Editörler : swat3410
16 Ocak 2017 14:10

Sadece Açıktan İade Bekleyenler İçindir

Açıkta olan arkadaşlarımızın güncel buluşma adresidir.

Yeni duyum ve gelişmelerle takipte kalalım...

musthi
Şef
16 Ocak 2017 14:14

guncel

06afşar
Kapalı
16 Ocak 2017 14:18

Bu gruptan hayirli ve guzel haberler almak umidiyle ..Selamlar... Ayrica Tesekkurler by_gocmen

bumbo
Kapalı
16 Ocak 2017 14:28

yeni sayfa hayirli olsun.. Cok isabet olmus. Tesrkkurler

masum-eşi
Kapalı
16 Ocak 2017 14:30

Yeni sayfa hayırlı olsun. İnşallah güzel haberler alırız.

Demetli
Memur
16 Ocak 2017 14:34

Selamlar arkadaşlar Diyarbakır kadrosu.yeni tayin olduk 4 ekimciyim bende. inşallah tez zamanda döneriz

v.i.p police_06
Şube Müdürü
16 Ocak 2017 14:41

Arkadaslar bu insallah son sayfamiz son gurubumuz olur. yer degistirmekten de usandik artik.

Bu arada alican efe arkadasimiz geldi sagolsun yazmis ##valizleri hazirlayin diye## osmanli kardesim hazirmiyiz insallah bu sefer valizler senden tasimak da bizden olsun insallah. haydi bismillah

jamiryo1907
Kapalı
16 Ocak 2017 14:45

Beyler kıllıboğan 17 ocak mı iade demişti 27 ocak mı ya da 23 mü neydi kim hatırlıyo

abt10
Kapalı
16 Ocak 2017 15:03

jarmiyo 25 ocak ile subat ortasindan sonra cikicak KHK araligini kapsayan zaman dilimi.

emekli25
Memur
16 Ocak 2017 15:06

Arkadaşlar güaydın suçu olmayan korkmasın bir gün mutlaka dönecektir. Merak etmeyin Allah büyüktür.

jamiryo1907
Kapalı
16 Ocak 2017 15:16

Eyvallah kardeşim o zamana kadar ederlerse de süpriz olur bekleyelim bakalım havadisin var mı yeni

ossmanlı
Kapalı
16 Ocak 2017 15:17

yeni yine yeniden....:)))

sahilci44
Kapalı
16 Ocak 2017 15:21

arkadaşlar kıllıboğan3 ün son yazdıkları

Kıllıboğan3

Selamün Aleyküm arkadaşlar

Akşam yazacaktım ancak seyahat var yine o yüzden bilgim olan konuları aktarayım kritğini siz yaparsınız. Öncelikle iade olacak olan arkadaşlar malum konudan dolayı değil son bir ay içinde aktif olarak çalışan ve daha sonradan göz altına alınan ayrıca pişman olupta çözülmeye başlayan itirafçıların ifadeleri ve verdikleri ismlerin havuzda olan personel dahil tekrar incelenmesinden kaynaklı geçikme. Ayrıca tayin oldukları illerin yada çalıştığı illerde rapor tutulan personelin ist şb lerince şerhlerin kaldırılmadığı ve bu yüzden bir kaç kurumdan tekrar bilgi istenilmesi, yine valiliklerce açığa alınanların bulundukları illerdeki il mn md ve ist md bir nevi topu bakanlığa atmasından, yine mücbir bir takım nedenlerden yani konjoktürel sebeplerden geçikme olduğu dolayısıyla toptan ziyade ilk etapta dörtyüz küsür iade olmuştur. İadeden sonra ikinci bir açığa alınması da bundan sonraki iadeleri etkilemiştir. Çünkü ikinci kez açığa almak demek ilkini yeterince incelenmediği anlamına gelirki bu hem siyaseten hemde etik olarak kamuoyunca hoş karşılanmaz. 25 ocaktan sonra tahmin ediyorum iadeleri sayı olarak tahminim binin üstü. Bir khk daha çıkar şubatın sonundada bakanlar kurulu kararı ile ohal üç ay bitmeden biter. Açığa alma peyder pey olacaktır dediğim gibi sabah işinde olan gözaltında olabilir açığa almadan ihraç olabilir bunlarada hazırlıklı olmak gerekir. Bu vatana ihanet etmeyen kalbinde zerre şüphesi olmayan hiiç tedirgin olmasın. Tekrar ifade ediyorum Devletimiz kılı kırk yarıyor bundan hiç şüpheniz olmasın. Siyasi referanslara itibar etmeyin kimse kümesine tilkiyi sokmaz. Adamı gereler hem hain olacak hemde referansla dönecek bu mümkün değil. Siyasilern en fazla yapacağı eğer masum günahsızsa arkada sıradakini kuyruğun önüne alır ama öylede böylede bu kuyruk biter araya kaynak olanlarda girerken kulağından tutulup kapı dışarı atılırlar. Aman Dualarınızda bu garipi ihmal etmeyin kısa bir süre online yim varsa ekstra soru cevaplaya bilirsem cevaplayım ama klişe soru olmasın. Şu itlere rica edicem cevap yazmayın. Yazan cevap veren onlardandır. Aynı örneği veriyorum tantanacıların tezgahına düşmeyin.

Arkadaşlar bakın ya acele okuyorsunuz yada ben ifade edemiyorum sorduğunuz soruların cevapları var. İade son değil ilk etapta bin üzeri hatta ohalden sonrayada küçük bir minik minnacık bir grup kalabilir. 16 kasım açık 22 ihraç böyle sorumu olur abim? Demekki ciddi bir durum var. Yazdıklarım temmuz ağustos eylül ekim kısmenkasım.. havuzdan çıkan ikinci açığa alınanlar ile son dönemdeki ifadeler ve bu ifadelere ilişkin ciddi müsbet tesbitler.. Toplam sayı bilgim dahilinde ikibin üstü. Alaha emanet olun

sahilci44
Kapalı
16 Ocak 2017 15:23

arkadaşlar filiz2003 ün son yazdıkları

* 06 Ocak 2017 23:26

filiz2003

Sıra 4 ekimden iadelerde.hadi hayırlısı.inş.dönmenize az kaldı.en geç 12 si sabır.iyi gclr

** 06 Ocak 2017 23:32

filiz2003

Arkadaşlar,bu listede olmayan birçok arkadaş iade olacak,kesin sayı bu hafta netleşir

** 07 Ocak 2017 16:59

filiz2003

Kardeş bilgi alabilrsem yazacam.dediğim tarihte 1000 kadar iade bekliyordum.bu durumu anlamaya çalişiyorum.inş.iadeler devam edecek.

fatih3437
Aday Memur
16 Ocak 2017 15:24

Hayırlı uğurlu olsun yeni sayfa, hayırlı güzel haberler alırız inşallah

sahilci44
Kapalı

hatırlatmak istedim sadece gerisi sende abt 10.

Aslanbey1453
Genel Müdür

Hay?rl? olsun yeni sayfa... ?n?Allah bu son olur..:))

ossmanlı
Kapalı
16 Ocak 2017 15:26

keske emniyet yazsaydın iade için...

jamiryo1907
Kapalı
16 Ocak 2017 15:29

Görevbaşında gözaltılar olucak dediği doğru çünkü siteyi her açtığımda farklı illerden 3lü 5li 10lu gözaltı haberleri çıkıyo acaba bunlar telefon programı çözülmesi sonra mı alınanlar yoksa 6 ay oldu daha ihbar mı kaldı ispiyon mu kaldı

eagles_fb
Aday Memur
16 Ocak 2017 15:31

İns bu son sayfamız olur ve iade ediliriz. Burdaki herkes artık bi aile gibi oldu kimse kimseyi tanımıyor ama sanki yıllardır aynı yerde beraber calısmısız gibi birbirizime yakınız Allah kadrodada burdaki arkadaslarla veya bole yigit insanlarla calısmayı nasip etsin bizlere

aynur-09
Müsteşar Yardımcısı
16 Ocak 2017 15:34

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

açıkta olup sizi takip eden öğretmenlerde var,güzel haberler almak umuduyla inşaallah

Toplam 21151 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi