Editörler : Pangaea
14 Ocak 2017 15:18

İnşaat Mühendisleri Malzeme Dersini Nasıl Geçtiniz

Birinci sınıfım malzeme dersinden kaldım.Sadece o kaldı bu dönem :( hocalar çok zor soruyor puanda vermiyorlar bir şey unutursam .En ufak şeyde.Var mı bir taktiği

mühendisgcl
Aday Memur
14 Ocak 2017 15:35

inşaat mühendisliğinin en kek dersi malzemeden kalıyorsanız sizin okul 7 seneyi rahat bulur. acilen düzenli çalışmaya ihtiyacınız var

muhendishatunn
Aday Memur
14 Ocak 2017 16:33

hocam korkutma ya :( bütün okul kaldı cidden çalıştım ama hocalar en ufak şeyde kırmışlar

mühendisgcl, 7 yıl önce

inşaat mühendisliğinin en kek dersi malzemeden kalıyorsanız sizin okul 7 seneyi rahat bulur. acilen düzenli çalışmaya ihtiyacınız var

mühendisgcl
Aday Memur
14 Ocak 2017 16:47

bazı hocaların bırakma dönemleri olur, doldur boşalt yaparlar, bir dahaki dönem daha kolay olur büyük ihtimal. daha çok dert edeceğiniz dersler olacak cidden malzemeyi mumla ararsınız

muhendishatunn
Aday Memur
14 Ocak 2017 18:08

umarım öyledir hocam..

mühendisgcl, 7 yıl önce

bazı hocaların bırakma dönemleri olur, doldur boşalt yaparlar, bir dahaki dönem daha kolay olur büyük ihtimal. daha çok dert edeceğiniz dersler olacak cidden malzemeyi mumla ararsınız

kırmızıkart
Aday Memur
14 Ocak 2017 18:21

farklı kaynaklardan çalış kardeş ve hocaların geçmiş yıllardaki sorularina bak geçersin daha yolun başindasın bunun betonarmesi var çeliği var ama çok şukur ki inşaat okumusum zor ama bi o kadar zevkli

kayseri388
Memur
14 Ocak 2017 19:33

Üst sınıflara sor nasıl geçmişler.tek o hoca mı var o dersi veren.eğer tekse yapacağın bile yok bazı hocalar kasar böyle.arkadaşların dediği gibi en kolay ders .sen betonarmeleri çeliği yapı statiğini filan geç onu her türlü bi şekilde geçersin okul bitene kadar

gorenali
Kapalı
15 Ocak 2017 18:17

arkadaşı korkutmayın . ben şahsen 4 sınıfın yaz okulunda ancak verebilmiştim :D bu biraz frekans meselesi , kimisi için kolaydır kimsi için zor. öyle küçümseyenlere bakma sen onlar ezbercidir sonradan sayısalcı olmuştur konuşurlar...

kırmızıkart
Aday Memur
15 Ocak 2017 21:27

bi sen sayisalcisin kardeş herkes ezberci

gorenali, 7 yıl önce

arkadaşı korkutmayın . ben şahsen 4 sınıfın yaz okulunda ancak verebilmiştim :D bu biraz frekans meselesi , kimisi için kolaydır kimsi için zor. öyle küçümseyenlere bakma sen onlar ezbercidir sonradan sayısalcı olmuştur konuşurlar...

vhsuzman
Aday Memur
15 Ocak 2017 21:56

kendi de gecemediginden millete saldirmis arkadas :))

kayseri388
Memur
16 Ocak 2017 00:05

Arkadaşa he sensin demek lazım.kalınmaz demioruz ki kalabilir ama bölümün en kolay derslerinden biridir.arkadaş bellki kötü bi hoacaya denk gelmiş. Adamın mantığına bak biz malzemeyi kolay bulduğumuz için ezberci o 4 sınıfta geçtiği için sayısalcıymış.bilmioki burdakilerin çoğu doru dürüst çalışmadan geçmiştir o dersi

Gorkem.01
Aday Memur
16 Ocak 2017 08:56

üniversitede ders geçilmez, hoca geçilir. tamamen hocayı araştır ne sever, nasıl cevap ister.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi