Editörler : crops35
27 Ocak 2017 13:43

2 Yılda 2 atama olayi herkese hayirli olsun 3. Atama beklemeyin

Sirf 3. Atamayi yapmamak icin 2 atama arasindaki sureyi bukadar uzun tuttuklari icin oncelikle devlet buyuklerine engelli haklarini savunan aile sosyal politikalar bakanligina milletvekillerine ve birbirlerini yemekten laf sokmaktan birbirlerine karsi cikmaktan haklarini arayamayan (aramayi bilmeyen) engelli kardeslerime sonsuz tesekkurlerimi sunarim.

Temmuz ayinda ekpss ortaogretim.icin alacaginiz en fazla mebe 1500 hizmetli. 15 temmuz darbe girisiminine denk geldiginden dolayi sehit gazi yakinlarina 5000 masa.basi memurluk yurtta kalanlara da 5000 gih kadrosu.

Vatana millete hayirli olsun

Ozsev5860
Şube Müdürü
27 Ocak 2017 16:50

Eger temmuzdaki atamalari kabullenirsk 3. Atamayi unutun. Cunku ozaman tercihlerin aciklanmasi atananlarin ise yerlestirilmesi guvenlik sorusturmasi falan derken ocagi bulur. Zaten 3 ay sonra sinav olacak oyuzden 3. Atamaya gerek yok denipnustu ortulur. Bu atamanin en gec marta alinmasi icin calisma yapilmasi lazim

matrix777
Şef
27 Ocak 2017 17:06

temmuz atamasını herkes protesto etmeli referandumda evet diyecelktim şu dakkadan sonra kesinikle hayır. böyle şerefsizlik olmaz aylardır 2.atamayı bekliyoruz zaten sınavdan sonra neler çektirdiler bize sonuçlar geç açıklandı branşs sırlaası 6 ay sonra açıklandı artık gerçekten değer görmek istiyoruz anayasal hakkımız.bennru ahnımdan medet ummayınız o bişey yapmaz.

Ozsev5860
Şube Müdürü
27 Ocak 2017 17:15

Ben bu foruma geldigimden beri soyledigim.tek sey artik birbirimizin konularina ve sahislara muhalefet olmayi birakmak cunku engellilerde birlik.adina hicbirsey yok. Adam bi konu aciyo hemen karsisina dikiliyolar eksi oylar havada ucusuyo bi durun dinleyin karsisindakini dinlemeyen kulak vermeyen insanlarla hareket etmek ne kadar guvenilir?? EY VATANDASS BIRLIK OLMA ZAMANI HALA NEYIN OLMASINI BEKLIYOSUNUZ??

Her defasinda pozitif ayrimcilik adi altinda ezile ezile bi hal olduk. Kadro istedikce hizmetli kadrosunu dayayip durdular tek kolu olmayan gozu gormeyen adamdan temizlik beklediler. Pozitif ayrimcilik degil negatif ayrimcilik adi altinda ezilmekten biktikk. Yokmu bu ise ses cikaracakk kimsee??

matrix777, 7 yıl önce

temmuz atamasını herkes protesto etmeli referandumda evet diyecelktim şu dakkadan sonra kesinikle hayır. böyle şerefsizlik olmaz aylardır 2.atamayı bekliyoruz zaten sınavdan sonra neler çektirdiler bize sonuçlar geç açıklandı branşs sırlaası 6 ay sonra açıklandı artık gerçekten değer görmek istiyoruz anayasal hakkımız.bennru ahnımdan medet ummayınız o bişey yapmaz.

han08
Aday Memur
28 Ocak 2017 08:25

referandum da oyum hayır ..BİRAZ DA BİZ HEVESLERİNİ KURSAKTA BIRAKALIM.

polencafe
Aday Memur
28 Ocak 2017 19:22

Benden de HAYIR

Ozsev5860
Şube Müdürü
29 Ocak 2017 00:45

Benim soylwmek istedigim bundan yana degil. Ogretmenler nobet tuttuklari her saat icin para alirken oyla tehdit etmedi veyahut baska seyle. Adamlar ciktilar basin toplantilariyla vekillerle bakanlarla birebir gorusmeler yaparak haklaari bile olmayan parayi aldlilar. Tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis. O yuzden hayir veririm evet veririm oy vermemle olmaz bu isler. Temsilci secilmesi lazim ankarada iletisim saglanmasi.lazim. bu sozde engellileein haklarini savunmak icin kurulmis engellidernekleriyle olacak sey degil. Sahislarla bizzat kendimizin yapacagi bisey. 2 yil once ankaraya 4 tane engelli gitti 2600 olan atama sayisini 4500e cikardi sadece 4 kisi. Bunun icin biseyler yapilmasi gerekir birlik olunmasi gerekir topyekun hareket etmek gerekir. Iste ozaman ekpssde de takvim yayinlanir yilda 2 atama hakki sayisi ve kadrolar adam gibi ve surekli olur sureli rapor gibi ne olacagi belirsiz bi hal almaz

han08, 7 yıl önce

referandum da oyum hayır ..BİRAZ DA BİZ HEVESLERİNİ KURSAKTA BIRAKALIM.

heisenberg01
Aday Memur
29 Ocak 2017 01:48

Siz ancak böyle evet hayır oyunu yaparsınız bu kafayla. Olum hükümeti mi oyluyonuz tepkiniz kime. Ben evet diyecektim oyum hayır diyo. Anayasa oylaması bu farkındasınız umarım. Çok cahilsiniz çok.
29 Ocak 2017 11:55

Referandumda hayır çıkarsa erken seçime gidilir.Sadece anayasa oylaması olarak düşünmeyin bunu.Erken seçim olursa temmuzda tüm kontenjanları vereceklerini düşünüyorum son hamle olarak.

Ozsev5860
Şube Müdürü
29 Ocak 2017 14:20

Biz boyle durdugumuz yerde kalirsak devlet bize hizmetli kadrosundan baska kadro vermez versede oyle yarim yamalak. Devletinde isi gucu yok engellilere kadro verelimki bize oy versinler dusuncesinde olduklarinida sanmiyorm. Kpss sinavina 5 millyon adam girdi unutmayin. Onceligi kime verir klavye basinda artistlenen oturdugu yerde hicbiaey yapmayan birbirine surekli muhalefet olan engellilere mi verir yoksa 5 milyon adam ayaklandiginda kpssyemi verir

kellepaçaişkembe, 7 yıl önce

Referandumda hayır çıkarsa erken seçime gidilir.Sadece anayasa oylaması olarak düşünmeyin bunu.Erken seçim olursa temmuzda tüm kontenjanları vereceklerini düşünüyorum son hamle olarak.

29 Ocak 2017 15:15

Neden Temmuz ayı peki?Haziran değil,ağustos değil mayıs değil!Neden Temmuz ayı bunu bir düşün Allah sizlere akıl dağıtıyor düşünün diye.Temmuz ayının önemi neydi?O ay geldiğinde mitinglerde ne kullanabilir bir düşün?Engelli alımları daha önceden yoktu,adamların yaptığı en büyük yeniliklerden birisi Ekpss.Övünebilecek 2-3 şeyden birisi.Öyle sadece 80 bin engellinin oyu değil bu iş.

Ozsev5860, 7 yıl önce

Biz boyle durdugumuz yerde kalirsak devlet bize hizmetli kadrosundan baska kadro vermez versede oyle yarim yamalak. Devletinde isi gucu yok engellilere kadro verelimki bize oy versinler dusuncesinde olduklarinida sanmiyorm. Kpss sinavina 5 millyon adam girdi unutmayin. Onceligi kime verir klavye basinda artistlenen oturdugu yerde hicbiaey yapmayan birbirine surekli muhalefet olan engellilere mi verir yoksa 5 milyon adam ayaklandiginda kpssyemi verir

29 Ocak 2017 15:17

O 5 milyon adam önce temiz bir sınava girsin sonra haklarını arasın.

Ozsev5860
Şube Müdürü
29 Ocak 2017 15:30

O ayda sence engellimi cok alirlar yoksa 15 temmuz gazilerinden ve sehit yakinlarindan mi alim yaparlar sende bunu bi dusun derim. Engelli aliminida o araya tikacaklar ve hemen hemen hepsi hizmetli olacak oda 1000 yada 1500 hizmetli olur. Cunku bize.layik gordukleri o

Neden Temmuz ayı peki?Haziran değil,ağustos değil mayıs değil!Neden Temmuz ayı bunu bir düşün Allah sizlere akıl dağıtıyor düşünün diye.Temmuz ayının önemi neydi?O ay geldiğinde mitinglerde ne kullanabilir bir düşün?Engelli alımları daha önceden yoktu,adamların yaptığı en büyük yeniliklerden birisi Ekpss.Övünebilecek 2-3 şeyden birisi.Öyle sadece 80 bin engellinin oyu değil bu iş.

29 Ocak 2017 16:04

Aynı şeyleri söylüyoruz işte sen neden yazdıklarıma en başta terslendin ben onu çözemedim?Demekki kaderimiz hep çatışmak hiç birlik olmak değil.Aynı fikirlerde olsak bile çatışmaya devam o zaman.

Ozsev5860
Şube Müdürü
29 Ocak 2017 16:29

Yok kardesim terslenme.degil fikir alisverisi. Sen diyosunki temmuz ayinda yapilmasini sebebi engellilere daha cok kadro verilecek diye dusunuyosun saniyodm

Aynı şeyleri söylüyoruz işte sen neden yazdıklarıma en başta terslendin ben onu çözemedim?Demekki kaderimiz hep çatışmak hiç birlik olmak değil.Aynı fikirlerde olsak bile çatışmaya devam o zaman.

han08
Aday Memur
29 Ocak 2017 20:58

arkadaşlar hadi engelliler dernek başkanlarını uyandırın buraya yazmakla tekrar hak kazanmıyorsunuz..

hadi bizim avukatları uyandırın...

HADİ HODRİ MEYDAN ..

BAKINIZ BİZİM ENGELLİLER BAŞKANI "ALLAH ENGELLİLİKLE CEZALANDIRIYOR"DİYEN BİR ADAM..

BU ADAMDAN MI ? İSTEYECEĞİZ..

KENDİ YEDİKLERİ PİSLİKLERİ KENDILERİ TEMİZLESİN NEDEN BEN MAĞDUR OLUYORUM...

BANA NE YA...

FETOYMUŞ METOYMUŞ BERABER YÜRÜYORDUNUZ BU YOLLARDA

BEN ANAYASAMDAN DA MEMNUNUM İŞSİZLİK,TECAVÜZ,YOLSUZLUK SORUNLARI BİTTİ BAŞKANLIK KALDI DEMİ..

BEN HAKKIMI İSTİYORUM..hevesimi çalıyorlar...

takotolga
Şube Müdürü
30 Ocak 2017 08:26

Evet ya da hayır meselesi değil bu, engellilere yönelik sistemli, adaletli, sosyal devlet anlayışıyla örtüşen politikaları olmayanyan hükümetlerin uzun bir süreç sonunda gelebildikleri yer burası. Değişmesi geren önce zihniyet ardından sosyal politikalar.

Evet hayır sonucunun getireceği çok daha yaşamsal değişimler olacak.

muhendis1986
Genel Müdür
30 Ocak 2017 09:50

herkesi madur ettiler yok yeni mezunlar içinmiş bıraksınlar traşı. bennur hanımda boş çıktı

han08
Aday Memur
30 Ocak 2017 10:19

mhp kualisyonken böyle bir sıkıntı yoktu.sgk ya gidilir kayıt yaptırırdın kamu personeli olarak seni yöndendirirlerdi.hem yaşadığın şehirden alıştığın şehirden kopmazdın hem de böyle atanacak mıyım ? derdin olmazdı.

evet -hayır meselesi çünkü siyaset bizim her alanımızı etkiliyor..

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi