Editörler : alex 10

Kapalı
28 Şubat 2017 17:10

BAŞAKŞEHİR Şampiyon olmalı mı ? Anadolu ve fb gs destek verir mi ?
BJK 4 puan önde giriyor son 12 haftaya fikstür avantajı başakşehir de neler olur BURSA dan sonra 6.şampiyon çıkarmı ligimizden

Bu ankete 30 günde, 9 kişi oy kullandı ve 30/03/2017 17:10 tarihinde sona erdi.

enginkrtp
Genel Müdür
28 Şubat 2017 18:06

Göstere göstere olmasa da destek verecekler

gakkoos23
Kapalı
01 Mart 2017 09:44

inşallah hacım ya bursa şampiyon olduğunda son maç bjk ileydi ve bjk o maç resmen oyun oynadı gol atmadı boş pozisyonda kazanması gereken stres olmuş bursayı o maç 5-2 yenebilirdi ama oyun oynadılar bjk 2-1 ile yattı bursaya fenerbahçe de inşAllah ibb için bjk yi yener sahasında fikstrü avantajıda lehine başakşehirin umarım son hafta KAYSERİSPOR ile biz de ıhhh ıhhh kayseri deriz :) sergen istemese de ibb yi sergen oynamıyor sonuçta ;)

enginkrtp, 7 yıl önce

Göstere göstere olmasa da destek verecekler

Kerem-Cem.80
Yasaklı
01 Mart 2017 10:29

Demir ören göz göre göre katliam yapıyor beşiktaş lehine yapsalar ne olacak ki?

2 penaltı rakibe kırmızı yine beşiktaş şampiyon yapılır...alacak meselesi de ayrı bir durum zaten...

ice.man
Kapalı
02 Mart 2017 01:45

aynen katılıyorum. Zaten ligin başından bu yana verilmeyen en az 6 net kırmızı kart var, tosicin fenerbahce kupa maçında akredite alanına izinsiz girmesi görüntülerle kanıtlanmasına rağmen en az 8 maçceza alması gereken adam para cezasıyla kurtuluyor. bu bile tff nin son 2 yıldaki yaklaşımını gösteriyor.

Kerem-Cem.80, 7 yıl önce

Demir ören göz göre göre katliam yapıyor beşiktaş lehine yapsalar ne olacak ki?

2 penaltı rakibe kırmızı yine beşiktaş şampiyon yapılır...alacak meselesi de ayrı bir durum zaten...

HakaN-88
Şef
02 Mart 2017 10:09

Bence beşiktaş galatasarayı yenerek şampiyonluğu büyük ölçüde elde etti, ha şuda var zaten ne fb ne gs veya diğer şampiyon olmuş kulüplerden herhangi biri başakşehirin şampiyon olmasını istemez çünkü işine gelmez sebebi ise naklen yayın gelirlerinde aslan payı olan şampiyon takımlar payına bi ortakçı daha çıkmasını istememeleri...

maskov87
Başbakan Müsteşarı
02 Mart 2017 14:42

başakşehir'i de hakemler kolluyor bayağı.

gakkoos23
Kapalı
05 Mart 2017 17:09

teşekkürler alanya 4 puanlık farkı koruduk haftaya gayseri bjk ye yatar sergenden dolayı ama aykut dan dolayı da konya maçı vermelii ibb ye bozbaykuşlar şampiyon olsun

roadmate
Aday Memur
07 Mart 2017 12:26

basaksehire destek verseler nolur bjk nin arkasinda koskoca hukumet ve tff var rrsmen hakemler bjk yi iteledi busene oyuzden sampiyon 8tas

Kerem-Cem.80
Yasaklı
07 Mart 2017 14:18

Fikret uyurken bile Erdoğana teşekkür etti stat acıldıgında :D

roadmate, 7 yıl önce

basaksehire destek verseler nolur bjk nin arkasinda koskoca hukumet ve tff var rrsmen hakemler bjk yi iteledi busene oyuzden sampiyon 8tas

roadmate
Aday Memur
07 Mart 2017 20:18

yapar yapar vergisini siler devlet stat yapar hakemler itelerde iteler sonra cikar fakir edebiyati yaparlar

gakkoos23
Kapalı
08 Mart 2017 14:27

feda feda dediler sonra acitasyonlar ile 2 yılda toparlandılar arkaarkaya şampiyon olmaya başladılar

roadmate, 7 yıl önce

yapar yapar vergisini siler devlet stat yapar hakemler itelerde iteler sonra cikar fakir edebiyati yaparlar

maskov87
Başbakan Müsteşarı
13 Mart 2017 00:29

kayserinin sayılmayan golü ofsayt değil gibi geldi ya bilemedim. bjk yine kollandı.

gakkoos23
Kapalı
13 Mart 2017 00:36

Teşekkürler Konya

gakkoos23
Kapalı
13 Mart 2017 15:04

Bu hafta karabükle maçı var ibb nin karabük asla maç vermez çünkü karabük ve bjk arasında muhteşem bir bağ var karabük fener gs ts den çok bjk ye tutkusu olan bir şehir ibb ye karşı oynayacak bunu biliyorum ve ibb bu maçta takılmaz ise bjk fatih terim stadına gelecek sonrasındaki hafta da kupadan elediğimiz bjk ile maç var bjk ye darbeler vurup ibb yi mutlu sona ulaştırmalıyız son hafta da ıhhhh ıhhhhh kayseri diyeceğiz :)

gakkoos23
Kapalı
11 Mayıs 2017 02:16

karabük bjk için oynadı 3-2 iken 77 de 3-3 yaptı ibb 2 puan verdi

akhisar hakemle 90+4 de 2-1 yendi gitti 3 puan

rize de 2-3 önde ibb 90+6 da penaltı ile gitti 2 puan

buna rağmen ibb ye helal olsun bjk yi mahvetti 13 dk da 3 lük attı fenere de kupa da 10 dk da 2 tane attı şampiyonluk hakları

GENÇLERBİRLİĞİ: ümit özat adamsa maçı verir

trabzon: ersun yanal adamsa maçı verir

adana : zaten düştü

kayseri: trabzon ne yaparsa onu yapar :D

bjk ise 3 maçta 16 gol yemiş bursada hata yapmaz rahat kazanır

paşa zaten bjk nin yöneticileri dolu +3 ekle

antep deplasmanı artık önemli değil +3

işte zurna zurt dediği yer osmanlı içerde maç ibb ankara bld bunların eski adaları osmanlı bjk stat kardeşliği olmuştu melih gökçek vermek istemez ama istanbulda maç +3

41arif61
Şef
11 Mayıs 2017 20:51

Trabzon Başakşehire maç verirse kendisine ihanet etmiş olur Şikecinin önde gideni Göksel Gümüşdag'dır.

gitsin kasımpaşadan dilensinler 3 puan

gakkoos23, 7 yıl önce

karabük bjk için oynadı 3-2 iken 77 de 3-3 yaptı ibb 2 puan verdi

akhisar hakemle 90+4 de 2-1 yendi gitti 3 puan

rize de 2-3 önde ibb 90+6 da penaltı ile gitti 2 puan

buna rağmen ibb ye helal olsun bjk yi mahvetti 13 dk da 3 lük attı fenere de kupa da 10 dk da 2 tane attı şampiyonluk hakları

GENÇLERBİRLİĞİ: ümit özat adamsa maçı verir

trabzon: ersun yanal adamsa maçı verir

adana : zaten düştü

kayseri: trabzon ne yaparsa onu yapar :D

bjk ise 3 maçta 16 gol yemiş bursada hata yapmaz rahat kazanır

paşa zaten bjk nin yöneticileri dolu +3 ekle

antep deplasmanı artık önemli değil +3

işte zurna zurt dediği yer osmanlı içerde maç ibb ankara bld bunların eski adaları osmanlı bjk stat kardeşliği olmuştu melih gökçek vermek istemez ama istanbulda maç +3

gakkoos23
Kapalı
12 Mayıs 2017 14:37

arif sen beşiktaşımı destekliyorsun yok artık bir trabzonlu nasıl bu takımı destekler ben avrupa da bile destekleyemiyordum

41arif61, 7 yıl önce

Trabzon Başakşehire maç verirse kendisine ihanet etmiş olur Şikecinin önde gideni Göksel Gümüşdag'dır.

gitsin kasımpaşadan dilensinler 3 puan

41arif61
Şef
17 Mayıs 2017 21:04

Benim Trabzondan başka hiçbir takımla işim olmaz kimin şampiyon olacagı beni ilgilendirmez.

gakkoos23, 7 yıl önce

arif sen beşiktaşımı destekliyorsun yok artık bir trabzonlu nasıl bu takımı destekler ben avrupa da bile destekleyemiyordum

gakkoos23
Kapalı
15 Nisan 2018 05:16

14 ay oldu başlığı açalı hala geçen sene olduğu gibi başakşehir şampiyonluk yarışının şuana kadar en büyük favorisi bu maç berabere kalırsa kalan 5 maç 15 puan kesin

06çıtak060606
Kapalı
15 Nisan 2018 12:07

herkes bileğinin hakkıyla şampiyon olmalı..

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi