Editörler : cihan27E.Kayı Han
02 Şubat 2017 22:48

Yüksek lisans izni

Öğretmenim ve yüksek lisans kazandım. İlgili yönetmeliğe göre kolaylık sağlanması gerekiyor ama idare sıkıntı çıkarırsa ne gibi bir hakkım var?

Mrs.uzman
Aday Memur
26 Temmuz 2017 13:25

NE KADAR IZIN HAKKI TANINIYOR?

vahh
Genel Müdür
02 Ağustos 2017 19:14

Eski yönetmelikte iki yarım gün veya bir tam gün izin verilir diyordu ama şu anki yönetmelik değişiklği ile idare yüksek lisans yapan öğretmenlere yardımcı olur diyor. Bunu müdürünüz nasıl yorumlar bilemiyorum. Benim müdürüm iki yarım ya da bir tek gün dedi ben de bir tek günü seçtim.

esember
Aday Memur
07 Ağustos 2017 17:07

selamlar, bu idari izin sadece öğretmenleri mi kapamakta?

yani yüksek lisans için izin dilekçesi yazacağım ancak izini düzenleyen ilgili yönetmelik ya da düzenlemeyi bilmediğimden havada ve geri çevrilmesi kolay bir dilekçe olacak bu. bu nedenle benzer yollardan geçen tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

vahh, 7 yıl önce

Eski yönetmelikte iki yarım gün veya bir tam gün izin verilir diyordu ama şu anki yönetmelik değişiklği ile idare yüksek lisans yapan öğretmenlere yardımcı olur diyor. Bunu müdürünüz nasıl yorumlar bilemiyorum. Benim müdürüm iki yarım ya da bir tek gün dedi ben de bir tek günü seçtim.

vahh
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 19:05

Valla ben dilekçe dahi yazmadım sözlü olarak söyledim program hazırlandı. İdare uyumlu ise hallolur. Ama idare ile ilgili sıkıntı varsa internete yüksek lisans izni yazarsanız yönetmelik çıkar.

esember, 7 yıl önce

selamlar, bu idari izin sadece öğretmenleri mi kapamakta?

yani yüksek lisans için izin dilekçesi yazacağım ancak izini düzenleyen ilgili yönetmelik ya da düzenlemeyi bilmediğimden havada ve geri çevrilmesi kolay bir dilekçe olacak bu. bu nedenle benzer yollardan geçen tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Mrs.uzman
Aday Memur
25 Eylül 2017 11:17

1 tam gun cok az ama :( ıdarenın ınısıyatıfınde olmamalı eger olursa kısıye gore ızın verılır :/ ınsallah bu kanun metnı tekrar duzenlenır.sadece ogretmenlere ozgu ıse de yıne sıkıntı..

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi