Editörler : swat3410E.Kayı Han

Yasaklı
23 Şubat 2017 00:03

Kpssiz pöh alimi durduruldu,gitti 75 lira

cok dogru bi karar,

madem liselilerde alinacak, kpss lise lisans enaz 50 hatta 40 falan istesinler, kendini polat alemdar sananlarla Poh e adam alinmamali, vatanseverse uzman erbas,jandarma

sozlesmeli erlige basvursunlar

erlerim benim

SMDENG
Kapalı
23 Şubat 2017 00:04

Sen ne yavşak bi adamsın ya =)

23 Şubat 2017 00:12

Milletin başına belamısın sen kardeşim senin ne gereksiz adam olduğunu yasaklanmalarından belli milleti rahat bıraksana sen babanın bir anlık hatası olduğunun kanaatine vardım şuan yazık keşke israf etseymiş daha faydalı olurmuş

bilge kagann
Memur
23 Şubat 2017 00:13

Hem kpss istesinler diyosun hem 40-50 puan diyip çelişıyorsun. Sallasan 50 puan gelir zaten ne alaka.

Aym şekil bakımından incelerken esasen de inceleyip en başında karara bağlaması gerekirdi daha ilan yayınlanmadan. Ama bu saatten sonra da iptal olması ya da durdurulması mağduriyetten başka bişey olmaz.

criminall25
Kapalı
23 Şubat 2017 01:13

Birşeyin gittiği yok ve tek bir konuda katılıyorum bu arkadaşa oda KPSS olayı. Yalnız bu saatten sonra iptal edilme gibi bir durum söz konusu değildir. Oldu ki bu durumun iptal edilmesi başlı başına yanlış ve mağduriyetten başka birşey olmaz.Resmi bir yazı olmadığı sürece bu tarz haberler primler yapılacaktır.Bizler üslubumuzu bozmadan sükunetle beklemeliyiz.Bu günlerde bence resmi bir açıklama gelecektir bu tarz haberlerden sonra.Burda sucu sadece CHP ye atmak yanlış olur çünkü ; Eğer bir bildirge ,alım,karar çıkarıyorsan bunun sonuçlarını önceden hesap etmeleri gerekirdi. Yanlış yanlışı doğuruyor hesabı yapılmış durumda.Kimseyi kırdıysam yanlış bir kelam ettiysem affola.Sabır diyelim sabır....

Beratak
Aday Memur
23 Şubat 2017 01:19

Yaşın kaç senin Veled-i zina bura çocuk parkı değil az git ötede oyna sen.

orhanreis24
Daire Başkanı
23 Şubat 2017 01:28

Aynen öyle baştan kpsssiz olması ve 28 yaştan 26ya düşürülmesi yanlıştı sonra bu sorunlar çıktı ama yinede emek verip sağlığı sporu geçen arkadaşlarmz mağdur olmamali

criminall25, 7 yıl önce

Birşeyin gittiği yok ve tek bir konuda katılıyorum bu arkadaşa oda KPSS olayı. Yalnız bu saatten sonra iptal edilme gibi bir durum söz konusu değildir. Oldu ki bu durumun iptal edilmesi başlı başına yanlış ve mağduriyetten başka birşey olmaz.Resmi bir yazı olmadığı sürece bu tarz haberler primler yapılacaktır.Bizler üslubumuzu bozmadan sükunetle beklemeliyiz.Bu günlerde bence resmi bir açıklama gelecektir bu tarz haberlerden sonra.Burda sucu sadece CHP ye atmak yanlış olur çünkü ; Eğer bir bildirge ,alım,karar çıkarıyorsan bunun sonuçlarını önceden hesap etmeleri gerekirdi. Yanlış yanlışı doğuruyor hesabı yapılmış durumda.Kimseyi kırdıysam yanlış bir kelam ettiysem affola.Sabır diyelim sabır....

ADRİAN89
Şef
23 Şubat 2017 07:12

Bugün yarın pöh mulakat yerleri belli olacakmis diyorlar.yastan dolayi girememistim gerci paem ve pomemden de elenmistim hayrlisi bekleyelim.

faroooo
Aday Memur
23 Şubat 2017 12:01

arkadaslar ne diyor bu adam ya ?

23 Şubat 2017 12:06

Boş konuştuğu için 3. kez hesabı yasaklandı bu ve bunun gibi aşağılayıcı konuşanları ti ye alıp prim vermeyin.

faroooo, 7 yıl önce

arkadaslar ne diyor bu adam ya ?

SMDENG
Kapalı
23 Şubat 2017 13:53

Eeee noldu vaftizci rengjn solmuş gibi =)

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi