Editörler : "eskiyara"Pangaea
21 Şubat 2017 14:31

5.Sınıflar

arkadaşlar 5.sınıfların hazırlık ağırllıklı olması ile ilgili ne düşünüyorsunuz

ulubahtlıı
Kapalı
02 Haziran 2017 00:46

Ben bir Turkce ogretmeni olarak zihinsel acidan yetersiz buldugum 5. Siniflarin ortaokuldan kaldirilip tekrar ilkokula verilmesi taraftariyim.. bunlar biz brans ogretmenlerini sinif ogretmenleriyle karistirip miz miz hal ve hareketlerde bulunuyor.. ozellikle 7. Ve 8. Sinif ogrencileriyle teog noktasinda ilgilenmemiz gerektiginden bu bilissel acidan sikintili guruhla muhatap olmamamiz bizim icin elzem..

Elaagül
Memur
02 Haziran 2017 01:08

Bu sene uygulama başlayacak mı

aydınkentli-92
Genel Müdür
02 Haziran 2017 01:33

5. sınıfları ne yapacaklarına karar veremediler. en iyisi 5. sınıf diye bir sınıf olmasın.

ancelo
Yasaklı
02 Haziran 2017 01:47

Kesinlikle haklı görüyorum hatta tüm eğit. camiası aynı düşünceyi paylaşıyor. eğitim felç = o olay..

ulubahtlıı, 7 yıl önce

Ben bir Turkce ogretmeni olarak zihinsel acidan yetersiz buldugum 5. Siniflarin ortaokuldan kaldirilip tekrar ilkokula verilmesi taraftariyim.. bunlar biz brans ogretmenlerini sinif ogretmenleriyle karistirip miz miz hal ve hareketlerde bulunuyor.. ozellikle 7. Ve 8. Sinif ogrencileriyle teog noktasinda ilgilenmemiz gerektiginden bu bilissel acidan sikintili guruhla muhatap olmamamiz bizim icin elzem..

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi