Editörler : Cüneyt Barışoglu
05 Şubat 2017 02:33   

Engelli öğretmen, 1 kereye mahsus , engelli memur gibi iller arası tayin istiyebiliyor mu?

Engelli öğretmen, 1 kereye mahsus , engelli memur gibi iller arası tayin istiyebiliyor mu?

05 Şubat 2017 11:15

aliozyurt
Aday Memur

Allah aşkına bir bilgisi olan yok mu?

05 Şubat 2017 13:21

bayramokachi-06
Şef

İsteyebilirsin . Dilekçeni yaz müdürlüğüne ver bukadar basit.

05 Şubat 2017 13:31

aliozyurt
Aday Memur

bayramokachi-06 Hocam memurlar için geçerli deniyor.Öğretmenlere uygulanmaz diyor ilçe mem

05 Şubat 2017 13:56

bayramokachi-06
Şef

Sen engelli öğrermensin ama sağlık mazeretini kullanacaksın bi dene şansını

05 Şubat 2017 15:52

mavi_umut
Daire Başkanı

1 defaya mahsus ifadesi Danıştay tarafından iptal edildi. Tayin konusuna gelirsek de milli eğitim ler de uygulama ilden ile farklılık gösteriyor. Tayin olan da var olamayan da.

05 Şubat 2017 16:46

aliozyurt
Aday Memur

"milli eğitim ler de uygulama ilden ile farklılık gösteriyor." derken böyle bir şey nasıl oluyor...

05 Şubat 2017 21:54

**jale**
Memur

aliozyurt hocam.ben de engelli öğretmen kadrosundayım.Biz de tayin isteyebiliyoruz ama herhangi bir dönemde değil. Sadece özür grubu atama döneminde bize de tayin isteme hakkı veriliyor;fakat özür grubuna başvuran bütün öğretmenlerle birlikte hizmet puanı üstünlüğü esasına göre tayin olunabiliyor.Yani engel durumu sadece başvuru hakkı tanıyor bize.Eğer hizmet puanımız tutsrsa tayinimiz çıkıyor, tutmazsa çıkmıyor.Aynı şeyleri ben de yaşadım çünkü, Malesef memurlara tanınan istediğin yere tayin hakkı öğretmenlere tanınmıyor.Sadece başvuru hakkımız oluyor,onun dışında bir ayrıcalık verilmiyor biz öğretmenlere.

06 Şubat 2017 10:35

mavi_umut
Daire Başkanı

aliozyurt hocam.ben de engelli öğretmen kadrosundayım.Biz de tayin isteyebiliyoruz ama herhangi bir dönemde değil. Sadece özür grubu atama döneminde bize de tayin isteme hakkı veriliyor;fakat özür grubuna başvuran bütün öğretmenlerle birlikte hizmet puanı üstünlüğü esasına göre tayin olunabiliyor.Yani engel durumu sadece başvuru hakkı tanıyor bize.Eğer hizmet puanımız tutsrsa tayinimiz çıkıyor, tutmazsa çıkmıyor.Aynı şeyleri ben de yaşadım çünkü, Malesef memurlara tanınan istediğin yere tayin hakkı öğretmenlere tanınmıyor.Sadece başvuru hakkımız oluyor,onun dışında bir ayrıcalık verilmiyor biz öğretmenlere.

**jale**, 8 ay önce - Alıntıya git

Yani Şubat ve Eylül de sadece anladığım kadarıyla

12 Şubat 2017 11:40

aliozyurt
Aday Memur

Hala net bir cevap veren yok.Gerçekten bilgisi olan yok mu?

13 Şubat 2017 05:02

bulaşıkkk
Şef

Hala net bir cevap veren yok.Gerçekten bilgisi olan yok mu?

aliozyurt, 8 ay önce - Alıntıya git

Net cevabı jale vermiş yukarıda kardeşim ne bilgisi istiyorsun daha.

22 Şubat 2017 19:17

biyo17
Aday Memur

engelli kadrosundan biyomedikal teknikeri olarak edirneye atandım.3 hafta oldu göreve başlayalı.çanakkaleye yaşadığım yere tayin hakkımı kullanmak istedim.fakat yönergenin değiştiğini söylediler.engellilerin tayin hakkı ile ilgili bi bilgisi olan varmı.11 kasımda yönerge yayınlanmış.ben araştırdım,bulamadım.bir bilgisi olan var mı?

24 Şubat 2017 21:56

ırmak2009
Aday Memur

Biyomedikal teknikeri olarak atanmisiniz ama henüz aday memursunuz tayin isteyemeyebilirsiniz diye biliyorum adaylığını kaldırılırsa tayin hakkınızı kullanırsınız dilekçe verip

19 Nisan 2017 19:36

unalturkel36
Memur

bilgisayar kullanabilen,

çalışmayan veya ek iş yapmayı düşünen,

öncelikle engelli, sakat veya yardıma muhtaç arkadaşlara ihtiyacımız var.

siz değilseniz bile ihtiyacı olanlara yönlendirir misiniz.

evinizden, istediğiniz yerden, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz...

unalturkel36@gmail.com

Toplam 13 mesaj
ANKET
Sizce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, görevi bırakmalı mı?