Editörler : F16 Gökçen
26 Şubat 2017 01:00

İng bank gişe online sınav

DBE'nin düzenlediği genel yetenek testi sınavına girmiş olan var mı arkadaşlar sorular nasıl oluyor var mı bilgi sahibi olan

Bıdıbıdı0
Aday Memur
26 Şubat 2017 01:31

bir kaç deneme yaparsan oldukça rahat yaparsın ama denemesiz zorlanabilirsin, bu arada şuan ilan var mı ? ben göremedim de sitede ?

tan270
Aday Memur
26 Şubat 2017 02:17

İki hafta kadar önce kariyerden başvuru yapmıştım dün sınava davet içerikli mail göndermişler. Sınav 60 soru 20 dakika oluyormuş sanırım ama bunun haricinde detaylı bilgi edinemedim. Soruların zorluk derecesi içeriği nasıldır, web cam kullanılıyor mu kullanılıyorsa kılık kıyafete önem veriliyor mu bunları merak ediyorum

necel
Şef
26 Şubat 2017 03:40

kardeşim bana da onlıne sınav maili geldi yarın girecem bende

tan270, 7 yıl önce

İki hafta kadar önce kariyerden başvuru yapmıştım dün sınava davet içerikli mail göndermişler. Sınav 60 soru 20 dakika oluyormuş sanırım ama bunun haricinde detaylı bilgi edinemedim. Soruların zorluk derecesi içeriği nasıldır, web cam kullanılıyor mu kullanılıyorsa kılık kıyafete önem veriliyor mu bunları merak ediyorum

eylulcengiz
Aday Memur
26 Şubat 2017 10:31

Arkadaşlar webcam yok sadece süre üzerinden soruları cozuyorsunuz sorular çok zor değil ama süre çok önemli.

tan270, 7 yıl önce

bittikabiya
Aday Memur
26 Şubat 2017 11:50

40 tane falan doğruyla grup mülakatına katılırsın hepsini doğru yapman vs çok zor 20 sn'de bir soru

tan270
Aday Memur
26 Şubat 2017 12:01

Teşekkürler arkadaşlar sağ olun

gamze678
Aday Memur
26 Şubat 2017 23:29

Arkadaslar gelen mail bilgilendirme maili mi yoksa yollanan sifreyle giris yapınca sorularla mi karsi karsiya kaliyoruz aydinlatir misiniz?

betulkkk
Aday Memur
26 Şubat 2017 23:52

Arkadaşım yaptı bu günlerde ing kredi izleme ,ama iki grup vardı birincisi 6 dakika 60 soru dikkat soruları, ikinci grup 60 soru 20 dakika yetenek testi. Peki başarı içiN kaçta kaç gerekiyor arkadaşlar bilgi var mı?

tan270
Aday Memur
27 Şubat 2017 00:01

Evet o aday koduyla sisteme giriş yaptığında çözmen gereken bir test oluyor

tan270, 7 yıl önce

Teşekkürler arkadaşlar sağ olun

tan270
Aday Memur
27 Şubat 2017 00:03

Evet o aday koduyla sisteme giriş yaptığında çözmen gereken bir test oluyor

gamze678, 7 yıl önce

Arkadaslar gelen mail bilgilendirme maili mi yoksa yollanan sifreyle giris yapınca sorularla mi karsi karsiya kaliyoruz aydinlatir misiniz?

gamze678
Aday Memur
27 Şubat 2017 00:13

Siz cözdünüz mü peki tan279 sure yeterli geldi mi? ne zamana kadar cevaplamak gerekiyor acaba bilgisi olan var mi? Bu arada dbe benzer sorulari var nette bakmak isteyenlere...

necel
Şef
27 Şubat 2017 00:19

şimdi girdim sınava 20 dk da 35 soruyu cevaplayabildim geri kalan 25 soruyu salladım direk

gamze678, 7 yıl önce

Siz cözdünüz mü peki tan279 sure yeterli geldi mi? ne zamana kadar cevaplamak gerekiyor acaba bilgisi olan var mi? Bu arada dbe benzer sorulari var nette bakmak isteyenlere...

tan270
Aday Memur
27 Şubat 2017 00:22

Süre yeterli olmadı yaklaşık 50 soru soru işaretledim. Benzer sorulara bakmadan girdim bakmak faydalı olur diye düşünüyorum ben de

asnkpcglu
Aday Memur
27 Şubat 2017 20:41

Bu yolculukta senden beklentimiz aşağıda belirttiğimiz bazı aşamaları başarılı bir şekilde tamamlaman. ?Genel Yetenek testi

?Toplu Mülakat

İşe alım yolculuğumuzun ilk aşamasıyla ilgili bilgilendirme e-mailini kısa süre içinde paylaşacağız.Başarılar dileriz.

Merhaba arkadaslar bana da böyle mesaj geldi Kariyerden ing bank ik göndermiş.Fikri olan var mı?

medkonlines
Aday Memur
27 Şubat 2017 23:28

Aynı mail banada geldi fakat daha test uygulaması gönderilmedi bana kariyerden cuma günü gelmişti mail

asnkpcglu, 7 yıl önce

Bu yolculukta senden beklentimiz aşağıda belirttiğimiz bazı aşamaları başarılı bir şekilde tamamlaman. ?Genel Yetenek testi

?Toplu Mülakat

İşe alım yolculuğumuzun ilk aşamasıyla ilgili bilgilendirme e-mailini kısa süre içinde paylaşacağız.Başarılar dileriz.

Merhaba arkadaslar bana da böyle mesaj geldi Kariyerden ing bank ik göndermiş.Fikri olan var mı?

necel
Şef
27 Şubat 2017 23:57

bu ayın 28 ine kadar testin çözülmesi için süre verilmişti büyük ihtimalle martın 12-13 ine kadar

mülakat için dönüşler yapılır...

asnkpcglu
Aday Memur
28 Şubat 2017 00:02

Aynen bana da cuma günü geldi.test uygulaması yok.Test uygulaması gelenlere 28i son denmiş

anladığım kadarıyla.

medkonlines, 7 yıl önce

Aynı mail banada geldi fakat daha test uygulaması gönderilmedi bana kariyerden cuma günü gelmişti mail

tan270
Aday Memur
28 Şubat 2017 00:44

İnşallah çok bekletmeden dönüş yapılır iki haftaysa iyi

necel, 7 yıl önce

bu ayın 28 ine kadar testin çözülmesi için süre verilmişti büyük ihtimalle martın 12-13 ine kadar

mülakat için dönüşler yapılır...

medkonlines
Aday Memur
28 Şubat 2017 11:04

Daha önce ing bin herhangi bir sınavına girmişmiydiniz

asnkpcglu, 7 yıl önce

Aynen bana da cuma günü geldi.test uygulaması yok.Test uygulaması gelenlere 28i son denmiş

anladığım kadarıyla.

asnkpcglu
Aday Memur
28 Şubat 2017 12:14

Daha önce ıng ve diğer hiçbir bankanın online sınavına girmedim.

medkonlines, 7 yıl önce

Daha önce ing bin herhangi bir sınavına girmişmiydiniz

Toplam 737 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi