Editörler : Cüneyt Barışoglu
16 Ocak 2017 16:46

unstable57

Büyük küçük harf ve noktalama işaretleri farketmiyor ama i yerine ı yazamazsın.

17 Ocak 2017 09:54

eilkyaz

Girecekler şimdiden belliymiş (torpilliler) öyle diyorlar bu kadarı da doğru olabilir mi?

17 Ocak 2017 10:21

Tubiimm

Girecekler şimdiden belliymiş (torpilliler) öyle diyorlar bu kadarı da doğru olabilir mi?

eilkyaz, Dün - Alıntıya git

Torpil elbette olacaktır ama 50 kişi alınacak yere 50 kişide torpillli olmaz... Belki 10 u öle olur diğerleri mülakat sınavla geçer yani.... O kadar da karamsar olmayın....

17 Ocak 2017 11:47

eilkyaz

Torpil elbette olacaktır ama 50 kişi alınacak yere 50 kişide torpillli olmaz... Belki 10 u öle olur diğerleri mülakat sınavla geçer yani.... O kadar da karamsar olmayın....

Tubiimm, Dün - Alıntıya git

Ben bursadan başvurdum bir arkadaş giricek isimler belli zaten 10 kişi alacaklar söz verilmiş kişiler dendi umut yerlerde 70 lerde Q klavyeyle başladım 100 e çıkardım şimdide bir duraklama yaşıyorum :) yinede hakeden kazansın rızkı kul değil Allah verir..

17 Ocak 2017 13:06

Tubiimm

Ben bursadan başvurdum bir arkadaş giricek isimler belli zaten 10 kişi alacaklar söz verilmiş kişiler dendi umut yerlerde 70 lerde Q klavyeyle başladım 100 e çıkardım şimdide bir duraklama yaşıyorum :) yinede hakeden kazansın rızkı kul değil Allah verir..

Yaa bilemiyorum ama yine de karamsar olmamak lazım.. Olmadı itiraz edilir falan bilemedim ki şimdi...

17 Ocak 2017 16:52

west19

inanmayın öyle şeylere, önceden alınacaklar bellidir diyen kişi emin olun katip adaylarının şevkini kırmaya yönelik bir plandır.

17 Ocak 2017 21:48

katipspor

uygulama sınavında yaptığımız kelime yanlışları doğrularımızdan çıkarılıyormu?

Toplam 227 mesaj
ANKET
FETÖ'den ihraç edilen polislerin, askerlik yapmasını istiyor musunuz?