Editörler : Cüneyt Barışoglu
«3456789101112131415
14 Şubat 2017 21:06

Onix.

Öncelikle bu konuyu açtığın için teşekkürler. Açıp takip ettiğin için ayrıca teşekkürler.

İcra Katipliği için başvurdum. 82 KPSS puanımla, klavye sınavına girdim ve 42 kişi arasından 28. sıradayım. Sorularım şöyle:

1- Sözlü mülakata katılacak komisyon kimlerden oluşur?

2- Takım elbise ile gidilmesi şart mıdır? Ortam nasıldır ?

Bir torpil furyasıdır gidiyor, kimileri uğraşmayın diyor öyle böyle. Ben çok kötü niyetli olmak istemiyorum nasip diyorum. Hakkımızda hayırlısı... Ama çok istiyorum o başka :)

abdrrhmnbyrk, 1 hafta önce - Alıntıya git

1- Adalet komisyonu başkanı (Ağır ceza reisi), Başsavcı ve üye hakim

2- Takım elbise giymek şart değildir ancak takım elbise yakışanıdır. Sizi işe alacak kişilerin karşısına kot keten pantolon ve gömlekle çıkmak iyi bir intiba bırakmaz. (bayanlar için pantolonlu takım önerilir.)

15 Şubat 2017 10:45

ahmet156

bıyık bırakmak serbest değil mi? kanunda yazdığına göre belli bir şekle göre serbest.

freak189, 1 hafta önce - Alıntıya git

bıyık serbest

16 Şubat 2017 15:55

Swon

icra katipleri hacize gittimi ekstra para mı kazanıyor? ne kadar?

tunaliata, 1 hafta önce - Alıntıya git

Zabıt Katipleri, İcra katipleri haciz, keşif, olay yeri, otopsi gibi gittikleri harici görevlerde ekstra yolluk alırlar. Şuanda keşif, otopsi, haciz işlemleri için katip dosya başına 19,21 krş almaktadır.

17 Şubat 2017 11:35

hüsyinadm

72.3 puanım var lise meznuyum pc sertifikam var hangi adliyelerde bu puanla sıralamaya girebilirim? yardımlarınız için teşekkürler :)

17 Şubat 2017 13:22

beyruttt

Arkadaşlar bende tekirdağ daki sınav listesine girmiştim fakat yazamadığım için katılmadım şimdiden kazananlara hayırlı olsun. bir sonraki alım için hazırlanacağım. Fakat sınav bilgisayar üzerinden uygulamadan mı yapılıyor? yoksa kağıttan mı yazdınız? bir de kullanılan klavye markasını biliyor musunuz? satın alacağım. herkese kolay gelsin

17 Şubat 2017 15:11

hayattan bezmis biri

buraya sormam doğru mu bilmiyorum ama zabit katibi alımı ne zaman çıkar acaba bilgisi olan var mı? f klavye aldım ne güzel hızlandım bayağı heveslendim ocak şubat gibi çıkar diyorlardı ama şu an bazıları mayıs haziran diyor. bi bilgisi veya tahmini olan var mı?

17 Şubat 2017 19:54

Hatice Sevgi

buraya sormam doğru mu bilmiyorum ama zabit katibi alımı ne zaman çıkar acaba bilgisi olan var mı? f klavye aldım ne güzel hızlandım bayağı heveslendim ocak şubat gibi çıkar diyorlardı ama şu an bazıları mayıs haziran diyor. bi bilgisi veya tahmini olan var mı?

hayattan bezmis biri, 4 gün önce - Alıntıya git

şubat ya da martta asla çıkmaz o ilan önceki senelere de bakılırsa görülecektir bayramdan sonra bekliyorum ben temmuz ağustosda başvurulur eylül ekim gibi sınav olur 2018 de başlarsınız başarılar:)

18 Şubat 2017 20:30

hayattan bezmis biri

şubat ya da martta asla çıkmaz o ilan önceki senelere de bakılırsa görülecektir bayramdan sonra bekliyorum ben temmuz ağustosda başvurulur eylül ekim gibi sınav olur 2018 de başlarsınız başarılar:)

Hatice Sevgi, 4 gün önce - Alıntıya git

dalga mı geçtin anlamadım

19 Şubat 2017 14:11

ceren1992

arkadaşlar benim de bir sorum var. SAVCILIKTA zabıt katibi olan var mı ???????

20 Şubat 2017 00:12

boncul84

Tek yıllardaki ilanlar ocak şubatta çıkmış hep

çiftler eylül ekim gibi geçmişe bakarsak eğer bu aralar çıkması gerek

bende bekliyorum bayağı ilerledim inşallah sınavdada güzel bi sonuç elde ederim

20 Şubat 2017 10:15

ahmet156

arkadaşlar benim de bir sorum var. SAVCILIKTA zabıt katibi olan var mı ???????

ceren1992, 2 gün önce - Alıntıya git

evet var

20 Şubat 2017 10:18

ahmet156

Tek yıllardaki ilanlar ocak şubatta çıkmış hep

çiftler eylül ekim gibi geçmişe bakarsak eğer bu aralar çıkması gerek

bende bekliyorum bayağı ilerledim inşallah sınavdada güzel bi sonuç elde ederim

boncul84, Dün - Alıntıya git

üzgünüm ama şuan bir alım beklemeyin arkadaşlar evet bu yıl içinde alım yapacağız diyorlar ama bu seçimde geçimdi aralığı bulur kesin. yani bu sene ilan çıkar her zaman böyle olmuştur. sadece olursa haziran ayında bir ikm alımı olur küçük başka bişey zor

20 Şubat 2017 13:20

hayattan bezmis biri

üzgünüm ama şuan bir alım beklemeyin arkadaşlar evet bu yıl içinde alım yapacağız diyorlar ama bu seçimde geçimdi aralığı bulur kesin. yani bu sene ilan çıkar her zaman böyle olmuştur. sadece olursa haziran ayında bir ikm alımı olur küçük başka bişey zor

ahmet156, Dün - Alıntıya git

zabıt katibi alımı da olacak diye haber yapıldı kardeş sadece ikm de ne oluyor ?

20 Şubat 2017 14:17

ahmet156

zabıt katibi alımı da olacak diye haber yapıldı kardeş sadece ikm de ne oluyor ?

hayattan bezmis biri, Dün - Alıntıya git

zabıt katibi alımı yapılmayacak demiyorum kardeşim yapılacak ama bu alımlar hiç bir zaman mart nisan mayıs haziran aylarında çıkmadı zaten yazın adli tatil falan var uğraşılmaz yani. her zaman ki gibi zabıt katibi alımı aralık ayında çıkar. Yani bu yıl çıkacak dediler çıkar ama aralıkta

20 Şubat 2017 21:32

mufuso

ayın 21 inde sözleşme imzalayıp göreve başlıcam ne zaman maaş alıcam mart ayının 15 inde mi

21 Şubat 2017 11:39

ahmet156

evet mart 15 te alırsın. hem 1 aylık maaş hemde 21 inden 15 ine kadar olan maaşını alırsın

Toplam 296 mesaj
«3456789101112131415