Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

drogr
Memur
13 Şubat 2017 22:51

Aylardır bu forumda fetö soruşturmasını yürütenlere, devlete, millete beddua edip propaganda yapıyorsunuz...

Sonuçta; yakınınızdaki birinin kullandığını iddia ettiğiniz hattınızda bylock çıkıyor.

İşte o nedenle, çok az da olsa, yanlışlıkla açığa alınanların söylemlerine kimse inanmıyor...

Al oku şu yorumunu:

http://forum.memurlar.net/konu/2252665/11.sayfa#d8b895af-cfed-e611-80d3-a0369f7d149c

zynpclk60, 7 yıl önce

Bende ayni sekilde 14 ekim acik 7 subat ihrac. Kardesime aldigim hat nedeniyle. 6 subatta ikimizde ifadelerimizi verdik. Savcidan hatti kullanmadigima dair resmi olarakta belgelenmesine ragmen ihracim.

merih8490
Aday Memur
29 Nisan 2017 22:11

başkasına hat verdiğini ispatlayıp khk ile dönen oldu mu yada duydunuz mu?

ofıca
Şube Müdürü
30 Nisan 2017 00:54

Bm acikdayim.şimdilik bizim gibi olup da dönen yok.sizdemi hat verdiniz.ihrac misiniz açık mi

merih8490, 7 yıl önce

başkasına hat verdiğini ispatlayıp khk ile dönen oldu mu yada duydunuz mu?

merih8490
Aday Memur
30 Nisan 2017 08:50

672 ile esim ihrac. 8 yıl önce arkadasına verdigi hattan. Ben de anlamıyorum artık kimisi acıkta kimisi ihrac..

ofıca
Şube Müdürü
30 Nisan 2017 11:17

Gözaltı felan yasadimi. Adlı olarak soruşturma geçirdiniz mi.takipsizlik aldinizmi

merih8490, 7 yıl önce

672 ile esim ihrac. 8 yıl önce arkadasına verdigi hattan. Ben de anlamıyorum artık kimisi acıkta kimisi ihrac..

merih8490
Aday Memur
30 Nisan 2017 13:34

Adli süreç yasadı ekimde. Takipsizlik alamadık henüz.

mavikirmizi
Şube Müdürü
30 Nisan 2017 16:28

Bende aynı durumdan muzdaribim adli felan olmadı şahıs hakkında suç duyurusunda bulunduk.

nkg600
Memur
30 Nisan 2017 16:43

Ben de 10 yıl önce üni de sınıf arkadaşıma verdiğim hatla ilgili sorun yaşadım. 672 ile ihraç oldum.soruşturmam bitti. Takipsizlik verildi. Bakanlığa gonderdik. Mufettis de yolamislar ama yine iade olmadı.

merih8490
Aday Memur
30 Nisan 2017 18:34

Nkg600 hocam sizin kesinlikle iade olmanız lazımdı bence ama meb neyi bekliyorsa artık.

furkanc52
Aday Memur
30 Nisan 2017 18:39

Bende aynı durumdayım. Kurum egm 18 temmuz açığa alındım neden alındığıma dair bir fikrim yokken 26 ekim gözaltına alındım sonra mahkemeden serbest kaldım. Ancak takipsizlik kararı falan verilmedi. 6 ocakta da iade beklerken ihraç oldum. Henüz mahkeme falan da olmadı bekliyoruz.

ofıca
Şube Müdürü
01 Mayıs 2017 01:36

:( bu egm hiç mi arasturmaz hic mi titizlik göstermez ta.bi müfettiş gönder bi adamı dinle.atıp kurtulmak cok mu kolayına geliyor bunların.insan hayatıyla oynamak cok mu kolay ya.bikerede çalışanına değer versin disimi kiracam

furkanc52, 7 yıl önce

Bende aynı durumdayım. Kurum egm 18 temmuz açığa alındım neden alındığıma dair bir fikrim yokken 26 ekim gözaltına alındım sonra mahkemeden serbest kaldım. Ancak takipsizlik kararı falan verilmedi. 6 ocakta da iade beklerken ihraç oldum. Henüz mahkeme falan da olmadı bekliyoruz.

ysh066
Kapalı
23 Temmuz 2017 14:18

,

ebesdy
Kapalı
24 Temmuz 2017 23:43

Ben ispatladım çok şükür hts kayıtları çıktı ve bu meşelerden kurtuldum kararı kuruma yolladım ama kurum dan 1 buçuk aydır hayrlı haber alamadım

d.s.m
Daire Başkanı
25 Temmuz 2017 01:16

1gram ağırlığında bile olmayan sim kart verdim diye bütün hayatım alt üst oldu.Nereden bilir insan?En fazla faturayı ödemez kapatırım hattı diye düşünürsünüz.Hain oldum.İhraç oldum.hapis yattım.Bir de hain gibi askere gideceğim.2 gram aklım vardı o da kalmadı artık anasını satayım.

kaık
Aday Memur
26 Temmuz 2017 01:23

bizde başkasına verdiğimiz hattan ihraç olduk. mahkememiz 25 ekim 672 khk ile tıldık bakanlıkça. bekliyoruz. ben Allaha havale ettim

umit3432
Memur
26 Temmuz 2017 02:07

Arkadaslar baskasina hat verip ihrac olmayan bir cok kisi var. Yani emsalleeiniz calisiyor. Ben de adsl magduruyum. Adsl hattimdan seref yoksunu birisi bylock kullanmis. Bende ihracim. Kullanan kisi belli oldugu halde. Benim durumumda olan ihrac olmayanlar var. Burada en buyuk sorun uygulama birliginin olmamasi. Birakin kurumlar arasini kurum ici bile ilden ile degisiyor. Ayrica mahkemeden mahkemeye savcidan savciya degisiyor. Ornegin benim durumumda olanlardan savciliktan takipsizlik alan mahkemeden berat alan halen cezaevinde yatan cezaevinden benim gibi tahliye olup davasi devam eden. Var oglu var. Sizin durumunuzda da cezaevinde arkadas vardi tahliye oldu ihrac olmadi gorevine dondu. Hic yatmayan savciliktan serbest kalip calisani taniyorum. Yani demem oki bu konuyu yetkili birilerine iletip gundem olusturmadan hic bir yere varamayiz. Her kes tanidigi yada tanimadigi bir burokrata bu konuyu iletsin. Ben kisisel gayretimle heryere iletmeye calisiyorum. Bakın diyorum bu sebeplerden dolayi bylock davalari sulandi bunlara cozum bulmazsaniz yarin suclu insanları bile kimseye izah edemezsiniz. Tanidigim her siyasiye bürokrata bunu söylüyorum.

kaık, 7 yıl önce

bizde başkasına verdiğimiz hattan ihraç olduk. mahkememiz 25 ekim 672 khk ile tıldık bakanlıkça. bekliyoruz. ben Allaha havale ettim

ofıca
Şube Müdürü
04 Ağustos 2017 14:25

Guncel

d.s.m
Daire Başkanı
05 Ağustos 2017 00:05

Güncel

cantanem401
Aday Memur
05 Ağustos 2017 01:19

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan yazsın. Ben birine hat vermiştim geçen yıl. Benim adıma kayıtlı hattan dolandırıcılık felan yapmış. Facebok üzerinden sahte kız nicki ile dolandırıcılık yapmış. Onun yüzünden mahkemeye çıktık. dolandırılan kişiyi buldum benim yapmadığımı ispatladım. Adamla uzlaştık zararını karşıladım şikayetini geri alması için. Mahkemede şikayetini geri aldığını söyledi maddi zararının giderildiğini söyledi. Bizim mahkemede benim hattımı kullanan kişi hattı ben kulladım ama dolandırıcık yapmadım dedi. Hakim işritak halinde diye bana HAGB diye bi karar verdi. Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasıymış. Ben katipliği kazanmıştım. Dosya bakanlıktayken mahkeme çıktı. Güvenlik soruşturması felan herşey bakanlıktaydı. Her şey temizdi bakanlıktayken dosyam. Hiç bir sorun yoktu. Bakanlık mahkememin olduğunu gördü. Kararı bekledi. Bu HAGB kararı atanmama engel olur mu? Eğer olursa dava açacağım. Çünkü benim hattımı kullanan kişi geçen günlerde yine şikayet geldi. Bu sefer başka birinin de banka kartını kullanıp dolandırıcılık yapmış. Yine benim hattımı kullandığı sıralarda. Benim hattımı kullandı başkasının kartını kullanıp dolandırıcılık yapıyormuş facebook üzerinden. Nasıl bir dava açmam lazım. Onun yüzünden bekliyorum göreve başlayamadım. Bakanlığın kararını mı bekleyeyim yoksa?

d.s.m
Daire Başkanı
05 Ağustos 2017 02:15

Özele gel kardeşim

cantanem401, 7 yıl önce

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan yazsın. Ben birine hat vermiştim geçen yıl. Benim adıma kayıtlı hattan dolandırıcılık felan yapmış. Facebok üzerinden sahte kız nicki ile dolandırıcılık yapmış. Onun yüzünden mahkemeye çıktık. dolandırılan kişiyi buldum benim yapmadığımı ispatladım. Adamla uzlaştık zararını karşıladım şikayetini geri alması için. Mahkemede şikayetini geri aldığını söyledi maddi zararının giderildiğini söyledi. Bizim mahkemede benim hattımı kullanan kişi hattı ben kulladım ama dolandırıcık yapmadım dedi. Hakim işritak halinde diye bana HAGB diye bi karar verdi. Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasıymış. Ben katipliği kazanmıştım. Dosya bakanlıktayken mahkeme çıktı. Güvenlik soruşturması felan herşey bakanlıktaydı. Her şey temizdi bakanlıktayken dosyam. Hiç bir sorun yoktu. Bakanlık mahkememin olduğunu gördü. Kararı bekledi. Bu HAGB kararı atanmama engel olur mu? Eğer olursa dava açacağım. Çünkü benim hattımı kullanan kişi geçen günlerde yine şikayet geldi. Bu sefer başka birinin de banka kartını kullanıp dolandırıcılık yapmış. Yine benim hattımı kullandığı sıralarda. Benim hattımı kullandı başkasının kartını kullanıp dolandırıcılık yapıyormuş facebook üzerinden. Nasıl bir dava açmam lazım. Onun yüzünden bekliyorum göreve başlayamadım. Bakanlığın kararını mı bekleyeyim yoksa?

Toplam 992 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi