Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Şubat 2017 11:29

Eskişehir il içi eş durumu?

merhaba arkadaşlar eşim eş durumu tayininden bulunduğum şehir olan Eskişehire tayin oldu ama şehrin en sapa ilçesine tayini çıktı. Ağustos döneminde şehir merkezine tayin isteyebiliyor mu? cevaplarınız önemli çünkü eğer tayin olamazsa ben tayinimi başka şehre isteyeceğim onu kurtarmak için.

herkese selamlar iyi günler.

MESUT1984
Aday Memur
28 Şubat 2017 13:14

Nereye çıktı ?

cabr
Aday Memur
28 Şubat 2017 13:56

ilginiz için teşekkürler ama sorum ile nasıl bir ilgisi var cevabınızın (sorunuz) anlamadım açıkçası

MESUT1984, 7 yıl önce

Nereye çıktı ?

MESUT1984
Aday Memur
01 Mart 2017 09:13

Daha yakın bir okula gelinebilir mi diye düşündüm, örneğin mihalıççık ın ankaraya yakın köyleride var eskişehir e yakın köyleride var, Ağustos özür grubu atamalarında şansınızı deneyin bence, hele ki 3 yıl çalışma imkanınız varsa il içi tayin de isteyebilirsiniz, ama il merkezi imkansız , ilçe emri verilmeden merkeze gelinmiyor Eskişehir de

b3rn4
Müsteşar
01 Mart 2017 11:23

Eğer ikamet adresiniz merkezdeyse veya siz merkez ilçelerde görev yapıyorsanız isteyebilir.

cabr
Aday Memur
02 Mart 2017 08:58

sarıcakaya ilçesinde görev yapıyor şu anda eşim, ben de odunpazarındayım hem çalıştığım kurum hem de ikametim. Ağustos döneminde şansımızı deneyip olmazsa seneye sömestr zamanı tayin isteyip gideceğiz verdiğiniz cevaba göre.. ilginiz için teşekkürler.

MESUT1984, 7 yıl önce

Daha yakın bir okula gelinebilir mi diye düşündüm, örneğin mihalıççık ın ankaraya yakın köyleride var eskişehir e yakın köyleride var, Ağustos özür grubu atamalarında şansınızı deneyin bence, hele ki 3 yıl çalışma imkanınız varsa il içi tayin de isteyebilirsiniz, ama il merkezi imkansız , ilçe emri verilmeden merkeze gelinmiyor Eskişehir de

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi