Editörler : F16 Gökçen
01 Mart 2017 23:08

Krqcorp planlama ve raporlama uzmanı hk.

Merhaba arkadaşlar Krqcorp Planlama ve Raporlama Uzmanı alım ilanı hakkında işe alım süreci ile ilgili mail alan oldu mu?

grozavesti
Kapalı
01 Mart 2017 23:56

Sertifika satmaya calışan dolandırıcılar olduklarını düşünüyorum ben.

circassian86
Kapalı
02 Mart 2017 10:59

evet bana geldi,spama düşmüş..

krqcorp grup

Oguzf79
Aday Memur
02 Mart 2017 13:15

bana da gelmiş çözemedim ne olduklarını

circassian86
Kapalı
02 Mart 2017 13:24

EVET detaylı bilgi yok arama motorlarında da da

Oguzf79, 7 yıl önce

bana da gelmiş çözemedim ne olduklarını

paprikari
Kapalı
02 Mart 2017 13:37

virüstür o virüs

circassian86
Kapalı
02 Mart 2017 13:46

sen espri yapınca alt yazı geçsene...

paprikari, 7 yıl önce

virüstür o virüs

paprikari
Kapalı
02 Mart 2017 14:04

çok komiksin sen tatlı çoçuk...

circassian86, 7 yıl önce

sen espri yapınca alt yazı geçsene...

circassian86
Kapalı
03 Mart 2017 11:20

mailinizin spamına düşmüş bakın sınav var..

necel
Şef
04 Mart 2017 20:04

dostlar onlıne sınava girdiniz mi yarın son onlıne sınav

ecem821
Aday Memur
04 Mart 2017 20:31

bana da geldi,sınavları yaptım,sonra mesaj geldi sınavlar başarılı insan kaynakları sizinle iletişime geçecek diye;sertifika 9.90 tl,bu kadar oyuna değer mi bilemiyorum.gerçek olma ihtimali için de google'da bi bilgi bulamadım.siz ne diyorsunuz?

necel
Şef
04 Mart 2017 20:38

hiç bir bilgim yok açıkcası bende bugün girdim sınavlara herhangi bir sonuç gelmedi daha bana

ecem821, 7 yıl önce

bana da geldi,sınavları yaptım,sonra mesaj geldi sınavlar başarılı insan kaynakları sizinle iletişime geçecek diye;sertifika 9.90 tl,bu kadar oyuna değer mi bilemiyorum.gerçek olma ihtimali için de google'da bi bilgi bulamadım.siz ne diyorsunuz?

circassian86
Kapalı
06 Mart 2017 11:08

SINAV AŞAMASINDA ÜCRET TALEP EDİLMESİ HİÇ ETİK DEĞİL..

ecem821, 7 yıl önce

psikopatt
Aday Memur
06 Mart 2017 12:25

Bana da geldi. Testleri geçtim. Skype mülakatı da gerçekleştirdim. 2 hafta içerisinde dönüş yapacaklarmış. Sertifika kargoya verildi diye de bir sms aldım.

Olursa âlâ, olmazsa da can sağlığı :)

circassian86
Kapalı
06 Mart 2017 13:56

pazar 50 soroyu cevapladım süperdi ama 5 dk lık dikkat testi esnasında bilgisayarım takıldı ve tamamlayamadım..

skype mülkatı size kaç gün sonra geldi?

psikopatt, 7 yıl önce

Bana da geldi. Testleri geçtim. Skype mülakatı da gerçekleştirdim. 2 hafta içerisinde dönüş yapacaklarmış. Sertifika kargoya verildi diye de bir sms aldım.

necel
Şef
06 Mart 2017 16:45

siz hangi il için başvur muştunuz ve çalışma şartları maaş konusunda bilginiz var mı

psikopatt, 7 yıl önce

psikopatt
Aday Memur
07 Mart 2017 19:35

Muhasebe için sınava ocak sonu gibi girmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Dönüşleri epey sürdü ama

Şimdiden sonra nasıl olacak bakalım. Yok mu hiç süreci tamamlayan tam anlamıyla??

circassian86, 7 yıl önce

pazar 50 soroyu cevapladım süperdi ama 5 dk lık dikkat testi esnasında bilgisayarım takıldı ve tamamlayamadım..

skype mülkatı size kaç gün sonra geldi?

psikopatt
Aday Memur
07 Mart 2017 19:38

İzmir için başvurdum. Koşullarla ilgili soru sormadım hiç valla. Genel bilgi verdiler. Soru sordular

paso. 2 hafta içinde de döneceklerini söylediler.

necel, 7 yıl önce

siz hangi il için başvur muştunuz ve çalışma şartları maaş konusunda bilginiz var mı

circassian86
Kapalı
07 Mart 2017 19:57

sizden ricam dikkat testinde ekranm takıldı ...ama şu ana kadar dönen olmadı?

olumsuz olduğu anlamına mı geliyor sizce?

psikopatt, 7 yıl önce

İzmir için başvurdum. Koşullarla ilgili soru sormadım hiç valla. Genel bilgi verdiler. Soru sordular

paso. 2 hafta içinde de döneceklerini söylediler.

circassian86
Kapalı
08 Mart 2017 11:30

arkdaşlar sınava girdiğim gün mail gelmiş ama spama düştüğü için mailimi yeni gördüm..

circassian86
Kapalı
08 Mart 2017 11:43

KRQ Corp Firmasının işe alım sürecinde gerçekleştirdiğimiz Yeterlik Testini başarılı bir şekilde tamamladınız.

Şimdi Boston Universiy tarafından hazırlanmış ve konusunda Türkiye'nin en kapsamlı eğitimi olan "Stratejik Yönetim ve Stratejik Planlama Uzaktan Eğitimi"ne tabi olacaksınız.

- Eğitim sunumu 110 slayttan oluşmaktadır.

- Sınav ise 50 sorudan oluşmaktadır ve tamamlama süresi 100 dakikadır.

Aşağıdaki linkten eğitim ve sınava erişebilirsiniz.

[email protected] adresine gönderiniz.

Not: Sınavların ardından başarı durumunuz 1 hafta içerisinde tarafınıza iletilecektir.

Süreci dilerseniz mobilden ya da bilgisayardan kolayca ulaşarak tamamlayabilirsiniz.

Eğitim ve sınav ile ilgili bilgi almak için e-posta, whatsapp ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz.

BU AŞAMAYI TAMAMLAYANLAR VAR MI ARANIZDA???

Toplam 139 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi