Editörler : E.Kayı Han
«192021222324252627282930»

MARAZSAMSUN
Memur
14 Nisan 2017 14:57

aynen kardeşim hayırlısı

porsukcan, 7 yıl önce

nıyo kardşeim artık hayırlsı baklım kardeşim

boncul84
Daire Başkanı
14 Nisan 2017 15:56

Alım şartları değişecek derken neyi kastediyorsunuz

ben lisans mezunuyum tek şansımdaubu ilan puanım 77

sadece adalet mezunumu alacaklar bunumu anlayalım bu değişiklikten

açıklama yapabilirmi bilgisi olan arkadaşlar

MARAZSAMSUN
Memur
14 Nisan 2017 18:44

kardeşim olağan bişey yok şu anda bende adaletçiyim gelen tepkilere binaen bakanlık değişikliğe gitme olasılığı var mış tam belli değil zaten ilanda bunun için gecikmiş aynı yargıtay gibi olma olasılığı var yani lisans önlisans ortaoğretim gibi branjşlar kendi aralarında sıralama olabilir sadece adaletciler başvuracak diye bi şey yok şu anda KEŞKE ÖYLE OLMUŞ OLSA

boncul84, 7 yıl önce

Alım şartları değişecek derken neyi kastediyorsunuz

ben lisans mezunuyum tek şansımdaubu ilan puanım 77

sadece adalet mezunumu alacaklar bunumu anlayalım bu değişiklikten

açıklama yapabilirmi bilgisi olan arkadaşlar

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
14 Nisan 2017 19:28

miraçerkin paçayı kurtardı girmiyo foruma :D inşallah biz de yaşarız bu rahatlığı

miracerkin
Memur
14 Nisan 2017 21:59

Ankara'ya gelir gelmez hasta olduk, kusura bakmayın arkadaşlar yazarım sonra:)

hayattan bezmis biri, 7 yıl önce

miraçerkin paçayı kurtardı girmiyo foruma :D inşallah biz de yaşarız bu rahatlığı

MARAZSAMSUN
Memur
15 Nisan 2017 11:10

DİRENÇ YEMİŞÇİ SÖYLEDİN SÖZÜN ARKADISN DA DUR KARDEŞİM MİLLET SENDEN AÇIKLAMA BEKLYOR

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
15 Nisan 2017 15:50

referandum öncesi dedik dedik çıkmadı. referandum da geldi çattı. bundan sonra beklemek koymuyor. cidden umursamıyorum artık. alıştım beklemeye.

MARAZSAMSUN
Memur
15 Nisan 2017 17:37

eee kardeşim kaç aydır refaandum dan önce çıkmayacağı belliydi bas bas bağırıyorum daaa gözünü sevdim in insanı ilanı mayısta çıkacak allahın izni ile klavyeye asılmaya devam

hayattan bezmis biri, 7 yıl önce

referandum öncesi dedik dedik çıkmadı. referandum da geldi çattı. bundan sonra beklemek koymuyor. cidden umursamıyorum artık. alıştım beklemeye.

sekreter kız
Aday Memur
15 Nisan 2017 19:09

bence merkezi alımdan sonra çıkacak.(bari bende sallayayım)

MARAZSAMSUN
Memur
15 Nisan 2017 19:16

SALLAYIN BAKALIM SALLAYIN HERKES SALLIYOR SALLAMA ÇAYA DÖNDÜ BU İLAN ZATEN SANKİ BAKAN OLACAZ MÜSTAŞAR OLACAZ MAYISI BEKLEYİN DAAA :)

sekreter kız, 7 yıl önce

bence merkezi alımdan sonra çıkacak.(bari bende sallayayım)

Katipow
Şef
15 Nisan 2017 21:46

bimere bu durumla ilgili bir yazı yazmıştım bana gelen cevapta sınav koşullarına ilişkin yönetmelikle ilgili herhangi bir değişiklik yok diye bir yazı geldi . kim bu söylentileri neye dayanarak çıkarıyor acaba çok ilginç

porsukcan, 7 yıl önce

baraj punaı duşecegı ve alım şartları deyışecegı yonetmelık deyıcegı ondan ılanların gecıktıgı soyle

Pkcan
Aday Memur
15 Nisan 2017 22:37

bence düzen güzel adalet mezunları zaten sözlüde öncelik veriliyor daha ne istiyorlar anlamı yorum o zaman liselere kpss yapmasınlar bende adalet okuyorum ama durumdan memnunum çoğunuz yazamıyorsunuz sadece 70 puan alan herkes uygulama sınavına çağrılmalı diye düşünüyorum yazamayanlar herkesin önüne geçiyor ben iki yıldır klavyeye emek veriyorum artı f klavye gelebilir yakında değişiklik olacaksa bunda olsun q yazanlar alınmasın

Pkcan
Aday Memur
15 Nisan 2017 22:39

acaba 73.4 puanla sıralamaya girermiyim 2 oldu sıralamaya giremiyorum

MARAZSAMSUN
Memur
16 Nisan 2017 10:06

nasip illaki katiplik için rahat girersin diye düşünüyorum o puanla listeye akıllı tercih etmek lazım

Pkcan, 7 yıl önce

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
16 Nisan 2017 12:49

nisanda çıkma ihtimali hiç mi yok ? referandum bekleniyordu belki ?

bisey diycem
Memur
16 Nisan 2017 13:10

İyi bir alım olursa yüksek alımlı bir yer yazarsan bu kez sıralamaya girebilirsin belki. Zabıt katibi alım ilanı yüksek olacağı söyleniyor nihayetinde.

Hayattan bezmiş biri daha önce de belirttiğim gibi (ben söyleyenin yalancısıyım tabi) mayısta ilan çıkacak haziranda sınav olacak diye söylüyorlar aylardır.

Pkcan, 7 yıl önce

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
16 Nisan 2017 13:38

peki bunları kim söylüyor hocam ? nerden biliyolar doğruluk ihtimali nedir yani ? bi de haziranda sınav olursa eylülde başlar mıyız? haziranda sınav olucaksa 2-3 ay rahat sürer e o zaman boşuna mı dediler o kadar personel ihtiyacı var diye 2017 aradan çıkmış olacak nerdeyse. yanlış mıyım? yanlış anlama değerlendirmek için yazıyorum sana karşı çıktığım için değil.

bisey diycem, 7 yıl önce

İyi bir alım olursa yüksek alımlı bir yer yazarsan bu kez sıralamaya girebilirsin belki. Zabıt katibi alım ilanı yüksek olacağı söyleniyor nihayetinde.

Hayattan bezmiş biri daha önce de belirttiğim gibi (ben söyleyenin yalancısıyım tabi) mayısta ilan çıkacak haziranda sınav olacak diye söylüyorlar aylardır.

bisey diycem
Memur
16 Nisan 2017 13:56

Klavye hocam aynı zamanda icra katibi kurs vermesinden kaynaklı takip ediyor. Sınavın haziranda olacağı bilgisini kendisi verdi. Göreve başlama eylüle yetişse keşke.. Peki bir şey sorcam ilanın en kısa zamanda yayımlanması için en çok sabırsızlananlardan biri sensin hayattan bezmiş biri. Kaç kelime yazıyorsun ortalama ?

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
16 Nisan 2017 14:20

ortalama 110 yazıyorum ama inan bi ilan çıksa 2 haftada 130 140 görürüm diye düşünüyorum hiç antreman yapamıyorum ilan olmayınca. sabırsızım çünkü boşuna yaşıyorum gibi geliyor işim olmayınca. kpss a ya hazırlanıcam ilan çıkmasını bekliyorum niye? çünkü işim olunca daha motive olucam çalışmaya yoksa hep işsiz kalır mıyım korkusu... ama katip olsam en kötü 1-2 sene daha katiplik yaparım diyorum kafam rahat şekilde hazırlanabilirim sınavlara böylece. bu yüzden benim için çok önemli. okula gidiyorum derse konsantre olamıyorum sırf gelecek kaygısından yaşıtlarıma bakıyorum hepsi rahat laylaylom ben onlar gibi olamıyorum. yaşım 22

bisey diycem, 7 yıl önce

Klavye hocam aynı zamanda icra katibi kurs vermesinden kaynaklı takip ediyor. Sınavın haziranda olacağı bilgisini kendisi verdi. Göreve başlama eylüle yetişse keşke.. Peki bir şey sorcam ilanın en kısa zamanda yayımlanması için en çok sabırsızlananlardan biri sensin hayattan bezmiş biri. Kaç kelime yazıyorsun ortalama ?

boncul84
Daire Başkanı
16 Nisan 2017 15:30

Sınev ramazanamı denk gelecek ozaman

Toplam 1292 mesaj
«192021222324252627282930»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi