Editörler : crops35
21 Aralık 2016 14:59

Puan kaça kadar düşer tahmini
Arkadaşlar çok fazla kadro yok sanırım puanların kaça kadar düşeceğini tahmininiz nedir acaba? İlk tercih olduğu için yüksek kapatacaktır. Tahminimce 87 en düşük puan olacak

Goldstein
Aday Memur
21 Aralık 2016 16:55

Hocam, 87 puana düşmesi için yüksek puanlıların bazı yerleri hiç yazmaması gerekiyor. 89 puanı olanın branş sıralaması 250 civarında. Alımın da 51 avukat olduğunu düşünürsek, ben en iyi ihtimalle 89'a düşer diye tahmin ediyorum.

Ama iki yıllık tecrübe arayan 8 kadro için belki puanlar biraz daha düşecektir.

Nese Yılmazz
Kapalı
22 Aralık 2016 16:08

Bu atamada atanabilmek için ilk 100 de olmak falan mı gerekiyor?branşım 150 nerdeyse benim şansım yok mu pek?

22 Aralık 2016 17:38

Büyük ihtimal öyle olacaktır fakat başvurun yine de siz riske atmayın

Nese Yılmazz
Kapalı
22 Aralık 2016 17:42

Psikolojim çöktü.Doğu gelme ihtimali de oldukça düşük mü kanaatinizce? Mülakatlı alımlara mı odaklanmalıyım?

criminal lawyer, 7 yıl önce
Büyük ihtimal öyle olacaktır fakat başvurun yine de siz riske atmayın
22 Aralık 2016 18:15

Tek bir sınava değil de tüm sınavlara hazırlıklı olmanızda fayda var.. neyazık ki hukukçuların böyle sıkıntıları oluyor.. inşallah hayırlısı olsun sizin için de

Nese Yılmazz
Kapalı
22 Aralık 2016 18:26

Başlıcam artık gelir idaresine çalışmaya o zaman yapacak bir şey yok

criminal lawyer, 7 yıl önce
Tek bir sınava değil de tüm sınavlara hazırlıklı olmanızda fayda var.. neyazık ki hukukçuların böyle sıkıntıları oluyor.. inşallah hayırlısı olsun sizin için de

Goldstein
Aday Memur
22 Aralık 2016 23:48

Doğuya kesinlikle gitmem demiyorsanız, bu yerleştirmede 90 puanla atanırsınız diye düşünüyorum.

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

Bu atamada atanabilmek için ilk 100 de olmak falan mı gerekiyor?branşım 150 nerdeyse benim şansım yok mu pek?

Nese Yılmazz
Kapalı
23 Aralık 2016 02:30

Demiyorum doğu batı farketmez yerleşir miyim gerçekten sevindim şu an

Goldstein, 7 yıl önce

Doğuya kesinlikle gitmem demiyorsanız, bu yerleştirmede 90 puanla atanırsınız diye düşünüyorum.

bulmacaeki
Aday Memur
23 Aralık 2016 09:11

Doğuyu yazarsanız olur bence de hocam

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

Demiyorum doğu batı farketmez yerleşir miyim gerçekten sevindim şu an

Nese Yılmazz
Kapalı
23 Aralık 2016 09:49

Umarım olur çok sıkıldım artık.

bulmacaeki, 7 yıl önce

Doğuyu yazarsanız olur bence de hocam

bulmacaeki
Aday Memur
23 Aralık 2016 10:15

Hocam ben de aynı durumdayım evde oturmak çok zor geliyor en azından siz gidersiniz benm şuan için öyle bi ihtimalim bile gözükmüyor

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

Umarım olur çok sıkıldım artık.

Nese Yılmazz
Kapalı
23 Aralık 2016 10:34

Kaç puanınız? Ben gerçekten çok taktım kamuya geçme olayına. Sürekli düşünüyorum zaten. Olur mu olmaz mı diye. Genelde de karamsar düşünüyorum.

bulmacaeki, 7 yıl önce

Hocam ben de aynı durumdayım evde oturmak çok zor geliyor en azından siz gidersiniz benm şuan için öyle bi ihtimalim bile gözükmüyor

bulmacaeki
Aday Memur
23 Aralık 2016 10:58

86,5 puanim ben de aynı durumdayım avukatlık istiyorum özellikle ve kamu avukatlığı çok cazip geliyo ama işte evde boş boş oturup beklemek çok zor geliyo

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

Kaç puanınız? Ben gerçekten çok taktım kamuya geçme olayına. Sürekli düşünüyorum zaten. Olur mu olmaz mı diye. Genelde de karamsar düşünüyorum.

Nese Yılmazz
Kapalı
23 Aralık 2016 11:17

Gelir idaresine başvurdunuz mu? İyi alım yapacak yazılıyı geçersek 2 kişiden birini almış olacak. Ama merkeziden yerleşebilsek keşke tabi. Ben ikinci atamada da alım az olur diye endişeliyim

bulmacaeki, 7 yıl önce

86,5 puanim ben de aynı durumdayım avukatlık istiyorum özellikle ve kamu avukatlığı çok cazip geliyo ama işte evde boş boş oturup beklemek çok zor geliyo

bulmacaeki
Aday Memur
23 Aralık 2016 11:31

Haziranda genelde merkezi atama sayısı kasima gore daha fazla oluyo ben daha fazla olacagini dusunuyorum bu sırada da alımlara basvuruyorum başvurmaya da devam edicem bakalım artık hayırlısı

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

Gelir idaresine başvurdunuz mu? İyi alım yapacak yazılıyı geçersek 2 kişiden birini almış olacak. Ama merkeziden yerleşebilsek keşke tabi. Ben ikinci atamada da alım az olur diye endişeliyim

Nese Yılmazz
Kapalı
23 Aralık 2016 14:37

Kamulu olucaz uzak veya yakın gelecekte :)

bulmacaeki, 7 yıl önce

Haziranda genelde merkezi atama sayısı kasima gore daha fazla oluyo ben daha fazla olacagini dusunuyorum bu sırada da alımlara basvuruyorum başvurmaya da devam edicem bakalım artık hayırlısı

Nese Yılmazz
Kapalı
24 Aralık 2016 13:33

En düşük hakkari mi kapatır?

bulmacaeki
Aday Memur
24 Aralık 2016 14:46

Bence öyle olur hocam

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

En düşük hakkari mi kapatır?

Nese Yılmazz
Kapalı
24 Aralık 2016 15:00

Van Batman Hakkari şeklinde sıralıcam en sonu iyi midir sizce? Bir de Elazığ var onu Van'ın önüne mi yazayım?Kafam allak bullak hiçbirine de gitmedim daha önce.

bulmacaeki, 7 yıl önce

Bence öyle olur hocam

bulmacaeki
Aday Memur
24 Aralık 2016 15:38

Açıkçası ben çok iyi bilmiyorum bahsettiğiniz yerleri lisans forumda illerin özellikleriyle alakalı başlık var belki oradan bilgi edinebilirsiniz

Nese Yılmazz, 7 yıl önce

Van Batman Hakkari şeklinde sıralıcam en sonu iyi midir sizce? Bir de Elazığ var onu Van'ın önüne mi yazayım?Kafam allak bullak hiçbirine de gitmedim daha önce.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi