Editörler : Adversary
18 Şubat 2017 15:45

usage
Aday Memur

O kadar numarayı aradım.Cevap veren yok.Son gün haftasonuna denk geldiği için büroların açık olması gerekirdi.Ama artık söyleyecek söz bulamıyorum

18 Şubat 2017 17:38

watanabe
Aday Memur

İstemeyerek de olsa başvurdum ben, gümrük açıklanmadı ve ilan kaçırma lüksüm yok..

18 Şubat 2017 17:45

iibfce
Kapalı

zaten mülakatlı olduğundan puan düşmediğinden başvurmada sıkıntı yok.

18 Şubat 2017 19:03

eliz alya alya
Kapalı

İnşallah avrupa yakası daha düşük olur benım ıcın avrupa yakası şart yazdım anadoluyu ama ıs olsun dıye olmasada çok üzülmem anadolu yakası ıcın evım avrupa yakasında oraya gıdıp 1000 tl kıra ve boş yere masraf yapmak evimden kopmak ıstemem 3 sene şehirdışına gitsem daha ıyı benım ıcın

deniz kabusu, 7 ay önce - Alıntıya git

NİYE ANADOLU YAKASI DAHA MI PAHALI avrupa yakasına göre burda da hep avrupa yakası için olumsuz konuşulmus yopun vs diye

19 Şubat 2017 00:43

birminikrüya
Memur

İnşallah torpil az doner

19 Şubat 2017 01:30

mrs.turan
Memur
Gümrüğün açıklanmaması çok kötü oldu
19 Şubat 2017 01:37

iibfce
Kapalı
Gümrüğün açıklanmaması çok kötü oldu
mrs.turan, 7 ay önce - Alıntıya git

bence doğrusu oldu. puan gereksiz yere inmeyecek ptt zaten 4 kat çağırmışlar baksana.

23 Şubat 2017 18:54

DADAŞ07
Aday Memur

Kaça kadar düştü arkadaşlar büro personeli.

24 Şubat 2017 02:57

iktisatci90
Şube Müdürü
81.5 da kalir dedim 1 sayfa oncede duruyor. yok 84 yok 83 de kalir bos bos atip tuttular insanlari strese soktular bos yere.
24 Şubat 2017 09:04

cimba
Memur

arkadaşlar peki mülakata nerden çalışılıcak ? ya da ne sorarlar?

24 Şubat 2017 09:16

kahraman1818
Aday Memur

arkadaşlar peki mülakata nerden çalışılıcak ? ya da ne sorarlar?

cimba, 7 ay önce - Alıntıya git

* Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar; Genel Kültür, Coğrafya, Tarih, Vatandaşlık, Ekonomi, Din Kültürü, Bilgisayar, Edebiyat, Ptt'nin tarihi, yapısı, iş ve işlemlerinden sorumlu olacaklar.

* Dağıtıcı adaylarına ise mesleki alan bilgisine yönelik sorular da sorulacak.

* Sözlü sınavda adaylar; özgüven, muhakeme gücü, zeka, kavrama hızı, ifade yeteneği, hal ve hareketleri gibi kişisel özellikleri yönünden de değerlendirilecek.

24 Şubat 2017 18:24

memurolacak2017
Aday Memur

mezun olduğumuz bölümle ilgili soru geliyor mu arkadaşlar?

25 Şubat 2017 20:13

cimba
Memur

* Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar; Genel Kültür, Coğrafya, Tarih, Vatandaşlık, Ekonomi, Din Kültürü, Bilgisayar, Edebiyat, Ptt'nin tarihi, yapısı, iş ve işlemlerinden sorumlu olacaklar.

* Dağıtıcı adaylarına ise mesleki alan bilgisine yönelik sorular da sorulacak.

* Sözlü sınavda adaylar; özgüven, muhakeme gücü, zeka, kavrama hızı, ifade yeteneği, hal ve hareketleri gibi kişisel özellikleri yönünden de değerlendirilecek.

kahraman1818, 7 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim :)

03 Mart 2017 15:36

Xaosgeneto
Aday Memur

Dayısı olmayan arkadaşlar boşuna umutlanmayın benden size tavsiye. Geçen seneki alımlarda kocaeli başmüdürlük 24 kişi alıyordu ben listeye 11. sıradan girdim. mülakatım da 10 numara geçti. 3 tane soru sorulmuştu 3ünü de bilmiştim. Garanti oldu gözüyle bakarken yedek bile çıkmadı maalesef. kpss 2014 den 82 aldım atanamadım.

08 Mart 2017 12:55

kepesese_ank
Aday Memur

Mülakata gidememenin sonucu nedir arkadaşlar ?

Bir de evli olanlar es durumundan tayin isteyebiliyorlar mi bilgilendirirseniz sevinirim ?

23 Nisan 2017 15:01

Saümezunu
Aday Memur

senin durum gümrükte bekleyenlerin ne kadar tercih yapacağına bağlı hocam. çoğu yüklenrise dışarıda kalabilirsin. eğer başvuru bitene kadar gümrük açıklanırsa listede olabilirsin.

iktisatci90, 8 ay önce - Alıntıya git

Hocam tahminlerin yine tuttu su ptt yeni alımında 80 puan iş yapar mi listeye girer mitim

25 Nisan 2017 08:35

DADAŞ07
Aday Memur
81.5 da kalir dedim 1 sayfa oncede duruyor. yok 84 yok 83 de kalir bos bos atip tuttular insanlari strese soktular bos yere.
iktisatci90, 7 ay önce - Alıntıya git

Helal olsun.

Toplam 257 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?