Editörler : Pangaea

iktisatci90
Şube Müdürü
28 Şubat 2017 14:45

kardeş ne biliyorsun belki 89 alan adamın özel şartları var sadece istanbul yazmak zorunda. görünce istanbul'u yazmıştır.

deniz kabusu, 7 yıl önce

helal olsun kardeş çok doğru söylemişsin mesela ptt mulakat puanlarına baktım adam 89 la 90 la başvurmuş o puanla ne işin var kardeşim ptt de nıye mılletın hakkını yıyorsun git 3 ay sonra dhmı ye basvur ayıptır gunahtır kendım ıcın söylemıyorum kımse yanlıs anlamasın ben zaten mulakate gidiyorum ama kılpayı gidemeyenlerın gunahı kıme 90 la 88 le ptt yazanlar 3 ay çalışıp defolup gitme derdinde başvurmayın kardeşim o puanlarla insanlara yazık gunah bir telefon parası ıcın mılletın hayatını mahfedıyorsunuz ayıptır.

ozkanli
Şef
28 Şubat 2017 15:50

Güncel memur maaşlarını içen başka bir paylaşım belki işinize yarar arkadaşlar.

Mühendis Mimar Maaşları 2017 ,

Polis Komiser Maaşları 2017 ,

Hakim Savcı Maaşı 2017 ,

Öğretmen Maaşları 2017

deniz kabusu
Aday Memur
28 Şubat 2017 16:33

iktisatçı sence 89 alıpta ptt de çalışmak isteyen kaç kişi çıkar malıye sgk gumruk memurlugu hatta dhmı gibi kurumlara atanabılecekken ? bırak ıstanbul falan hıkaye o puanla ıstanbula zaten atanır adam çogu 3 ay çalışıp cebe bırseyler ınsın kaçayım dıye ptt mulakatıne gırıyor gerçekçi olalım kımse kımseyı kandıramaz

iktisatci90, 7 yıl önce

kardeş ne biliyorsun belki 89 alan adamın özel şartları var sadece istanbul yazmak zorunda. görünce istanbul'u yazmıştır.

iktisatci90
Şube Müdürü
28 Şubat 2017 17:18

ptt'nin alım yaptıgı bazı kıyıda köşede kalmış iibf bölümleri var. merkeziden düzgün kadro gelmeyince adam yazmıştır ne var. hakkariye şırnağa millet 89'un üstünde puanla atanıyor ona şaşırmıyorsun da istanbu'da 3 bin tl maaşlı işte mi şaşırdın :). istanbul 14 milyonluk şehir en çok kpss adayı orada adam evinin önünü neden yazmasın kardeşim. hemen veryansın etmeden azıcık tartın kafanızda sözleri :)

deniz kabusu, 7 yıl önce

iktisatçı sence 89 alıpta ptt de çalışmak isteyen kaç kişi çıkar malıye sgk gumruk memurlugu hatta dhmı gibi kurumlara atanabılecekken ? bırak ıstanbul falan hıkaye o puanla ıstanbula zaten atanır adam çogu 3 ay çalışıp cebe bırseyler ınsın kaçayım dıye ptt mulakatıne gırıyor gerçekçi olalım kımse kımseyı kandıramaz

iibfce
Kapalı
28 Şubat 2017 17:32

85le girmem lazım benim.. ptt ye haziranda o şırnak dahi kesin değil.

Pakapaka
Memur
01 Mart 2017 00:31

O zaman benim 83.98 ile kesin girmem lazım sen öyle diyorsan ben hiç atanamam

kepesese_ank
Aday Memur
08 Mart 2017 13:04

Arkadaşlar evliler için kalma süresi 3 yıl mı onun öncesinde tayin istenmiyor mu bir de mulakata gitmezsek bidahaki ptt alımına başvuramıyor muyuz

Toplam 67 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi