Editörler : ayşegül bgm

yldrcell
Kapalı
24 Şubat 2017 11:09

herkesin kendi hayatı,siz 4+2 yokmuş gibi tercih verin, ben varmış gibi vereyim

Gakgosh23, 7 yıl önce

kardeşim bişey öğrenmişsin ama onuda tam öğrenememişsin 4+2 khk da yazıyor ama sağlık bakanlığı uygulamaya başlamadı anlamıyor musun. Eğer öyle bir duruma tabi olsaydı atanacak olanlar bu kılavuzda yazardı

hemşiree00
Kapalı
24 Şubat 2017 11:37

Ilan metninde 663 khk nin 45a maddesine gore atama diyor bu da 4+2 oluyor baktigim kadariyla ama ilan metninde su da yaziyor fesih tarihinden itibaren 1 yil gecmedikce sozlesmeli baska biryere basvurulamaz diyor kadroluya basvurulamaz demiyor sozlesmeyi feshedip kadroluya herturlu basvurulabilir

Hemşire ort.
Aday Memur
24 Şubat 2017 11:49

Ya her kafadan farklı bi ses çıkıyor. Martta atanıp Haziranda tercih verebiliyoruz diye biliyorum ?

Dyt.Süleyman
Aday Memur
24 Şubat 2017 13:15

Peki kadrolu aramanın olacağını kim söyledi? Yok arkadaslar bundan sonra kadrolu atama yok. Üni hastaneleri Alır ona bisey demem

lalati
Genel Müdür
24 Şubat 2017 13:30

yldrcell arkadaşımız yanlış anlamış çoğu kişiyi yanlış yönlendiriyor yazdıkların. yaza yaza dilimizde tüy bitti anlayın artık. 4+2 çakılıdır ama neye çakılıdır tayin hakkınız eğitim durumundan yer değiştirme yok bunları kapsıyor. ilerde kadrolu bir alım olursa istediğiniz gibi tercih verip gidebilirsiniz bu size kalmış.

laborantttt
Aday Memur
24 Şubat 2017 14:19

Arkadaşlar bu tartışmalarınız boşuna artık kadrolu alım devri kapandı sağlık personeli için. Bunda sonra bütün alımlar sözleşmeli olacağı için kimse ikinci defa tercih veremeyecek. Devlet memurluğu garanti görülmesin amacıyla artk herkesi sözleşmeli alacaklar

24 Şubat 2017 14:32

Nah bitti tercih verebiliyorsun

yldrcell, 7 yıl önce

yani evet hazirandaki atamaya tercih veremezsin ki martta atanırsam 2016 puanın yandı artık bitti yani tercih hakkın , anlattığım gibi 6 yıl çakılı kadro

BayHemsir06
Aday Memur
24 Şubat 2017 14:47

Arkadaslar yani şimdi martta 4+2 olarak atanirsak haziranda verebiliyoruz dogrumu anladim?

yldrcell
Kapalı
24 Şubat 2017 15:02

varsa fikrin söylersin, düzgün konuş,

radyolojiteknikeri34, 7 yıl önce

Nah bitti tercih verebiliyorsun

ülkütevkin
Kapalı
24 Şubat 2017 15:48

Sevgili arkadaşlar artik kadri alımlar yok denecek kadar yapilacak,sözleşmeli alıma ağırlık verilecek.Peki sözleşmeli iken sözleşmelye 1 yıl geçmeden tercih yapmamız.Sağlık bakanlığı değil iseniz.Çünkü bakanlığa bağlı olanların senede 2si iller arası,2si il ici olmak üzere toplam 4 tane atama hakki var hem de kpss'siz.Ya üniversitede çalışanlar nolucak?Lütfen artik hakkınızı arayalım.Eğer ki bizler de bu insanların hakkına sahip olsak ne kpss'ye gerek kalır,ne de hiçbirşeye.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi