin dediler,yalan konusmuyolarsa durum böyle

17 Mart 2017 19:01

FırtınaKaradeniz

yanlış biliyorsunuz hocam 657 den 657 ye gecıslerde 6 ay beklemen gerek .657 den dhmı geçmek için istifa yetiyor.

mamadak, 1 hafta önce - Alıntıya git

Konustugum meteoroloji memurlarida tam olarak bilmeden anlatmislar o zaman bana :)

17 Mart 2017 19:04

FırtınaKaradeniz

o kadar şartlanmışsın ki dediklerimi mana itibariyle anlamayacak kadar heyacana kaptırmışsın kendini biraz sakin ol inş... çok alım olur .. benim yaptığım kötüye odaklanıp iyiye sevinme stratejisi ... alım açıklanınca hayal kırıklığı hiç yaşadınmı bilemiyorum. !!!

tmo.tmo., 1 hafta önce - Alıntıya git

Karamsarlik güzel degildir hocam

18 Mart 2017 15:05

rapidoo

Merhabalar lise puanım 96'a yakın alanda 2.yim , ilk atamada tuttugu halde okulu bitirmek için yazamadım(mühendislik) bende sizin gibi Dhmi bekliyorum , teknisyen kadrosu(2023 elektrik) açılırmı açılırsa batı olma olasılıgı varmı yorumlarınızı bekliyorum :)

18 Mart 2017 15:53

FırtınaKaradeniz

Merhabalar lise puanım 96'a yakın alanda 2.yim , ilk atamada tuttugu halde okulu bitirmek için yazamadım(mühendislik) bende sizin gibi Dhmi bekliyorum , teknisyen kadrosu(2023 elektrik) açılırmı açılırsa batı olma olasılıgı varmı yorumlarınızı bekliyorum :)

rapidoo, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam sorunuzun cevabini tam olarak dhmi genel merkezdekilerde bilemez suan en guzeli insan kaynaklarini arayip detayli olarak sorabilirsiniz size en guzel bicimde yardimci olacaklardir..

19 Mart 2017 12:39

Ramazan dm

sıralaman 3001 de 1200 apron veya c ehlietli şöför olma şansı yok demi arkadaşlar

19 Mart 2017 12:59

Fatih handemir

Şofor 10 kisi falan acilirsa olablrsn bnce bnimde siralamam 537 sofor yazmayi dusunuyorum birde bnde puani iyi bir arkds var oda yazck söforluk bskada blmiyorum

19 Mart 2017 14:22

rapidoo

Hocam maalesef 1 ay önce genel müdürlüğe gittim bir planlamamız ama size birşey söyleyemeyiz dediler :) Ama pzt tekrar arayım bakalım bişey diyeceklermi :)

19 Mart 2017 15:00

mamadak

Hocam maalesef 1 ay önce genel müdürlüğe gittim bir planlamamız ama size birşey söyleyemeyiz dediler :) Ama pzt tekrar arayım bakalım bişey diyeceklermi :)

rapidoo, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ne planlamasi hocam?

20 Mart 2017 20:29

rapidoo

Hocam ben dhmı genel müdürlüğü insan kaynaklarına çıktım böyle böyle puanım var dedim hayırlı olsun dedi , dhmı yazacagım dedim , 2.atamada açma olasılıgı varmı dedim adam bana güldü ''bir planlamamız var ama sana bilgi veremeyiz'' dedi , ben üsteledim ankara açılma olasılıgı varmı diye oda tekrar '' bilgi veremem'' dedi. Buda demek oluyorki 2.atamada belli bir kadro olacak ama hangi şehire ne kadar olacak bilemiyoruz...

20 Mart 2017 21:52

FırtınaKaradeniz

Hocam ben dhmı genel müdürlüğü insan kaynaklarına çıktım böyle böyle puanım var dedim hayırlı olsun dedi , dhmı yazacagım dedim , 2.atamada açma olasılıgı varmı dedim adam bana güldü ''bir planlamamız var ama sana bilgi veremeyiz'' dedi , ben üsteledim ankara açılma olasılıgı varmı diye oda tekrar '' bilgi veremem'' dedi. Buda demek oluyorki 2.atamada belli bir kadro olacak ama hangi şehire ne kadar olacak bilemiyoruz...

rapidoo, 6 gün önce - Alıntıya git

Onlar bile net bisey diyemezken vakitsiz kadro sorma olayina katilmiyorum hocam

21 Mart 2017 15:55

Apronmemuru

2017/1 haziran alımında DHMİ şoför kadrosuna kaç kişilik alım olur puanlar kaça düşer apron memuru alımı kaç kişilik olur puanları kaça düşer sizce millet ?

Toplam 193 mesaj
ANKET
Öğrenci ve veliler, öğretmenlere not vermeli mi?