Editörler : ayşegül bgm
17 Ocak 2017 15:35

Fırat üniversitesinde sözleşmeli hemşire olmak ile ilgili bilgi verir misiniz?

Fırat üniversitesinde sözleşmeli hemşire olmak ile ilgili bilgi verir misiniz? (çalışma şartları vs.)

ariif
Şef
17 Ocak 2017 17:30

aynen bilen yazsin lutfem

bedirhan1292
Memur
17 Ocak 2017 17:38

ben elazığlıyım hemşireyim ama Allah düşmanımı o hastaneye düşürmesin 1 hemşireye yogun bakımda en az 5 hasta düşmekte ve servislerde ise 1 hemşireye 35 küsür hasta düşmektedir çalışma şartları cok agır bence hiç yazmayın kesinlikle çok pişman olursunuz

ariif
Şef
17 Ocak 2017 18:35

abi naptin yaa butun istegim soldu gitti

otekıdunyalı
Aday Memur
17 Ocak 2017 18:42

Basvuru yapmayı düşünüyo musunuz? Puanlarınız kaç?

Can1998
Aday Memur
17 Ocak 2017 21:10

kim elazığa gidip başvurcak onun yerine beklerim mis gibi merkezi atamamı (-_-)

17 Ocak 2017 21:31

Puanım 88 ama basvurmayacagim . O şartlar altında çalışmak isteyen gitsin badvuru

aişedefni
Kapalı
17 Ocak 2017 21:53

Ögrencilik yıllarımın gectigi hastane. Cok degil bu sene mezun oldum. Intornlugumden ve stajerlik yıllarımdan iyi bilirim. Cok yoğun bir hastanedir. Bazi servislerde hemsire basina 10 hasta rahat duser. Gece nobetlerinde bazi servislerde bir hemsire kalırdı. Ama korkma stajer ve intornler sagolsun servisin yukunu kaldırıyor. Gece nobetlerinde de yine intor nobete kalir. Yani tek kalmazsin. Yazın ne yapiyorlar bilmiyorum tabi. Hastanenin aslinda hemsire acigi cok fazla ama bu acigi stajerler ve intorlerle kapatilmaya calisildiğı icin hemsirelerin cok fazla mesai yaptıklarida oluyordu. Sehir kucuk bir sehirdir ama yine de fena degildir. Insani da iyidir. Malatyaya bir saat uzakliktadir pek fazla aktivite olmadigi icin hafta sonu genelde malatya ya giden cok olur. Objektif olarak degerlendirmemi yaptım. Daha fazla konusamayacagim aklima geldikce kotu konusmamak icin kendimi zor tutuyorum.

aişedefni
Kapalı
17 Ocak 2017 21:59

Bu arada eger tercihlerde o hastaneyi yazmıs ve atanmissaniz pozitif olun ve bir onceki yorumumu okuyun. Yok eger yazmayi dusunuyorsaniz. Akliniz varsa ters istikamette kosarsiniz. Sadece fiziken degil ayni zamanda ruh sagliginiz icinde o hastaneden olabildigince uzak durun.

Hemsıre1239
Memur
18 Ocak 2017 00:29

Ben vazgectim yazmicam

18 Ocak 2017 18:27

Puanım 86 öteki dünyalı hocam sence yazmalımıyım beklemelimiyim

Hemsirehemsire11
Aday Memur
18 Ocak 2017 18:56

nasıl bi hastaneyse artık yporumlara bak. yazancak olanda yazmaz

BurakHemşir
Aday Memur
18 Ocak 2017 20:44

Arkada?lar elazig güzel ?ehir ucuz ?ehir ?ehir d???nda gelenler bu konulara tak?lmas?n. Hastaneye gelince evet yo?unluk var ve maas konusunda ise tahmini 2700 2800 civari al?rs?n?z fazla mesai yaptirmiyolar hiçbir çal??an?na para ? yüzden fazla mesai paras? alamazs?n?z. Hastane ?ehir merkezindedir. Merak etti?iniz bi?ey varsa sorabilirsiniz
18 Ocak 2017 21:02

Arkadaşlar eğitim durumundan çekme olayı gibi bir imkanımız var mı
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi