Editörler : Pangaea

Kapalı
23 Şubat 2017 23:24

Ne olur yardımcı olun

ben içişleri bakanlığına teknisen olarak mardin iline atandım. Belgelerimi teslim ettim. Benim hakkımda daha önce verilmiş ve gerekli süre geçtikten sonrada düşme kararı verilmiş bir Hükmün açıklamasının geri bırakılması kararı var. Ben orta da hiç bir şey yokken gittim BİMER e benim böyle bir durumum var beni mağdur etmeyin bu karardan dolayı diye yazı yazdım.

onlarda içişleri bakanlığına içişleri de Mardin valiliğine orası da Emniyet Genel Müd. aktarmış ben bu istek dilekçem dolayısı ile ne gibi bir durumla karşılarşır ve atandığım kurum buna ne gözle bakar.

teşekkür ederim şimdiden.

rahmaniii
Kapalı
24 Şubat 2017 00:11

Bir bilgisi olan bir kaynağı olan varsa bana yardımco olabilir mi.

rahmaniii
Kapalı
24 Şubat 2017 00:39

bir kaynağı olan varsa bir imkanı olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

25 Şubat 2017 13:16

uyuyan devi mi uyandırmışsın sanki

Hükmün açıklamasının geri bırakılması demek hakim seni suçlu bulmuş ama ceza vermemiş bir şans vermiş demektir

ve Hükmün açıklamasının geri bırakılması bir MAHKUMİYET değildir

5 yıl süresi vardır 5 yıl içinde aynı suçu işlemezsen silinir

HAGB kararı devlete karşı işlenen suçlar içinde değilse bir sorun olacağını düşünmüyorum

kaç yıl önce verildi bu karar?

fbzoom
Şef
25 Şubat 2017 14:06

Bununla ilgili bir haber okumuştum.

http://www.memurlar.net/haber/630324/

Sorun yok diyor.

rahmaniii
Kapalı
26 Şubat 2017 16:31

mahkeme 2008 yılında sonuçlandı

rahmaniii
Kapalı
26 Şubat 2017 16:32

2014 te dilekçe verdim düşme kararı verildi.

Kemal Soygen
Müsteşar Yardımcısı
26 Şubat 2017 16:50

Kardeşim gidip atandığın birime durumunu bizzat anlatsan dahi cevabı alırdın hiç bir sıkıntı yok, aklında soru işareti kalmasın, atanmışsın hayırlı uğurlu olsun keyfine bak, her ne yüzden başına bu gelmişse de umarım bir tekrarı yaşanmaz, görevinde başarılar dilerim, için rahat olsun.

rahmaniii
Kapalı
26 Şubat 2017 22:58

Kemal Soygen Allah senden razı olsun. Teşekkürler içimi rahatlattığın için Allah sana daha büyük mutluluklar nasip eylesin.(Amin)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi