Editörler : E.Kayı Han
31 Ocak 2017 10:59

Referandumda Evet mi Hayır mı?
Değerli arkadaşlar,referandumla milletvekili sayısı 550 den 600'e çıkacak,seçim 4 yıldan 5 yıla uzayacak,partili bir c.başkanı ülkenin tamamını temsil edecek.güçler ayrılığında dengeler değişecek,tercihimiz ne olacak,yorum da yapalım lütfen

Bu ankete 30 günde, 263 kişi oy kullandı ve 02/03/2017 10:59 tarihinde sona erdi.

31 Ocak 2017 11:00

haydar baş hocam ne derse o :S

Duvar-
Memur
31 Ocak 2017 11:09

Bu başlık açıldıydı gec kaldın şekerim

Duvar-
Memur
31 Ocak 2017 11:39

Hooooşt

31 Ocak 2017 11:40

miaw :p

şahcem
Şef
31 Ocak 2017 17:09

+

şahcem
Şef
31 Ocak 2017 22:39

+

sakaya.fırat
Yasaklı
31 Ocak 2017 23:07

Evet

01 Şubat 2017 01:06

hayır

sakaya.fırat
Yasaklı
01 Şubat 2017 01:10

Atanamadığın içinmi.

atanamayanlaborant, 7 yıl önce

hayır

sokaktaki o kedi
Yasaklı
04 Şubat 2017 21:35

ÖTV ve KDV Nisan sonuna kadar alınmayacağı belirtildikten sonra Nisan'a kadar olabilecekler;

- Başbakan genelge yayınlar ve "Hayırlı İşler", "Hayırlı Olsun", "Hayırlı Cumalar/Sabahlar/Akşamlar", "Hayırlara Gelsin İnşallah" gibi inanç tabanlı temenniler yasaklanır.

- Bir kısım emeklilere promosyon ücreti dağıtılır.

- Toplu Açılışlar seçim mitingine dönüşür.

- Belli başlı meslek gruplarının maaşına zam yapılır.

- TÜİK'in hesaplarına göre enflasyona müdahale edilir.

- A'dan Z'ye kadar olan ürün ve hizmetlere zam Mayıs ayına kadar ertelenir, Mayıs ayında kaşıkla verdiklerini kepçeyle alırlar.

- Eğer referandumda hayır çıkma ihtimalini hissederlerse referandumu erteleyebilirler.

- Bol bol trafolara girmesi sağlanacak kedi toplatılır. Arada ben de güme gidebilirim, ne de olsa sokaktayım, sahipsizim.

- İ. Melih Gökçek bütün kanalları gezmeye başlar.

- Anayasa Profesörü Burhan Kuzu, 0-100 km hıza çıkacağımıza dair anayasa güzellemeleri yapar.

...

Size demiştim beni yaşatmazlar diye, aha da yakaladılar trafo için...

beşincielement
Yasaklı
04 Şubat 2017 21:50

referandumda evet çıkarsa ülkemiz bir numaralı ülke olacak,

ABD.İsrail ve bilimum batılı devletler önümüzde diz çökecek.

1 Türk Lirası en az 3 Amerikan Doları olacak.

Benzin çok ucuzlayacak,

PKK terörü bitecek,

Üretimde Almanya'yı sollayacağız.

Yeniden tarım ülkesi olacağız,Doğu Anadoluda hayvancılık gelişecek ve yurt dışına et ithal etmeye başlayacağız.

Evet de

yin,evet sihirli bir değnektir.

sokaktaki o kedi, 7 yıl önce

ÖTV ve KDV Nisan sonuna kadar alınmayacağı belirtildikten sonra Nisan'a kadar olabilecekler;

- Başbakan genelge yayınlar ve "Hayırlı İşler", "Hayırlı Olsun", "Hayırlı Cumalar/Sabahlar/Akşamlar", "Hayırlara Gelsin İnşallah" gibi inanç tabanlı temenniler yasaklanır.

- Bir kısım emeklilere promosyon ücreti dağıtılır.

- Toplu Açılışlar seçim mitingine dönüşür.

- Belli başlı meslek gruplarının maaşına zam yapılır.

- TÜİK'in hesaplarına göre enflasyona müdahale edilir.

- A'dan Z'ye kadar olan ürün ve hizmetlere zam Mayıs ayına kadar ertelenir, Mayıs ayında kaşıkla verdiklerini kepçeyle alırlar.

- Eğer referandumda hayır çıkma ihtimalini hissederlerse referandumu erteleyebilirler.

- Bol bol trafolara girmesi sağlanacak kedi toplatılır. Arada ben de güme gidebilirim, ne de olsa sokaktayım, sahipsizim.

- İ. Melih Gökçek bütün kanalları gezmeye başlar.

- Anayasa Profesörü Burhan Kuzu, 0-100 km hıza çıkacağımıza dair anayasa güzellemeleri yapar.

...

Size demiştim beni yaşatmazlar diye, aha da yakaladılar trafo için...

Ayca967
Genel Müdür
04 Şubat 2017 21:55

Eveet diyin butun dertlerinizden kurtulun her derde deva "evet"!!

sokaktaki o kedi
Yasaklı
04 Şubat 2017 21:56

@beşincielement:

Suriye'de süren iç savaş kesin biter ve Türk İnşaat Şirketleri ve Müteahhitlik Firmaları Suriye'ye giriş yapar...

beşincielement
Yasaklı
04 Şubat 2017 22:05

Aslında senin ve benim ironi yaptığım hususlar bizim güzel ülkemiz için temennilerimiz.

Biz sade vatandaş olarak bu icraatları kim gerçekleştirirse onu destekleriz elbet,

Ben çoğu insan gibi meseleye sığ bakmıyorum,a partisine oy veren gericidir aptaldır ,b partisine oy veren dinsizdir filan gibi.

Adamakıllı bir muhalefetimizin olmamasına borçlu bu iktidar 14 yıllık iktidarını.

İnsanımızı bu hale kötü yönetimler getirdi.

Maalesef,

@beşincielement:

Suriye'de süren iç savaş kesin biter ve Türk İnşaat Şirketleri ve Müteahhitlik Firmaları Suriye'ye giriş yapar...

sokaktaki o kedi
Yasaklı
04 Şubat 2017 22:08

Zaten, demokrasinin olmazsa olmazı iktidar partisi değildir, ana muhalefet partisidir.

Bir ülkenin demokrasi gelişimi ana muhalefet partisinin varlığı, kalitesi ve iktidar partisine doğruyu göstereceği gibi iktidar adayı olması sebebiyle belirgin bir faktördür ama bu ülkede maalesef AMP sorunu var.

beşincielement
Yasaklı
04 Şubat 2017 22:13

Ben bugüne kadar hep CHPye oy vermiş bir insan olarak partimin yanlışlarını da biliyorum

Örnek veriyorum sanırım 2002 yılında yapılan demokrasi mitingleri .

Olmaması gereken bişeydi.

C.Başkanının ya da başbakanın eşinin başörtülü olması bizi ilgilendirmez.

Bu ve bu tip çok hataları oldu.

Ekonomik hedeflere odaklanılmadı,dış siyasete odaklanılmadı.

Şapkayı önüne koyup düşüneceksin.

Her ortamda söylerim ,dost meclislerinde de.

Kızacaklarını bilsem de ..

Zaten, demokrasinin olmazsa olmazı iktidar partisi değildir, ana muhalefet partisidir.

Bir ülkenin demokrasi gelişimi ana muhalefet partisinin varlığı, kalitesi ve iktidar partisine doğruyu göstereceği gibi iktidar adayı olması sebebiyle belirgin bir faktördür ama bu ülkede maalesef AMP sorunu var.

sokaktaki o kedi
Yasaklı
04 Şubat 2017 22:16

Ben de eksiklerini biliyorum ama aynı ideolojiyi paylaşmadığım için partiyle eleştiriye girmem doğru olmazdı. Çünkü, doğal olarak zaten eleştiri objektif olarak görülmeyecekti ama Önder Sav gibi biri o partide Gen.Sek. olduysa artık ne desek boş...

04 Şubat 2017 22:19

+1

Hayır...

sokaktaki o kedi
Yasaklı
04 Şubat 2017 22:21

+1

Bu Suçun Cezası Ne 5, 7 yıl önce

+1

Hayır...

04 Şubat 2017 22:21

Saygılar :)