Editörler : Pangaea
26 Şubat 2017 14:54

Hangi sıralama kullanılacak?

Arkadaslar Sınavdan sonraki ilk sıralamamıza göremi ,yoksa güncelledikleri ne oldugunu anlamadıgımız geriye gittiğimiz sıralamaya göremi mülakata cağırılacak. Bir yerde meb bizim sıralama farklı ösym sıralamasına göre değil diye bi yazı okumuştum. Bilgisi olan varmı ?

Fzk31
Aday Memur
27 Şubat 2017 00:22

Benim sorumla yazdıgınız cevabın ne ilgisi var arkadaşım

nurgulhur, 7 yıl önce

Eterix en fazla çıkmış sorular Liyakatte

http://www.kitapsec.com/Products/Liyakat-Ogretmenlik-Mulakatlarina-Hazirlik-Kitabi-Suvari-Akademi-Yayinlari-109005.html

Fzk31
Aday Memur
27 Şubat 2017 21:47

Kimsenin bilgisi yok heralde

Fzk31, 7 yıl önce

Benim sorumla yazdıgınız cevabın ne ilgisi var arkadaşım

der27
Memur
27 Şubat 2017 23:16

hocam sıralama güncellenmiyor ben daha güncellendiğini görmedim, atamayı Meb yaptığı için sıralamada başvurulan adaylar üzerinden kendisi yapıyor

Fzk31, 7 yıl önce

Kimsenin bilgisi yok heralde

Fzk31
Aday Memur
28 Şubat 2017 00:45

Teşekkürler hocam. Ben ilk kez takip ediyorum bu işleri o nedenle çok bilgim yok. Cevap verdiğiniz için tekrar teşekkürler

der27, 7 yıl önce

hocam sıralama güncellenmiyor ben daha güncellendiğini görmedim, atamayı Meb yaptığı için sıralamada başvurulan adaylar üzerinden kendisi yapıyor

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
28 Şubat 2017 10:48

Ösymnin sıralaması gerçekten kafamı karıştırıyprdu mebinki farklıysa içime su derpildi :))

der27
Memur
28 Şubat 2017 13:59

önemli değil hocam ne demek benim bildiğim bu şekilde

Fzk31, 7 yıl önce

Teşekkürler hocam. Ben ilk kez takip ediyorum bu işleri o nedenle çok bilgim yok. Cevap verdiğiniz için tekrar teşekkürler

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi