Editörler : crops35

29 Aralık 2016 19:00

Arkada?lar bilgisi olan yardimci olabilir mi .??
Arkadaslar Emniyet Genel Müdürlügü Yardimci Hizmetlere hizmetli alimi yapiyor da konu hakkinda bilgisi olan var mi.? Mesela mülakatta ne soruyorlar atandiklari yerde ne is yapiyorlar maaslari calisma saatleri ve sartlari nedir ve en önemlisi mesai falan yaptiriyolar mi fazladan calistirma falan bu konunun bii asli var mi.? Simdiden cok tesekkürler herkese sagolun...

TadliSerdar
Kapalı
29 Aralık 2016 19:00

Arkadaslar Emniyet Genel Müdürlügü Yardimci Hizmetlere hizmetli alimi yapiyor da konu hakkinda bilgisi olan var mi.? Mesela mülakatta ne soruyorlar atandiklari yerde ne is yapiyorlar maaslari calisma saatleri ve sartlari nedir ve en önemlisi mesai falan yaptiriyolar mi fazladan calistirma falan bu konunun bii asli var mi.? Simdiden cok tesekkürler herkese sagolun...

kartalhg
Aday Memur
29 Aralık 2016 22:20

Bende merak ediyorum kimsenin bilgisi yok sanırım bu konuda cevap veren yok

mehmed1903
Memur
29 Aralık 2016 22:44

Temizlik basta olmak uzere bazen cayci bazen kalorifercii olursunuz. Puaniniz yuksekse basvurmayin d

kartalhg
Aday Memur
30 Aralık 2016 17:16

Peki önlisans mezunu başvuru yapabiliyormu ilanda kpss p94 diyor yalnızca lise mezunlarımı başvurabiliyor benim önlisans 80 ama gözümü kararttım artık hakkariyi bile yazıcam eğer başvurabiliyorsam

mehmed1903
Memur
30 Aralık 2016 20:17

Bildigim kadariyla sadece lise mezunlari basvurabiliyor.

mehmed1903
Memur
30 Aralık 2016 20:19

Puaniniz 80 ise adalet bakanliginin sinavlarina basvurmanizi tavsiye ederim. Hizmetli son tercihiniz

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi