Editörler : crops35

AYKlRl
Daire Başkanı
08 Mart 2017 21:59

Kardeşim bunlar hak bilselerdi, hukuk bilselerdi zaten arkalarında en fazla duracak kesim taşeronlar olacaktı.

Ne olacak biliyor musun:

1. Mahkeme kararına uymak 2 yıl bekletilecek, geçirdikleri bir yasa ile bu tip kararları uygulamaları 2 yıl ertelenebiliyor.

2. O kararı veren hakim ya fetöcülükle suçlanacak ya da suçlanmadan ama her halükarda sürgün yiyerek doğuya tayin edilecek.

3. Bu iki yıl içinde kanunlarda yapılacak oynama ve değişikliklerle bu yargı kararının uygulanmasının önüne geçilecek. Normalde bu anayasaya ve yerleşik içtihatlara aykırı. Bu yüzden bu davayı kazananlar yeni dava açacak ve ancak ondan sonraki iki yıl içerisinde görevine geçecek. Ki o iki yıllık süre on yıla çıkarılmazsa.

Bu yazdıklarım yerleşik düzende uygulanan şeyler, işkembeden sallamıyorum yani.

Gelelim diğer konuya

----------------------------------------------------------------------------------

Parti ayırdetmeksizin söylüyorum, Bu yavşaklar iki yıl vekil kalıp emekli olmanın önünü bir gece yarısı açtılar ya; biz kaç senedir kadro bekliyoruz? Nevzat Canbay kendi başlığını açalı 4 yıl olmuş. Öncesi de var, Bu sürede o yavşaklar emekli olmaya iki defa hak kazanmış mı? Kazanmış.

Şimdi bu kadroyu vermeyenleri hala savunabilenlere yazıyorum:

Hak bu mu, adalet bu mu? Küfür edince de neden küfür etmiş oluyorsun anasını satayım.

Ulan bizi de iki yıl çalışıp emekli edin arkadaş, ne farkımız var bizim onlardan?

Seçim düzenine girecek para ve çevre olmayınca daha mı üstün oluyorlar bizden.

Helal etmiyorum hakkımı hiçbirine ama en çok da bunca şeye ve söze rağmen kadroyu vermeyen iktidara helal etmiyorum. Diğer tarafa kalmadan fitil fitil çıkar umarım burunlarından.

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi