Editörler : Cüneyt Barışoglu
«70717273747576777879808182
18 Ekim 2017 21:20

AZRAİLİN ÇIRAĞI
Memur

Eminmisiniz muaf olan varmı varsa paylaşım yaparsa içimiz rahatlar azıcık

Kader ve iman, 2 gün önce - Alıntıya git

Devrem ben dahil acikta olan bircok devremizin askerligi düştü yani aciktaki süre sayiliyo. Sende aciktayken tamamladin ve sonra ihrac oldun. Bence git egmden hizmet dökümü al askerlik subesine ver yada söyle yazini yazsinlar aciktayken doldurdugunu e sonra ihrac oldugunu söyle. Senin durumunda olup askere cagrilan 1 kisi var oda 58 gün askerlik yapmis meslekten sayilmamis o süre o sebeple. Öyle bi durumun yoksa mutlaka düşülmesi lazim. Son care yargi yolu ki mutlaka kazanirsin

19 Ekim 2017 16:58

bahtsız bedevi38
Şube Müdürü

Devrem ben dahil acikta olan bircok devremizin askerligi düştü yani aciktaki süre sayiliyo. Sende aciktayken tamamladin ve sonra ihrac oldun. Bence git egmden hizmet dökümü al askerlik subesine ver yada söyle yazini yazsinlar aciktayken doldurdugunu e sonra ihrac oldugunu söyle. Senin durumunda olup askere cagrilan 1 kisi var oda 58 gün askerlik yapmis meslekten sayilmamis o süre o sebeple. Öyle bi durumun yoksa mutlaka düşülmesi lazim. Son care yargi yolu ki mutlaka kazanirsin

AZRAİLİN ÇIRAĞI, 2 gün önce - Alıntıya git

devrem mesleğe başlama zamanın ne bir de ne zaman açığa alındın. açıktaki sürenin tamamını mı sayıyorlar acaba ben hala muaf olmadım 2007 mezunu devrelerim muaf oldu ama onlar benden 5-6 ay sonra açığa alınmıştı ben hala bekliyorum

19 Ekim 2017 18:24

AZRAİLİN ÇIRAĞI
Memur

devrem mesleğe başlama zamanın ne bir de ne zaman açığa alındın. açıktaki sürenin tamamını mı sayıyorlar acaba ben hala muaf olmadım 2007 mezunu devrelerim muaf oldu ama onlar benden 5-6 ay sonra açığa alınmıştı ben hala bekliyorum

bahtsız bedevi38, Dün - Alıntıya git

02.07.2007 baslama tarihim. 1 martta aciga alindim 2 gün önce muaf oldum. Aciktaki sürenin tamami sayiliyo devrem yani yarisi sayiliyo muhabbeti falan hikaye. 4 ekim aciklarinda da bi sürü muaf var. Peyderpey düşüyolar rahat ol

19 Ekim 2017 18:32

Yüksekuçankartal1903
Aday Memur

Muafiyet nedeni : null

Ne demek oluyo bu

19 Ekim 2017 18:33

AZRAİLİN ÇIRAĞI
Memur

Muafiyet nedeni : null

Ne demek oluyo bu

Yüksekuçankartal1903, Dün - Alıntıya git

Hayirli olsun yazı gelmiş düşümün yapilmiş. Askerlik şubesine git muaf belgeni de al :)

20 Ekim 2017 01:24

bahtsız bedevi38
Şube Müdürü

26 nisan acigim 5. Donem 289 binlerde sicil e devlette askerlik subesine basvurun yaziyor lakin dun teblig ile muaf olduguma dair belgeyi aldim.Nufusa kayitli oldugum ilin askerlik subesine muaf yazim 10 temmuzda yazilmis.Onlarda daha yeni 10 ekimde dusum yapip muaf belgemi gondermisler dun geldi. Acikta gecen sure full sayilmis sana zahmet sayfada tam olarak yazarsan cok cok iyi olur

20 Ekim 2017 18:53

Bekle bekle
Aday Memur

İyi akşamlar arkadaşlar ihraç olanlardan daha muaf olan yok demi ben 5 Temmuz da açıktaki süre ile birlikte on yılı doldurdum 14 temmuzda ihraç oldum ve 4 ekimde açığa alınmıştım şimdi açıktaki süre nası olacak sayılcakmı ben askerlikten muaf olabilecem mi Allah rızası için bilgisi olan varsa bi aydınlatsın

20 Ekim 2017 18:58

AZRAİLİN ÇIRAĞI
Memur

İyi akşamlar arkadaşlar ihraç olanlardan daha muaf olan yok demi ben 5 Temmuz da açıktaki süre ile birlikte on yılı doldurdum 14 temmuzda ihraç oldum ve 4 ekimde açığa alınmıştım şimdi açıktaki süre nası olacak sayılcakmı ben askerlikten muaf olabilecem mi Allah rızası için bilgisi olan varsa bi aydınlatsın

Bekle bekle, 4 saat önce - Alıntıya git

Devrem muaf olacaksin insallah aciktaki sürenin tamami sayiliyo rahat ol

Toplam 1628 mesaj
«70717273747576777879808182