Editörler : Cüneyt Barışoglu
«22232425262728293031323334
20 Şubat 2017 14:22

gazi_reis0606

Askerlik şubesinden geldim. E devlette en yakın askerlik şubesine gidin yazıyordu. Yoklama kaçağı görünüyormuşum. Yoklama yaptırırsan mayısta 12 ay er olarak yapacaksın denildi lisans falan önemli değil yazı gelmiş . Kayıt yaptırmadım her gbt ye düştüğümde 112 lira para cezası uygulanacak. Her seferinde ikiyi katlanacak. askere zorla götürme olayı eskide kalmış kanunen böyle olmuyormuş artık askerlik kanununda yapılan değişiklikle. Para cezasıda GBT ye her takıldığında uygulanacak. Ben kararsızım bu şekilde mi devam etmeliyim komisyon kararları vs beklemeli miyim sonuçta masumum fetö ile irtibatım olmadı yoksa askere gidip önüme mi bakmalıyım :-(

Mehmet2016000, Dün - Alıntıya git

Devrem yazi gelmis derken hala daha bir belirsizlik var ayrica onceden giden ogrtmenler var 6 ay yapiyorlar beklemek en mantiklisi bence en azindan komisyonu gormek lazim

20 Şubat 2017 14:25

recon137

Askerlik şubesinden geldim. E devlette en yakın askerlik şubesine gidin yazıyordu. Yoklama kaçağı görünüyormuşum. Yoklama yaptırırsan mayısta 12 ay er olarak yapacaksın denildi lisans falan önemli değil yazı gelmiş . Kayıt yaptırmadım her gbt ye düştüğümde 112 lira para cezası uygulanacak. Her seferinde ikiyi katlanacak. askere zorla götürme olayı eskide kalmış kanunen böyle olmuyormuş artık askerlik kanununda yapılan değişiklikle. Para cezasıda GBT ye her takıldığında uygulanacak. Ben kararsızım bu şekilde mi devam etmeliyim komisyon kararları vs beklemeli miyim sonuçta masumum fetö ile irtibatım olmadı yoksa askere gidip önüme mi bakmalıyım :-(

Lisans falan önemli degil mi:)))) bence de degil, ipini sallayan lisansli oluyor zaten, diploma vermesinler de gerekte yok, okumayalimda, mülakatta eleniyok, hatta askerde ölüp gitsek intihar derler, yoksa iki yasindaki fetöcü cocuklarimiz sehit maasiyla büyür.

20 Şubat 2017 15:51

kdky_pol_34

Arkadaşlar askerlik tecili için yüksek lisans olarak necmettin erbakan üni var bugun başvurunun son günü bilginiz olsun. 1.5 yıllık ücreti 3900 lira. Bide onumuzdeki hafta selçuk uni var oda 1.5 yıllık ücreti 4000 tl civarı isteyen ark bi baksın

hamer1905, 4 gün önce - Alıntıya git

Devrek çok sagol sayende necmettin erbakana başvurum kabul edildi

20 Şubat 2017 16:13

Aceleci45

Devrek çok sagol sayende necmettin erbakana başvurum kabul edildi

kdky_pol_34, Dün - Alıntıya git

Ne zaman basvurmustun devrem

20 Şubat 2017 16:24

Mehmet2016000

Devrem şimdi baktım bende necmettin erbakana işletme bölümüne kabul edilmişim. Askerlik durum belgesini polis erteleme yazarken e devletten çıkartmıştım bu yeterli olur mu kayıtta yoksa askerlik şubesinden mi çıkartmamız gerek askerlik şubesinde yoklama kaçağı görünüyorum güncel olan bu :-)

20 Şubat 2017 17:29

polis51

Devrem şimdi baktım bende necmettin erbakana işletme bölümüne kabul edilmişim. Askerlik durum belgesini polis erteleme yazarken e devletten çıkartmıştım bu yeterli olur mu kayıtta yoksa askerlik şubesinden mi çıkartmamız gerek askerlik şubesinde yoklama kaçağı görünüyorum güncel olan bu :-)

Arkadaslar ben de yerlesmisim necmettin erbakana 2 sorum var yardimci olursaniz.

1 . ben konya ili disindan basvurdum ders devam durumu nedir

2. Basvuru esnasindaki ciktiyi alamadim telefondan basvurmustum bunu nasil alicaz.

20 Şubat 2017 19:03

Mehmet2016000

Arkadaslar ben de yerlesmisim necmettin erbakana 2 sorum var yardimci olursaniz.

1 . ben konya ili disindan basvurdum ders devam durumu nedir

2. Basvuru esnasindaki ciktiyi alamadim telefondan basvurmustum bunu nasil alicaz.

polis51, Dün - Alıntıya git

Devam zorunluluğunu bilmiyorum çıktıyı bende alamadım ama telefonda ekran görüntüsü almıştım

20 Şubat 2017 19:06

Aceleci45

Ben 17 şubatta telefonla görüştüm bitti denilmişti nasip değilmiş napalım

20 Şubat 2017 19:21

polis51

Ben 17 şubatta telefonla görüştüm bitti denilmişti nasip değilmiş napalım

Aceleci45, Dün - Alıntıya git

Bende ayin 17 sinde saat 23.45 de basvurdum ciktiyida alamadim bilmiyom ne olacak cikti sorun olabilir.

20 Şubat 2017 19:28

kdky_pol_34

Arkadaşlar çıktı almak için tekrardan online başvuru sayfasına giriş yaparak alabilirsiniz.Şifre meil adresinizde mevcuttur.Bende il dışında başvuru yapıyorum devam zorunluluğunu bilmiyorum lakin varsa yapacak birşey yok askerliği erteletsinler en fazla kaydimiz silinir.askerlik durum belgesi polis erteleme yazan arkadaş şubeden işlemleri başlatıp durum belgesi alıp gondersen daha garanti olur nasıl olsa unv tecil ettirecek

20 Şubat 2017 19:55

polis51

Arkadaşlar çıktı almak için tekrardan online başvuru sayfasına giriş yaparak alabilirsiniz.Şifre meil adresinizde mevcuttur.Bende il dışında başvuru yapıyorum devam zorunluluğunu bilmiyorum lakin varsa yapacak birşey yok askerliği erteletsinler en fazla kaydimiz silinir.askerlik durum belgesi polis erteleme yazan arkadaş şubeden işlemleri başlatıp durum belgesi alıp gondersen daha garanti olur nasıl olsa unv tecil ettirecek

kdky_pol_34, Dün - Alıntıya git

Ozeline bakarmisin

20 Şubat 2017 21:43

Sevinçören
basvurabilecegimiz baska uni var mi yuksek lisans icin
20 Şubat 2017 22:37

YF1622

Eşim Atatürk üniversitesinde yüksek lisans yapıyordu 16kasım açık 22kasım ihraç. 13 Şubat'ta üniversiteye yazı gelmiş eşim için YÖK disiplin Yönetmeliği'nin 9.maddesinin a bendi gereği öğrencilikten çıkarılma cezası verilmiştir şeklinde. O maddede mahkeme kararı ile terör örgütü üyeliği vb durumu tespit edilmiş şeklinde bi madde. Henüz mahkeme kararı yok khk mahkeme kararı mısayılıyor ve asıl diyeceğim üniversitede kimseye bahsetmeyin direk adınızı veriyorlar. Eşimin danışman hocası biliyordu durumu çünkü adını verdiğini de itiraf etti

Toplam 673 mesaj
«22232425262728293031323334