Editörler : crops35
12 Ocak 2017 12:21

6. aydan sonra asıl işlerde çalışan taşeronun kadro alacağına inanıyor musunuz?

Bu ankete 7 günde, 50 kişi oy kullandı ve 19/01/2017 12:21 tarihinde sona erdi.

personeladayı
Şube Müdürü
12 Ocak 2017 12:43

Her gecenin bir sabahı vardır. Bu işin söz verme vaat gibi kullanılması yaklaşık 2 yıldır bu kadar gündemde oyalamanın da bi sonu sınırı var. Bitecektir elbet, kalbimizi ferah tutalım

brkk41
Memur
12 Ocak 2017 19:45

Dostum bunlar biraz boş temenniler.

Bir insanı şamaroğlanı yaptıktan sonra,özür dilemenin bi manası varmı?

3,5 sene boyunca her gelen bakan,veya başbakan bir sürü tarih verdi.

Şiştik ve yorulduk artık bu boş temennilerden.

personeladayı, 7 yıl önce

Her gecenin bir sabahı vardır. Bu işin söz verme vaat gibi kullanılması yaklaşık 2 yıldır bu kadar gündemde oyalamanın da bi sonu sınırı var. Bitecektir elbet, kalbimizi ferah tutalım

personeladayı
Şube Müdürü
13 Ocak 2017 08:17

Boş ya da dolu adı üzerinde temenni. Olmasını istediğim şeyler bu yönde ve elimizden geleni yaptı isek Allah'a bırakmak zorundayız başka çözümün varsa yaz hayata geçirelim. Beklemeyebilirsin ben bekliyorum var mı mahsuru?

brkk41, 7 yıl önce

Dostum bunlar biraz boş temenniler.

Bir insanı şamaroğlanı yaptıktan sonra,özür dilemenin bi manası varmı?

3,5 sene boyunca her gelen bakan,veya başbakan bir sürü tarih verdi.

Şiştik ve yorulduk artık bu boş temennilerden.

personeladayı
Şube Müdürü
13 Ocak 2017 08:19

Bir de herkes 10 sene diyor 3,5 sene diyor 5 sene diyor. ben de 3 yıllık taşronum . Taşeron olmadan önce de sürekli takip ederdm ama neredeyse bi 2 yıldır yoğunlukta geçiyor bu konu daha öncesinde ne böyle sözler ne veryansınlar ne de şimdiki gibi toplanmalar hiç hatırlamıyorum.

gulperi54
Memur
13 Ocak 2017 08:20

ısrar etme boşver umudun varsa aktrol sündür buralarda.

Bir de herkes 10 sene diyor 3,5 sene diyor 5 sene diyor. ben de 3 yıllık taşronum . Taşeron olmadan önce de sürekli takip ederdm ama neredeyse bi 2 yıldır yoğunlukta geçiyor bu konu daha öncesinde ne böyle sözler ne veryansınlar ne de şimdiki gibi toplanmalar hiç hatırlamıyorum.

AYKlRl
Daire Başkanı
13 Ocak 2017 08:58

Omodon vorso oktrolsondor

Ben ayrica ahlaksiz, dusuk iq'lu, yalanci, çomar ve kotu niyetli oldugunu da dusunuyorum umudu olanlarin

Cikip sadece

Evet taseron calisanlar: kadroyu vermeyeceğiz, o kadar güzel uyuyordunuz ki uyandirmaya kiyamadik, gerizakilar demedikleri kaldi

Nasil ama beş bakan, üç basbakan boyunca uyuttuk sizi, bir de aranizda umudu olanlar yok mu, en gusel onlar uyuyordu demedikleri kaldi

Kadro deyip osp ye cevirdik hala anlamadilar

Allah da sizi bildigi gibi yapsin, sise mfö den benim hala umudum yok şarkisini armagan ediyorum.

gulperi54
Memur
13 Ocak 2017 09:32

Omodon vorso oktrolsondor? Hayırdır ağız da mı eğlenmeye başladınız? sizene kimisi olacak der kimisi olmayacak , ıq düşüklüğü de herkesin kendinedir. Söylediklerinizi kural sanıyorsunuz ama o işler öyle olmuyor? Sen ıq su düşük dedin diye kimse öyle olmuyor ya da aktrol dedin diye kimse aktrol olmuyor. Kendinizi avutuyorsunuz. Gerizekalı değilsen (kadroya falan asla inanmıyorsan) niye burda zaman öldürüyorsun? Bunu defalarca bahtibelirsiz e de sordum bi cevap alamadım hıı muhalafet kuvvetli olursa alabiliriz mantıgında isen de doğru yer memurlar.net olmasa gerek bak yazanlardan hiçbirisi bürokrat falan değil.

AYKlRl, 7 yıl önce

Omodon vorso oktrolsondor

Ben ayrica ahlaksiz, dusuk iq'lu, yalanci, çomar ve kotu niyetli oldugunu da dusunuyorum umudu olanlarin

Cikip sadece

Evet taseron calisanlar: kadroyu vermeyeceğiz, o kadar güzel uyuyordunuz ki uyandirmaya kiyamadik, gerizakilar demedikleri kaldi

Nasil ama beş bakan, üç basbakan boyunca uyuttuk sizi, bir de aranizda umudu olanlar yok mu, en gusel onlar uyuyordu demedikleri kaldi

Kadro deyip osp ye cevirdik hala anlamadilar

Allah da sizi bildigi gibi yapsin, sise mfö den benim hala umudum yok şarkisini armagan ediyorum.

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
13 Ocak 2017 09:56

burada vaktimizi bir insani daha kandiramayin diye insan ayiltiyoruz

personeladayı
Şube Müdürü
13 Ocak 2017 10:03

Niye kandırcaz onu anlamadım bakan mıyım milletvekili mi,çıkarım ne olabilir kişileri kandırarak? kaldı ki en küçük yaştaki taşeron 23 24 burda ne benim yorumuma ne de senin yorumuna inanıp da ardına düşecek kadar salak olmasaa gerek kimse.

bahtibelirsiz1, 7 yıl önce

personeladayı
Şube Müdürü
13 Ocak 2017 10:07

zamanında bana da saydırmadıgınz laf kalmadı kimse kimsenin avukatı değil gülperi yi de savunmak için yazmadım ama bazen gerçekten abartıyorsunuz.

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
13 Ocak 2017 10:08

insanlara gercekleri soyleyin umut pompalamayin ki bizi buralarda surunduren iktidarin da isi rast gitmesin kisasa kisas kisaca. ben mutlu degilsem sende olamayacaksin benim istedigim olmuyorsa seninde bir koltugun olmayacak demeye calisiyoruz haksizlik mi bu? ben acsam sende ac kalicaksin kusura bakma demeden olmaz diyoruz.

personeladayı
Şube Müdürü
13 Ocak 2017 10:09

peki

insanlara gercekleri soyleyin umut pompalamayin ki bizi buralarda surunduren iktidarin da isi rast gitmesin kisasa kisas kisaca. ben mutlu degilsem sende olamayacaksin benim istedigim olmuyorsa seninde bir koltugun olmayacak demeye calisiyoruz haksizlik mi bu? ben acsam sende ac kalicaksin kusura bakma demeden olmaz diyoruz.

AYKlRl
Daire Başkanı
13 Ocak 2017 10:14

Zaman öldürmüyorum, yaptığım her davranışın şahsım tarafindan kriterleri degerlendirilen faydası var, marjinal fayda konusunda ki eleştirini bir miktar makul bulduğumu soyleyebilirim.

Neden buradayım onu da cevaplayayım, acik soylemek gerekirse taseron konusunun 2016 haziraninda cozulmemesi sonrasinda butun inancimi kaybettim. Ama yine de forumu bir bucuk senedir duzenli takip ediyordum. Gerizekali bir çomarın bahtibelirsiz ve tam hatirlamamakla birlikte unscarred'a yaptigi provakatör benzetmesi yüzunden dayanamayip uye oldum ve cevap yazdim. Aynı seyi bana da yaptilar ve sonrasinda düzenli olarak giydirmeyi sectim çomar aktrollere. Sanirim bu benim insiyatifimde, yani zaman öldürmek icin de girebilirdim değil mi, yoksa izin mi almam gerekiyordu?

Muhalefet için burası yeri değil diyorsun, sana osmanlı padişahı IV. Kel Mahmut ile cevap vereyim.

"Okul sadece dört tarafı duvarlarla çevrili, üstünde damı olan yer değildir. Okul bağdır, bahçedir, ormandır, her yerdir.

Yani muhalefetin yeri yoktur. Kaldı ki hak olanı söylemeye muhalefet denmeye başlaması aktrollerin ve çomarların ertmaya başlamasına PARALELDİR. İsterseniz yer gösterin orada yapalım kuhalefet, burası kasıyor galiba.

Okumadığın ya da idrak edemediğin şey yüzünden insanlara döl israfı diyebilen biri için rasyonel sorular sormuşsun, şaşirdigimi belirteyim. Ama tebrikler.

Ya şapşik bir de espri çakmış, bak buradakiler bürokrat değil diye.

Al sana dolu dolu cevaplar,sonra sorduk cevap vermedi deme

gulperi54
Memur
13 Ocak 2017 10:18

Çok çalışıp senin gibi entel görünümlü seçilmiş kelimelerden oluşan cevaplar vereceğim herkese ;) Arada yardım alabilir miyim senden? Bu iyiliği yapar mısın bana?

AYKlRl, 7 yıl önce

Zaman öldürmüyorum, yaptığım her davranışın şahsım tarafindan kriterleri degerlendirilen faydası var, marjinal fayda konusunda ki eleştirini bir miktar makul bulduğumu soyleyebilirim.

Neden buradayım onu da cevaplayayım, acik soylemek gerekirse taseron konusunun 2016 haziraninda cozulmemesi sonrasinda butun inancimi kaybettim. Ama yine de forumu bir bucuk senedir duzenli takip ediyordum. Gerizekali bir çomarın bahtibelirsiz ve tam hatirlamamakla birlikte unscarred'a yaptigi provakatör benzetmesi yüzunden dayanamayip uye oldum ve cevap yazdim. Aynı seyi bana da yaptilar ve sonrasinda düzenli olarak giydirmeyi sectim çomar aktrollere. Sanirim bu benim insiyatifimde, yani zaman öldürmek icin de girebilirdim değil mi, yoksa izin mi almam gerekiyordu?

Muhalefet için burası yeri değil diyorsun, sana osmanlı padişahı IV. Kel Mahmut ile cevap vereyim.

"Okul sadece dört tarafı duvarlarla çevrili, üstünde damı olan yer değildir. Okul bağdır, bahçedir, ormandır, her yerdir.

Yani muhalefetin yeri yoktur. Kaldı ki hak olanı söylemeye muhalefet denmeye başlaması aktrollerin ve çomarların ertmaya başlamasına PARALELDİR. İsterseniz yer gösterin orada yapalım kuhalefet, burası kasıyor galiba.

Okumadığın ya da idrak edemediğin şey yüzünden insanlara döl israfı diyebilen biri için rasyonel sorular sormuşsun, şaşirdigimi belirteyim. Ama tebrikler.

personeladayı
Şube Müdürü
13 Ocak 2017 10:24

Hoş olmayan bi kelime kullandı ama özür de diledi diye hatırlıyorum. Peki şapşik,çomar gibi kullanımlar ne kadar doğru? Dışarıdan bakınca gayet efendi, ne dediğini bilen biri gibi duruyosunuz ama ikide bir bunu ne gülperi ye ne de başkasına kullanmanız ne kadar doğru? Kullandıgınız kelimeler ile sadece gülperi değil biçok arkadaşa verdiğinz cevaplarla ezmeye çalışıyorsunuz ama kimse ezilmiyor size karşı kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. Artık bi dursanız.

gülperi54 sen de laf yetiştirmeyi bi bıraksan, ne yapacağız z ona baksak bi yahu

AYKlRl, 7 yıl önce

AYKlRl
Daire Başkanı
13 Ocak 2017 10:26

Tabi ki şapşik :)

gulperi54, 7 yıl önce

Çok çalışıp senin gibi entel görünümlü seçilmiş kelimelerden oluşan cevaplar vereceğim herkese ;) Arada yardım alabilir miyim senden? Bu iyiliği yapar mısın bana?

gulperi54
Memur
13 Ocak 2017 10:31

canım yaa :)

AYKlRl, 7 yıl önce

Tabi ki şapşik :)

AYKlRl
Daire Başkanı
13 Ocak 2017 10:59

Şapşik kesinlikle hakaret değil espri mahiyetinde bir kelime, tüm samimiyetimle soyluyorum. Çomar da aslinda hakaret olan benim kullanimımda ise bir zümreyi tarif icin kullandigim tabir. Eylemcilere kullanilan çapulcu kelimesi gibi dusun. Millete capulcu demenin bir karsiligi olacakti, comar oldu.

"Dışarıdan bakinca gayet efendi, ne dediğini bilen biri gibi duruyorsunuz" demişsiniz, teşekkürler. Yakindan da öyle duruyorum :)

Ben dilim döndüğünce hak bildiğimi anlatmaya çalışıyorum, ayar vermeye çalışıyorum. Eziyorum, ezmiyorum o kismi ile ilgilenmiyorum. Bazen sinirleniyorum. Madem sinirliyim, kendimi durduracak değilim.

Zeybekten biliyorum, Kendim çalinca oynayamıyor, oynayınca çalamıyorum. Zaten zeybek oyke bir oyun da değil.

Esenlikler...

Hoş olmayan bi kelime kullandı ama özür de diledi diye hatırlıyorum. Peki şapşik,çomar gibi kullanımlar ne kadar doğru? Dışarıdan bakınca gayet efendi, ne dediğini bilen biri gibi duruyosunuz ama ikide bir bunu ne gülperi ye ne de başkasına kullanmanız ne kadar doğru? Kullandıgınız kelimeler ile sadece gülperi değil biçok arkadaşa verdiğinz cevaplarla ezmeye çalışıyorsunuz ama kimse ezilmiyor size karşı kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. Artık bi dursanız.

gülperi54 sen de laf yetiştirmeyi bi bıraksan, ne yapacağız z ona baksak bi yahu

13 Ocak 2017 12:20

Aygırı çomarcıksın aygırı şipşiksin aygırı yalancısın bana attığın iftiranın yalanın karşılığını veremedin kaçtın. Seni yapsalar yapsalar kadrolu çomar yaparlar.

13 Ocak 2017 12:22

Yazdohlarum espürü mahüyetündedür.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi