Editörler : crops35
18 Şubat 2017 17:16

Msb basvuru sonucu hakkinda

Torpilliler nasil girsin dimi... merkezi atamalarda 81-82 puanla atananlar oldu ben simdi msb muhasebe basvurum da 80 puanla basvuru taban puanini gecemediniz deniyor peki taban puaninin ne oldugu belli mi HAYIR sebep cunku belli olursa torpilliler nasil girsin arkadas biri bunu anlatsin sen kpss yapip beni turkiye geneli bir sinavla olcuyorsun daha ne demek ayri ayri atama yapmak merkezi atama yapip sonrada sicil sorusturmasi yapsaniza bole milletin yuzne baka baka aptal yerine koymak nedir arkadas yenilen haramlarla hangi dinden olursan ol cehennemi tapu senedi aliyorsunuz haberiniz olsun allaha havale ediyorum bu milletin hakkini yiyorsunuz iki allah bildigi gibi yapsin bu dunyanizda ote dunyanizda da hakkim haram zikkim olsun.

Gakgosh23
Şef
18 Şubat 2017 17:23

taban puan belli hocam çizelge 3 ü indiriniz sıralı liste orada var

18 Şubat 2017 17:24

Arkadaşım sakin ol taban puanı belli muhasebe 83,90 ile kapatmış

kelabarstayfu
Aday Memur
18 Şubat 2017 17:36

farketmez merkezi atamalarin yapilmamasi bence torpil yapilmasi merkezi atamalar yilda 3 kez mi olur

byblack56
Memur
18 Şubat 2017 17:46

Hemen torpil demeyin. Torpilin en az oldugu kurumlardandir savunma bakanligi. Zaten taban puanlrda belli. biz 87 ile bile siralamaya kalamadik bilg teknikeri aliminda.

Melih Dolunay
Kapalı
18 Şubat 2017 20:51

kelebarstayfu Hemen yenilme bekle ve sabırlı ol Allah sabredeni sever zulüm mutlaka biter günü geldiğinde ... Batıl Hakk'a yenilmeye mahkumdur ..bende 85'le dışarda kaldım ama alıştım galiba :D o yüzden sırtını Allah'tan başkasına dayayanların ahirette fena olacağını bil ve SABRET...

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi