Editörler : Pangaea
15 Ocak 2017 12:09

10 Bin Atama Çok Az Kabul Edilemez

Bizler öabt ye adapte olmuşken alçak darbe girişimi oldu. Yeniden başa sardık, oturduk çalıştık. Sonra ne oldu 15bin gibi komik bir atama

rakamı atıldı önümüze. Mülakat stresini yaşadık. ( ki ben mülakata bile basvuramadım) yine atanamadık.

Eéée şimdi bu ne 10 bin hak mı? O kadar açık varken 10 bin atamamı olur?

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 12:15

En az 30 bin yakışır Yeni Türkiye'ye

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 12:16

Ne yapacak üniversite mezunu bu kadar genç. Hayallerimizle oynamayın

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 12:19

Babasından kurs parası, yol parası almaktan utanıyor artık gençler.

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 12:21

iş alternatifi bile yok. Devletin öğretmen ataması lazım. Ama sadaka değil adam gibi bir atama isti

xxmen1987
Daire Başkanı
15 Ocak 2017 13:23

Bu nasil nasıl bir cumledir ya darbe girişimi gerçekleşmeden önce sınava zaten 1 hafta vardı o zamana kadar işi bitiremedin hocam :)))10 bin alim olursa buna da şükür hiç olmama ihtimalide vardı ama 10 bin olacağını zannetmem su anda net bir sey söylenmedi tahminen 15 veya 20 bin alıma cikarirlar

justlike
Müsteşar Yardımcısı
15 Ocak 2017 13:50

10 bin bile garanti değil

exchange
Aday Memur
15 Ocak 2017 13:55

Şu anayasa maddeleri geçsin meclisten, referandum sürecinde bir parmak bal çalarlar milletin ağzına merak etmeyin. Ondan sonrası aynı tas aynı hamam...

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 15:16

Bu nasıl okumadır ve okuduğunu anlayamamadir. Ben sınava çalışamadım mi demişim adapte olmuşken araya zaman girdi ve yeniden çalışmak zorunda kaldım demişim.

xxmen1987, 7 yıl önce

Bu nasil nasıl bir cumledir ya darbe girişimi gerçekleşmeden önce sınava zaten 1 hafta vardı o zamana kadar işi bitiremedin hocam :)))10 bin alim olursa buna da şükür hiç olmama ihtimalide vardı ama 10 bin olacağını zannetmem su anda net bir sey söylenmedi tahminen 15 veya 20 bin alıma cikarirlar

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 15:23

Siz okulunuzu bitirdiğinize şükredin. :)))

xxmen1987, 7 yıl önce

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 15:30

xxmen87 2yil önce nisanda 40 bin atama istiyormussun.Ne oldu hidayete mi erdin şimdi 10 bine şükredin diyorsun

xxmen1987
Daire Başkanı
15 Ocak 2017 15:43

Bu işler kısmet hocam nisanda istedik olmadı zaten o yıl bana ders oldu ve çıkarımda bulundum yok twit yok bimer yok eylem bunlarin ne kadar bos oldugunu anladim ve bi de secim var atama çok olacak gibi varsayımların ne kadar boş öğrendim: ))))o yüzden kısmetinde varsa aranırsın yoksa oturursun evinde calisirsin:))))

turkuazmurkuaz, 7 yıl önce

xxmen87 2yil önce nisanda 40 bin atama istiyormussun.Ne oldu hidayete mi erdin şimdi 10 bine şükredin diyorsun

xxmen1987
Daire Başkanı
15 Ocak 2017 15:45

Vallahi siz de sukredin hem okulu bitirdiğinizde hem de 10 bin atama olacağına:))Bu işler kısmet kafa yapısı su olmamalı ben hazırlandım bu atama 30 bin 40 bin olacak Şubat da:))

Siz okulunuzu bitirdiğinize şükredin. :)))

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 16:23

Ben sadece kendimi düşünmüyorum. Sistem tıkanıyorsa değiştirilebilir. Bu kadar genç işsiz mi dolaşsın. İstihdam yok! Gençler yarınindan umutsuz. Sağlıklı bir emeklilik sistemi oluşturulsun. Tıp bitiren düşünmüyorsa nasıl iş bulacağını öğretmende düşünmesin. Eğitimde özel sektör bile kalmadı.

turkuazmurkuaz
Aday Memur
15 Ocak 2017 16:30

Sene olmuş 2017 hala kısmet diyorsunuz. Batı uzaya çıkmış arsa bakıyor. Gençler geziyor tozuyor. Biz de ömrümüzün 20 yılını okul,sınav derken geçiriyoruz. Geriye kalan ömrümüzü de standart bir hayatımız olsun diye kredi ödemeyle geçiriyoruz. He kısmet he... bir gariban kısmet desin. Hakkımız olanı şurada söylemek için bile 30 kere düşünelim.

xxmen1987, 7 yıl önce

Bu işler kısmet hocam nisanda istedik olmadı zaten o yıl bana ders oldu ve çıkarımda bulundum yok twit yok bimer yok eylem bunlarin ne kadar bos oldugunu anladim ve bi de secim var atama çok olacak gibi varsayımların ne kadar boş öğrendim: ))))o yüzden kısmetinde varsa aranırsın yoksa oturursun evinde calisirsin:))))

xxmen1987
Daire Başkanı
15 Ocak 2017 18:12

Kısmet yani nasil ki nisanda 40 bin isteyip olmamışsabolmamışsa bu kısmetse şubatta da 30 bin isteyip 10 bin yapılması da kismet isi:)

Sene olmuş 2017 hala kısmet diyorsunuz. Batı uzaya çıkmış arsa bakıyor. Gençler geziyor tozuyor. Biz de ömrümüzün 20 yılını okul,sınav derken geçiriyoruz. Geriye kalan ömrümüzü de standart bir hayatımız olsun diye kredi ödemeyle geçiriyoruz. He kısmet he... bir gariban kısmet desin. Hakkımız olanı şurada söylemek için bile 30 kere düşünelim.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi