Editörler : oto-danisman-expert
17 Ocak 2017 00:07

Maaşlar hakkinda

Dz.k.k.ligi mensubu 2003 mezunu astsubayim. ogrenmek istedigim su

yaklasik 6 senedir kd.bcvs. kadrolarinda idari isler astsubayi olarak hizmet veriyorum. Ama rutbem bekleme suresi 6 yil olmasi munasebeti ile kd.ucvs.

maas hesaplamasinda bu konuyla ilgili bir kistas var mi? is guclugu vb. arkadasimizin bir tanesi birliginde kd.bcvs kadrosunda calismasi sebebi ile kendi maasina ilave olarak 150 tl aldigini soyledi ama onunda rutbesi ucvs. saygilarimla

muendistgmn
Memur
17 Ocak 2017 10:38

Kardeşim üst rütbe kadrosunda hizmet vermen malesef maaşına katkı yapmaz,muhtemelen görevlendirme ile o kadrolarda görev alıosun bu da herhangi bi hak tanımaz. Aynı şeyler bizdede olmuştu ama herhangi bir ek ücret alan olmadı. Diğer arkadasın kadrosuna ek ücret alınmasının sebebi o kadrodaki kişinin herhangi bir tazminat alması(mayın eyp vs.) olabilir. Yine de mutemetlikten felan daha detaylı öğrenebilirsin. Kolay gelsin

barannn71
Aday Memur
17 Ocak 2017 22:12

tesekkur ederim ilginiz icin..atamali gorev yapiyorum.ama yinede bi mutemet ile gorusmemiz icap edecek galiba tedekkurler

kadir1200
Aday Memur
17 Ocak 2017 23:27

mesajlarınıza bakabilir misiniz baran bey

barannn71, 7 yıl önce
tesekkur ederim ilginiz icin..atamali gorev yapiyorum.ama yinede bi mutemet ile gorusmemiz icap edecek galiba tedekkurler

barannn71
Aday Memur
19 Ocak 2017 00:02

tamam kadir bey
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi