Editörler : E.Kayı Han
20 Ocak 2017 21:19

İkm karşiyaka istenilen belgeler yardim

ARKADASLAR Adayların gelirken yanlarında;

-4 adet (Arşiv kayıtlı) adli sicil belgesi, (Cumhuriyet Savcılığından

alınmış)

-4 adet nüfus cüzdanı fotokopisi

-4 adet fotoğraflı Arşiv Araştırması ve Güvenlik Soruşturma Formu

(Bilgisayardan doldurulmuş şekilde)

-4 adet vukuatlı nüfus kayıt örneği,

-Askerlik durum belgesi (Askerlik Şubesinden alınmış)

İstenmiş

tamam güzelde adalet bakanlığı sitesinde bu belgeler yazmıyordu vukuatlı nufus kayıt örneği ilegüvenlik formu yazıyordu cumartesi pazar ben bu belgeleri nasıl temin ederim saçma sapan işler bir bilgisi olan var mı askerlik şubesi kapalı savcılık kapalı

yalan dünya67
Kapalı
20 Ocak 2017 21:20

ya arkadaşlar bide e devletten yazmamışlar şubeden istiyorlar.

yalan dünya67
Kapalı
20 Ocak 2017 21:26

silivride e devlet yazıyor bunlar şube yazmamışlar

Malaria
Kapalı
20 Ocak 2017 21:31

Silivri Komisyonu istediği belgeler resmi bir kuruma gitmeden temin edilebilir belgeler ilginç niye böyle farklılık gösteriyor.

a) Güvenlik SoruĢturması ve ArĢiv AraĢtırması Formu (4 Adet) (indirme linki ilanın sonundadır)

b) Hakkında devam eden ceza soruĢturması veya kovuĢturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyan.

(indirme linki ilanın sonundadır)

c) Askerlik Durumunu Gösterir Belge (Askerlik Şubesinden veya e-Devletten temin edilecektir.)

Belgeleri boy kilo ölçümünden sonrada kabul etmeleri gerekir.

Kartalahmet
Aday Memur
20 Ocak 2017 21:42

arkadaşlar napcaz ya bu kadar saçma bisey olur mu ya

AlpKapagan
Aday Memur
20 Ocak 2017 21:44

Ben salı günü gideceğim için pazartesi halledebilirim ama pazartesi gidecek bir ton insan mağdur şu an durum çok vahim

yalan dünya67
Kapalı
20 Ocak 2017 22:38

bunlarin hepsi ikm degilmi nie farklilik gosterio hafta sonu telfnda acmazlar

gabriel-x
Aday Memur
21 Ocak 2017 00:20

Aynen saçma sapan iş yapıyolar hafta sonu bu belgeleri nasıl toparlayalım bide şubeden istiyolar

Malaria
Kapalı
21 Ocak 2017 00:23

İzmir komisyonu ilana şöyle bir not eklemiş;

Not: Boy/kilo ölçümüne girmeye hak kazanan İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının, boy/kilo ölçümüne gelirken yukarıda belirtilen belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Adaylara resmi kurumlardan alınacak belgelerin tamamlanması için boy/kilo ölçümü sonrası gün içerisinde müsaade edilecektir.

Kartalahmet
Aday Memur
21 Ocak 2017 00:30

karşıyaka için de geçerli dimi bu gün içerisinde zaten anca tamamlarız belgeleri

Malaria
Kapalı
21 Ocak 2017 00:34

Karşıyaka böyle bir not düşmemiş. pazartesi boy kilo ölçümüne gireceklerin bu belgeleri hazırlaması çok zor hele dışardan gelenler? belgeleri boy kilo ölçümü sonrası da kabul edebilirler başka türlü nasıl olacak

Kartalahmet, 7 yıl önce

karşıyaka için de geçerli dimi bu gün içerisinde zaten anca tamamlarız belgeleri

Kartalahmet
Aday Memur
21 Ocak 2017 00:40

ben tarsus tan geleceğim . saat 9 da belgeler isteniyo arkada? hepsini geçtim askerlik şubesi 8 30 da açılıyor 9 da bu belgelerin hazır olması imkansiz.arkadaşlar örgütlenip orada hepimiz izmir adliyesinin not u nu söyleyip aksama kadar vakit isteyelim .

Kartalahmet
Aday Memur
21 Ocak 2017 00:42

ayrıca bugün adliye komisyonu ile görüştüm kadın a 2 kere sordum g.soruşturma si basari listesinden sonra dedi ilan tam tersi ni söylüyor dedim . hayır basari listesinden sonra dedi arada kaldık

Malaria
Kapalı
21 Ocak 2017 00:52

Silivri komisyonu adayları zorlayacak bir şey istememiş;

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu

Hakkında devam eden ceza soruşturması veya kovuşturması bulunup bulunmadığına dair yazılı beyan.

Askerlik Durumunu Gösterir Belge

yalan dünya67
Kapalı
21 Ocak 2017 10:43

++++

yalan dünya67
Kapalı
21 Ocak 2017 20:59

.,

attcilik
Aday Memur
22 Ocak 2017 08:24

arkadaşlar ben uzakta olduğum için silivriye salı günü yetişebilirim. pazartesi gitmezsem alırlar mı aacaba

yardımcı olun arkadaşlar

yalan dünya67
Kapalı
22 Ocak 2017 15:20

SANMİYORUM EN MANTIKLISI E DEVLETTEN ÇIKARMAK KABUL ETMEZLERSEDE HERKES AYNI DURUMDA NASILSA BİR OLURSAK BİR SORUN ÇIKMAZ

attcilik, 7 yıl önce

arkadaşlar ben uzakta olduğum için silivriye salı günü yetişebilirim. pazartesi gitmezsem alırlar mı aacaba

yardımcı olun arkadaşlar

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi