Editörler : Pangaea
19 Şubat 2017 14:14

Referans

Branşta birinciysen hakkını korumak adına torpil yaptırmak günah mıdır? Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar. Sizce doğru mudur. Herkesin yaptırdıgı bir sistemde göz göre göre hakkıma gasp etmelerine dayanamıyırm. Lütfen kırıcı olmayın yorumlarınızda ciddi soruyorm katılmayanda olabilir güzlce dinlemek istiyorm

Kyrie Irving
Aday Memur
19 Şubat 2017 15:06

(Başlığı açan arkadaş sana sözüm yok.)

Vay arkadaş. Helal olsun sana @tcmeb ! Sonunda bizlere burada "Torpil yaptırmak caiz midir?" başlığı da açtırdın.

Mülakatı getiren kim varsa iki cihanda elim yakasında. Hakkımı asla helal etmiyorum. Gün yüzü görmesinler inşallah. KUL HAKKI yiyen bu HARAMZADELER insanların emeklerini hiçe sayıyorlar. Adamı olan adam oluyor. Yazık kere yazık.

atamabekleyennn
Aday Memur
19 Şubat 2017 15:31

Aynen öyle hocam. Bende zerre hakkımı helal etmiyorm. Aksine bide kontenjan dışı insanlar verilen hak sonuçta şansımızı denicez kimsenin hakkına girmiyorz demekki daha yeterliyiz şeklinde yorum yapıyorlar. İnanın o kadar acıyorm ve üzülüyorum ki. Şahsen ben derece yapmışken yıllardır bunun eğitinini almışken kimse senden daha yeterliyim diyemez. Ve bnm yerime atanan o insanlara zerre helal etmyorm. Ömür boyu haram para alcaklarnı düşünüyorm.

Kyrie Irving
Aday Memur
19 Şubat 2017 15:57

Allah bu adaletsizliğe fırsat vermesin inşallah hocam. Benim asıl hoşuma gitmeyen durum bu işin yeterli - yetersiz şeklinde değil de puanlama ile yapılması. Hal böyle olunca düşük puanlı HARAMZADELER atanabilmek için TORPİL buluyorlar. Bulmasalar bile komisyon farklılığından dolayı hep subjektif değerlendirmeler ortaya çıkıyor. Biri 90 veriyor diğeri 80 veriyor. Daha az emek veren daha çok emek verenin ekmeğini yiyor.

LANET OLSUN bu düzeni getirenlere.

HARAM ZIKKIM OLSUN hakkımızı yiyene.

atamabekleyennn, 7 yıl önce

Aynen öyle hocam. Bende zerre hakkımı helal etmiyorm. Aksine bide kontenjan dışı insanlar verilen hak sonuçta şansımızı denicez kimsenin hakkına girmiyorz demekki daha yeterliyiz şeklinde yorum yapıyorlar. İnanın o kadar acıyorm ve üzülüyorum ki. Şahsen ben derece yapmışken yıllardır bunun eğitinini almışken kimse senden daha yeterliyim diyemez. Ve bnm yerime atanan o insanlara zerre helal etmyorm. Ömür boyu haram para alcaklarnı düşünüyorm.

snf0133
Aday Memur
19 Şubat 2017 19:51

Asıl sorun her yıl atama bekleyen öğretmen sayısını arttıran sistemde. Bukadar kişi atama beklerken ihtiyaç olmayan bölümlere öğrenci alınmamalı. Kpss'den 3-5 puan fazla alan daha mı iyi öğretmen olacak? 9 yıllık öğretmenim 93 puanla gelen arkadaşla da çalıştım 74 puanla gelen arkadaşla da calistim. Ikisi de başarılı. Birbirimize tepki verip bölünmek yerine birlik olup sisteme tepki vermeliyiz. Atanmak o bölümü bitiren bütün arkadaşlarımın hakkıdır. Allah yardımcımız olsun.

Kyrie Irving
Aday Memur
19 Şubat 2017 21:20

Hocam benim gözümde o fakülteyi bitirebilmişse herkes başarılıdır. Mesele başarı değil. Mesele ADİL bir yarışma olan KPSS'nin hiçe sayılması. Başarılı ya da başarısız değil, fazla emek veren ve ona göre daha az emek veren vardır. ATM sırasına ilk kim girmişse SIRA onundur. Bu böyledir. Onun dışında söylediklerinize katılıyorum.

snf0133, 7 yıl önce

Asıl sorun her yıl atama bekleyen öğretmen sayısını arttıran sistemde. Bukadar kişi atama beklerken ihtiyaç olmayan bölümlere öğrenci alınmamalı. Kpss'den 3-5 puan fazla alan daha mı iyi öğretmen olacak? 9 yıllık öğretmenim 93 puanla gelen arkadaşla da çalıştım 74 puanla gelen arkadaşla da calistim. Ikisi de başarılı. Birbirimize tepki verip bölünmek yerine birlik olup sisteme tepki vermeliyiz. Atanmak o bölümü bitiren bütün arkadaşlarımın hakkıdır. Allah yardımcımız olsun.

amastrist1
Daire Başkanı
19 Şubat 2017 23:41

Helal olsun hocam bravo

Kyrie Irving, 7 yıl önce

(Başlığı açan arkadaş sana sözüm yok.)

Vay arkadaş. Helal olsun sana @tcmeb ! Sonunda bizlere burada "Torpil yaptırmak caiz midir?" başlığı da açtırdın.

Mülakatı getiren kim varsa iki cihanda elim yakasında. Hakkımı asla helal etmiyorum. Gün yüzü görmesinler inşallah. KUL HAKKI yiyen bu HARAMZADELER insanların emeklerini hiçe sayıyorlar. Adamı olan adam oluyor. Yazık kere yazık.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi