Editörler : crops35
22 Ocak 2017 19:53

81 Puan

81 puanla evde kalmış kadın gibi bekliyorum iş yok güç yok para yok hayatım rezil resmen napcam bilmiyorum biri akıl versin :(

yaln1234
Memur
22 Ocak 2017 21:35

Senin durumda olan binlerce insan olduğuna eminim öncelikle bunu aklından çıkarma

Boş duranı allahta sevmez sende çok bunalırsın :) iyi kötü bir iş bul bi yandanda açıktan atamalara koştur bölümünde atama yoksa bu puanla bu kısıtlı açılan kadrolarda şansın çok çok az.

Masunca
Aday Memur
22 Ocak 2017 22:37

Al benden de o kadar gardas 81 le evde kaldik gecici is bulmak icin bile araya dayi girmesi gerekiyor her yere cv veriyom kimse de aramiyor bunaldim kaldim iyice

Sbasar
Aday Memur
23 Ocak 2017 03:35

Bizde ayni durumdayiz kardes sıkma canini kosturmayana ekmek yok tutmaya bak biseylerin ucundan iyi kotu hic yoktan iyidir

Emre UZUN
Memur
23 Ocak 2017 10:25

ayni durumda bende varim ozel guvenlik sertifikasi aliyorum kusmetse onumyzdeki ay elin de . simdide endusriyel kalipcilik kursuna gidiyorum gunluk 10 euro veriyorlar...

gökhann06
Aday Memur
23 Ocak 2017 13:21

vallaha zor beklemek hayır ıse gırceksın bu sefer mulakatlara patron ızın vercekmı o var

Mnaaaa
Kapalı
23 Ocak 2017 15:54

Hayır 81 puanla neyin atamasını bekleyenler var bilmiyorum.Tabi bölüme göre değişir ama herkes iyi kötü bilir bölümünün ne kaar kadro alımı yaptığını. Bende 82 aldım ama köpek gibi özelde de çalışıyorum, mecburum çünkü. Mecbur olmayan adam bahane uydurup durur tabi. Hem çalışıyorum,hem de açıktan alımları kovaliyorum. Sende is bul çalış bahane uydurma bos durani ne Allah ne de kul sever. Alımlara a baş vur,nasipneyse o olur

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi