Editörler : Pangaea
«13141516171819202122232425

recep yılmazer
Kapalı
16 Ocak 2018 11:41

yetkili mercilerle görüştüm arkadaşlar burdan yazmaya devam edin ...beni tanıyanlar acilen gun içinde dönsün bana yapmamız gerekn bişiler var..

cpar
Kapalı
16 Ocak 2018 15:18

Ne gerekiyorsa yapalım hocam

cpar
Kapalı
17 Ocak 2018 15:19

Duyumu olan var mııı?

Rejo
Aday Memur
18 Ocak 2018 01:06

Bizide ekleyin gruba üniden mebe geçiş için

cpar
Kapalı
18 Ocak 2018 11:07

İstifa sonrası dönüş ile ilgili gelişme duyum varsa benimle de paylaşabilir misiniz lütfennnnn

cpar
Kapalı
19 Ocak 2018 20:05

Artık güzel bir şey duymak istiyorum! Ne çok bekledik :(((

dioscuri
Aday Memur
23 Ocak 2018 00:07

hiçbir gelişme yok sanırım. sınava hazırlanmaktan başka çare olmayacak galiba

cpar
Kapalı
24 Ocak 2018 12:44

En ufak bir bilgiye ulaşan varsa lütfen yazsın..

cpar
Kapalı
25 Ocak 2018 15:30

Güncel ... Birkaç kişi bir haber duymak için çırpınıyoruz. Niye başka ses yok acaba???

ayscetin
Aday Memur
25 Ocak 2018 16:37

Hocam mesaj kutunuza bir bakar mısınız? Bir konuda bilgi almak için mesaj göndermiştim.

cpar, 6 yıl önce

Güncel ... Birkaç kişi bir haber duymak için çırpınıyoruz. Niye başka ses yok acaba???

cpar
Kapalı
25 Ocak 2018 18:34

ayscetin hocam mesaj kutuma baktım fakat herhangi bir mesajınız yok

ayscetin
Aday Memur
26 Ocak 2018 13:19

Kusura bakmayın yanlışlık oldu başkasına göndermişim :)

cpar, 6 yıl önce

ayscetin hocam mesaj kutuma baktım fakat herhangi bir mesajınız yok

ali çankaya
Daire Başkanı
26 Ocak 2018 14:22

ŞUBAT ATAMASI SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ KONTENJAN ARTTIRIMI İÇİN ETKİNLİK YAPIYORUZ ARKADAŞLAR, ZÜMRELERDEN DESTEK LÜTFEN!!!

Şu linke http://www.meb.gov.tr/ tıklayarak MEB'in sitesine giriyoruz. Üst sekmelerden "İletişim" menüsüne tıklayıp "Dilek ve Öneriler" kısmına tıklıyoruz bir kutucuk açılacak. Bu kutucukta bilgilerimizi yazıp "İletişime Geçilecek Birim" İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü olarak seçerek "Konu" kısmına Şubat Öğretmen Ataması olarak yazıp ister kendi taleplerinizi ister benim yazdığım şu metni kopyala/yapıştır yaparak "Mesaj" kısmına kopyalıyoruz ve gönderiyoruz bu kadar basit. Tahminen 2 dakikanızı alacak.

KOPYALANACAK METİN

15 Temmuz itibariyle demokrasi kültürünün oturması, millet bilinci,vatandaşlık bilinci ve demokrasi kültürünün gelecek kuşaklara aktarılması aşamasında milli eğitime büyük vazifeler düşmektedir. Sosyal Bilgiler dersi, temel kültür ögelerini birçok alandaki çalışmalardan sağlanan bulgulardan, disiplinler arası bir yaklaşımla seçilip yoğrularak oluşturulmuş bilgileri içinde bütünleştiren; vatandaşlık ögelerinin çocuğa kazandırıldığı, milli birlik ve bütünlüğü sağlayan, demokrasi kültürünün yerleştirildiği bir derstir. Bu bakımdan Şubat 2018?de yapılması planlanan Sözleşmeli Öğretmenlik alımlarında Sosyal Bilgiler dersine önem verilmesini, bu dersin kazanımlarının gelecek kuşaklara iyi bir şekilde aktarılması adına yüksek bir kontenjan verilmesini talep ediyoruz. Bu açık Ücretli Öğretmenlik ile kapatılmamalıdır. Alanında uzman olmayan bu kişilerin, Sosyal Bilgilere has kazanımları genç kuşaklara aktarma sürecinde eksik kalacağını öngörmek şüphesiz elzemdir.En az 1000 atama talep ediyoruz.

urbanize
Aday Memur
31 Ocak 2018 13:54

Ek 5 bin atama büyük ihtimalle kadrolu olacak arkadaşlar. İnşallah istifa sonrası atama bekleyenleri unutmamışlardır bu sefer.

cpar
Kapalı
31 Ocak 2018 14:11

İnşallahhhhhh Allahııımmm bizi de güldür

Bsrtye
Aday Memur
31 Ocak 2018 14:42

Merhaba hocalarım . Belki sizin konunuzla ilgili değil ama bende istifa etmeyi düşünüyorum sizin aksinize. Sizin istifa etmek için nasıl gerekçeleriniz vardı neden geri dönmek istiyorsunuz. Böyle bir grubu bulmuşken sormak istedim

berard
Kapalı
31 Ocak 2018 14:55

kardeş nerden istifa edeceksin ben memurluktan istifa ettim sözleşmeli öğretmen oldum dönme hakkın var dediler külli yalan o hak tamamen bakandan torilin olursa imiş ne iş yapıyorsan istifa etme

Bsrtye, 6 yıl önce

Merhaba hocalarım . Belki sizin konunuzla ilgili değil ama bende istifa etmeyi düşünüyorum sizin aksinize. Sizin istifa etmek için nasıl gerekçeleriniz vardı neden geri dönmek istiyorsunuz. Böyle bir grubu bulmuşken sormak istedim

Bsrtye
Aday Memur
31 Ocak 2018 15:10

Öğretmenlikten istifa etmek istiyorum ama çevremden dolayı cesaretin yok sevemedim ama öyle böyle değil. Siz tekrar memurluğa mı dönmek istiyorsunuz

berard, 6 yıl önce

kardeş nerden istifa edeceksin ben memurluktan istifa ettim sözleşmeli öğretmen oldum dönme hakkın var dediler külli yalan o hak tamamen bakandan torilin olursa imiş ne iş yapıyorsan istifa etme

berard
Kapalı
31 Ocak 2018 15:18

özelden yazın bana nerde öğretmensiniz kaç yıllık ben size bi kolaylık bulayım

Bsrtye, 6 yıl önce

Öğretmenlikten istifa etmek istiyorum ama çevremden dolayı cesaretin yok sevemedim ama öyle böyle değil. Siz tekrar memurluğa mı dönmek istiyorsunuz

iras
Genel Müdür
01 Şubat 2018 09:43

valla bi gücümüz varsa şu sıra göstermeliyiz.maildir dilekçedir

Toplam 491 mesaj
«13141516171819202122232425

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi