Editörler : Lanet
«3456789101112131415

kbradnmz
Aday Memur
10 Nisan 2017 12:30

Bu hafta nihayet evraklarımın ulaştığını ve imza aşamasında olduğunu öğrendim. Sonunda uzun zamandır bekleyişimizin karşılığını alıyoruz. Güzel haberler aldığımız bir hafta olsun.

kbradnmz, 7 yıl önce

Kendi yaşadığım şehirden ayın 5'ine kadar herkesinkini göndereceklerini söylediler ama posta süreci ve kuruma ulaşması zaman alıyor. Bu hafta tekrar arayacağım. Dediğiniz gibi ay sonuna doğru bizlerinki de tamamlanır gibi görünüyor.

çevre-mhnds
Aday Memur
10 Nisan 2017 12:57

Çok sevindim, gözünüz aydın :) iki-üç günde onaylanıp yazınız da çıkar büyük ihtimalle

kbradnmz, 7 yıl önce

Bu hafta nihayet evraklarımın ulaştığını ve imza aşamasında olduğunu öğrendim. Sonunda uzun zamandır bekleyişimizin karşılığını alıyoruz. Güzel haberler aldığımız bir hafta olsun.

kbradnmz
Aday Memur
10 Nisan 2017 14:06

Teşekkür ederim.

çevre-mhnds, 7 yıl önce

Çok sevindim, gözünüz aydın :) iki-üç günde onaylanıp yazınız da çıkar büyük ihtimalle

redsea
Aday Memur
10 Nisan 2017 14:10

Hayırlı olsun, sevindim adınıza. Darısı diğer arkadaşların başına. Sizin branş neydi, nereye atanmıştınız?

kbradnmz, 7 yıl önce

kbradnmz
Aday Memur
10 Nisan 2017 14:58

Teşekkür ederim darısı isteyen bekleyen herkese nasip olsun inşallah. Şehir plancısıyım Çankırı'ya atandım.

redsea, 7 yıl önce

Hayırlı olsun, sevindim adınıza. Darısı diğer arkadaşların başına. Sizin branş neydi, nereye atanmıştınız?

plancı.gulsum
Şube Müdürü
10 Nisan 2017 20:24

Hayırlı olsun gözün aydın meslektaşım...

kbradnmz, 7 yıl önce

Teşekkür ederim darısı isteyen bekleyen herkese nasip olsun inşallah. Şehir plancısıyım Çankırı'ya atandım.

kbradnmz
Aday Memur
11 Nisan 2017 09:21

Teşekkür ederim Gülsüm Hanım. Size de hayırlı olsun meslektaşım.

plancı.gulsum, 7 yıl önce

Hayırlı olsun gözün aydın meslektaşım...

nesibeözge
Aday Memur
14 Nisan 2017 16:00

Arkadaşlar iyi günler.Benim de tebligatım elime ulaştı bugün

redsea
Aday Memur
17 Nisan 2017 08:20

hayırlı olsun. sizin branşınız neydi? hangi il müdürlüğüne atandınız?

nesibeözge, 7 yıl önce

Arkadaşlar iyi günler.Benim de tebligatım elime ulaştı bugün

zeynepozdmr
Aday Memur
24 Nisan 2017 18:01

Arkadaşlar merhaba benimde bugün tebligatım elime ulaştı darısı en kısa zamanda bekleyen herkesin başına.

çevrecimüh
Aday Memur
25 Nisan 2017 22:49

Tebligatım bugün elime ulaştı arkadaşlar.Darısı bekleyenlerin başına.

mavi tenin cazibesi
Şube Müdürü
10 Mayıs 2017 21:02

arkadaşlar var mı hala benim gibi bekleyen?

plancı.gulsum
Şube Müdürü
11 Mayıs 2017 08:09

Merhabalar. Siz hangi şehirdesiniz? Artık herkes başlamıştır diye düşünüyordum. Ben başlayalı 3 haftayı geçti. 15 inde maaş alacağım hatta :) Sizleri neden hala bekletiyorlar acaba? Umarım en kısa zamanda başlarsınız.

mavi tenin cazibesi, 7 yıl önce

arkadaşlar var mı hala benim gibi bekleyen?

Toplam 293 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi