Editörler : swat3410E.Kayı Han
27 Şubat 2017 15:34

19. Dönem pöh mülakat tecrübeler

19.Dönem pöh sözlü mülakata giren arkadaşlar tecrübelerini burada paylaşabilirler

orhanreis24
Daire Başkanı
27 Şubat 2017 16:32

Dostum yazarsa 3 5 kişi yazar günlerdir pöh iptal olmasın diye burda fink atanlar söz konusu yardım etmeye gelince ortadan kaybolurlar,sonra kazanınca ben kazandm diye yeniden hortlarlar

27 Şubat 2017 16:39

Kim ne yapıyorsa kendine yapıyor , faydası olur diye konu açtım sağlık olsun.

orhanreis24, 7 yıl önce

Dostum yazarsa 3 5 kişi yazar günlerdir pöh iptal olmasın diye burda fink atanlar söz konusu yardım etmeye gelince ortadan kaybolurlar,sonra kazanınca ben kazandm diye yeniden hortlarlar

Nurullah53
Aday Memur
27 Şubat 2017 17:13

Criminal25 foruma girerse ilk işi bizi aydınlatmak olur merak etmeyin.Fırtına geceleri aydınlatır

SMDENG
Kapalı
27 Şubat 2017 17:28

Kardeşim ben bi kac kişiye sordum bence yalan söylüyorlar cok basit falan filan dediler doğruları söylemiyorlar. Söylemezlerde bence o yüzden sınav zamanina kadar kasalım. Benim 23 martta

algos123
Genel Müdür
27 Şubat 2017 17:59

Hocam sözlü mülakatın neyi zor olacak, girip kendini tanıyorsun çeşitli konularda senin tepkini ölçmek için sorular soruyorlar sohbet havasında

Sonra kart çektirip karttan çıkan soruyu, deyimi, atasözünü cevaplamanı istiyorlar.Tamam çıkabilirsin diyip gönderiyorlar :)

SMDENG, 7 yıl önce

Kardeşim ben bi kac kişiye sordum bence yalan söylüyorlar cok basit falan filan dediler doğruları söylemiyorlar. Söylemezlerde bence o yüzden sınav zamanina kadar kasalım. Benim 23 martta

Nurullah53
Aday Memur
27 Şubat 2017 18:23

Yaşadıgın içinmi biliyorsun söylediklerini yoksa kulaktan duymamı.zor yada kolay mı diye kimse sormuyor zaten amaç bilgili bi şekilde gitmek

algos123, 7 yıl önce

Hocam sözlü mülakatın neyi zor olacak, girip kendini tanıyorsun çeşitli konularda senin tepkini ölçmek için sorular soruyorlar sohbet havasında

Sonra kart çektirip karttan çıkan soruyu, deyimi, atasözünü cevaplamanı istiyorlar.Tamam çıkabilirsin diyip gönderiyorlar :)

criminall25
Kapalı
27 Şubat 2017 18:36

Bu gün sözlüye girdim saat 13:00da bizi salona aldılar yaklaşık 5saat kadar süre zarfında bekledik. Benden tavsiye yanınıza yiyecek götürün. Benden sonra rahat 60 kişi daha vardı.İçeriye girdim komisyonun karşısında bir çizgi var oraya geçip baş selamı verdim ve komisyondakilerle sohbet etmeye başladık.Bir nevi nabız ölçtüler bir kaç soru sorduktan sonra kart çekmemi istediler kartı çektim cevabını verdim teşekkür ettiler bende teşekkür ettim kolay gelsin dedim çıktım.Arkadaşlar heyecan yapmayın kesinlikle sizin psikolojinizi ölçek amaçlı sorular soruyor. Hakkımızdan hayırlısı.Soruya gelirsen soruyu bilemem ve bu konuda bir bilgim olmadığı için yanlış yorum yapmak istemiyorum diyip çıktım.

27 Şubat 2017 18:44

Kardeşim hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerle müjdelenirsin

criminall25, 7 yıl önce

Bu gün sözlüye girdim saat 13:00da bizi salona aldılar yaklaşık 5saat kadar süre zarfında bekledik. Benden tavsiye yanınıza yiyecek götürün. Benden sonra rahat 60 kişi daha vardı.İçeriye girdim komisyonun karşısında bir çizgi var oraya geçip baş selamı verdim ve komisyondakilerle sohbet etmeye başladık.Bir nevi nabız ölçtüler bir kaç soru sorduktan sonra kart çekmemi istediler kartı çektim cevabını verdim teşekkür ettiler bende teşekkür ettim kolay gelsin dedim çıktım.Arkadaşlar heyecan yapmayın kesinlikle sizin psikolojinizi ölçek amaçlı sorular soruyor. Hakkımızdan hayırlısı.Soruya gelirsen soruyu bilemem ve bu konuda bir bilgim olmadığı için yanlış yorum yapmak istemiyorum diyip çıktım.

Nurullah53
Aday Memur
27 Şubat 2017 18:56

Allah hayırlısını nasip eylesin. Sence kılık kıyafet saç sakal önemi nedir.bide cıkan sorun aklındaysa söylermisin.içeri girerken baş selamımı verdin

criminall25, 7 yıl önce

criminall25
Kapalı
27 Şubat 2017 18:58

Amin inşallah kardeşim. Baş selamı verdim ben karşımızdakiler de insan normal selam da vermek size kalmış.Kılık kıyafet önemli takımlarınızı çekin gidin saç sakal jilet gibi olun.

Nurullah53
Aday Memur
27 Şubat 2017 19:03

Karttaki soru ?

criminall25, 7 yıl önce

Amin inşallah kardeşim. Baş selamı verdim ben karşımızdakiler de insan normal selam da vermek size kalmış.Kılık kıyafet önemli takımlarınızı çekin gidin saç sakal jilet gibi olun.

algos123
Genel Müdür
27 Şubat 2017 20:12

Yaşadığım için biliyorum ortalama 1-2 dk sürmüyor komisyonun karşısında kalmanız.

30 saniye kalanda var 5 dk kalanda.İçerideki sohbete sizi incelemelerine göre süre değişiyor

Nurullah53, 7 yıl önce

Yaşadıgın içinmi biliyorsun söylediklerini yoksa kulaktan duymamı.zor yada kolay mı diye kimse sormuyor zaten amaç bilgili bi şekilde gitmek

criminall25
Kapalı
27 Şubat 2017 20:31

Kardeşim enterasan bir soruydu.

JanissaryWolves
Daire Başkanı
27 Şubat 2017 21:30

Kendinizden emin konuşun kendinize güveninizi karşıya hissettirin pısırık durmayın konuşurken kem küm etmeyin özel harekatçı olacaksın yürüdüğün yolu titreteceksin

OnderT
Memur
27 Şubat 2017 22:55

Bir kaç kişinin ttecrübesini okudum . Kendini tanıt. Neden özel harekat banko soracaklar zaten . Nato anayasa mah. Tbmm görevleri felan sormuşlar. 9 unda girince bende yazarım buraya

JanissaryWolves
Daire Başkanı
27 Şubat 2017 23:42

Ek olarak işiniz bitip kapıdan çıkarken komisyona kıçınızı dönüp çıkmayın yüzünüz komisyona dönük kapıyı açın çıkıp kapıyı kapatın

criminall25, 7 yıl önce

criminall25
Kapalı
28 Şubat 2017 02:13

Aynen öyle yapılması gerekiyor ve ben yaptımda hocam .Bilinc ,saygı ,usturup önemli ,karşımızdaki insanların ne denli önemli insanlar olduğunun bilincine varmak o doğrultuda hareket etmek gerekiyor.

JanissaryWolves, 7 yıl önce

Ek olarak işiniz bitip kapıdan çıkarken komisyona kıçınızı dönüp çıkmayın yüzünüz komisyona dönük kapıyı açın çıkıp kapıyı kapatın

Pöh16
Aday Memur
28 Şubat 2017 15:00

Arkadaşlar mülakat tarihi başlangıcı 27 si bitiş tarihini bilen var mı acaba.

OnderT
Memur
28 Şubat 2017 18:38

Mart sonuna kadar sürecek

Pöh16, 7 yıl önce

Arkadaşlar mülakat tarihi başlangıcı 27 si bitiş tarihini bilen var mı acaba.

Pöh16
Aday Memur
28 Şubat 2017 18:46

Teşekkür ederim

OnderT, 7 yıl önce

Mart sonuna kadar sürecek

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi