Editörler : crops35
10 Mart 2017 15:42

Meb engelli hizmetlilere memur kadrosu verdi

Arkadaşlar; MEB YHS bütün engelli arkadaşlara bir defaya mahsus Memurluğa geçiş yolu açtı... Pazartesi Kurumlarınızdan bilgi alabilirsiniz...

smry44
Aday Memur
10 Mart 2017 16:13

2016 Nisan İl İdare Kurulu Kararı madde 14

angaralıuk
Aday Memur
10 Mart 2017 16:26

Nerden aldın bu bilgiyi. açık yazarmısın

smry44, 7 yıl önce

2016 Nisan İl İdare Kurulu Kararı madde 14

far34
Aday Memur
10 Mart 2017 18:04

nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz?

smry44
Aday Memur
10 Mart 2017 19:24

Kurum İdari Kurulu Çalışma Raporu 09.03.2017 tarihiyle il ilçe müdürlüklerinde dağıtımı yapıldı.. Bu linkleri tıklayarak yazının tamamını okuyabilirsiniz...

1- http://i.hizliresim.com/gqyJnZ.jpg

2- http://hizliresim.com/9QEPRo

3- http://hizliresim.com/qbRZ3B

levo67
Kapalı
10 Mart 2017 19:58

Nisan 2016 raporu diyor. Nerede yazıyor gönderildi diye. Millete ümit verme.

smry44
Aday Memur
10 Mart 2017 21:01

pazartesi kurumundan öğren... ne gibi bir kazancım var da bu kadar mağdur insana umut tacirliği yapayım.. üstelik ben de aynı mağduriyeti yaşarken... Lütfen yazarken biraz düşünün insanları kırarak yaşayacağınız mutluluk fazla sürmez...

levo67, 7 yıl önce

Nisan 2016 raporu diyor. Nerede yazıyor gönderildi diye. Millete ümit verme.

muhammet1903
Şube Müdürü
10 Mart 2017 21:09

Gercek mi bu sağlıklı bilgi mi nedir

angaralıuk
Aday Memur
10 Mart 2017 21:21

kardeş umut baglamayın bu kararlar yıllardır alınır ama uygulanmaz tüm illere göndermesi tamamen bilği amaçlıdır kesin karar bakanlıgın takdirindedir

muhammet1903, 7 yıl önce

Gercek mi bu sağlıklı bilgi mi nedir

muhammet1903
Şube Müdürü
10 Mart 2017 21:42

Aynen doğru söylüyosn kardesm ilk basta heyecanlandm lakin bunun bağlayıcı bir tarafı yok

Kurum çalışma raporu adı üstünde

Hemde 2016

Hadi 2017 falan olsa yeni bişeyler var dersinde yok maalesef

Bu arada bu rapordaki bazı maddeler uygulandı onu da biliyorum.

Kısacası arkadaslar, raporlara gecmesine rağmen Engelliler YOK SAYILMIŞTIR. Diyebiliriz

Bu konuyu açan arkadasında art niyetli olduğunu düşünmüyorum int. Bi yerden bulmuş buraya atmıs.

Kendisine teşekkur ediyorum bizim hiçe sayıldığımızı gösterdiği için

muhammet1903
Şube Müdürü
10 Mart 2017 22:34

Mevzuat ı buldum arkadaslar hiç umutlayın diye kesin ve son nokta

Kurum İdari Kurulu

MADDE 14 ? (1) Kurum İdari Kurulu, her kurum bünyesinde üst yöneticinin görevlendireceği bir yardımcısının veya insan kaynakları birim yöneticisinin başkanlığında iki birim yöneticisi ile kurumda en çok üyeye sahip sendikanın üç temsilcisinden oluşur.

(2) Kurum İdari Kurulu toplantıları her yıl nisan ve ekim aylarında Kurul Başkanının belirleyeceği tarihte yapılır.

(3) Kurum İdari Kurulu, kurum düzeyinde kamu görevlilerinin işyeri çalışma koşulları ve kanunların kamu görevlilerine eşit uygulanması konularında üst yöneticiye görüş bildirir.

(4) Kurum İdari Kurullarında kurumsal nitelik taşımayan, kurum içi karar ve uygulamalarla çözülme imkanı bulunmayan sorun ve konularla ilgili olarak ancak tavsiye niteliğinde kararlar alınabilir.

(5) Kurum İdari Kurullarında alınan kararlar kurum içi uygun araçlarla personele duyurulur.

(6) Temsilcileri Kurum İdari Kuruluna katılacak sendikanın belirlenmesinde, 4688 sayılı Kanunun 30 uncu maddesi uyarınca o kurumda 15 mayıs tarihi itibarıyla yapılan sendika üye sayılarının belirlenmesine ilişkin tespit esas alınır. Bu tespite göre o kurumda en çok üyeye sahip sendikanın temsilcileri takip eden ekim ve nisan ayı Kurum İdari Kurulu toplantısına katılır. Yıl içerisinde sendika üye sayılarında meydana gelen değişiklikler dikkate alınmaz.

(7) Sendikalar, Kurula katılacak temsilci sayısı kadar yedek temsilci belirler. Asıl üyenin katılamadığı toplantılara yedek üye iştirak eder.

ALTINCI BÖLÜM

muhammet1903
Şube Müdürü
10 Mart 2017 22:37

4. Maddeyi okuyun konu anlaşılmıştır umarım

11 Mart 2017 11:32

Ilceye geldiyse okul ve kurumlara duyurulacaktir bence.. zaten kurul başkani müsteşar yardimcisi.. yani bakandan sonraki 2. Adam.. cok umutlandim inşallah olur da zulumden kurtuluruz..

muhammet1903
Şube Müdürü
11 Mart 2017 13:44

Kardesm 4. Madde yi okur musun

TAVSİYE NİTELİĞİNDE KARARLAR ALABİLİR diyor.

Hem zaten gecen senenin raporu bu

Umutlanmayın lütfen

Bende olmasını en cok isteyenlerden biriyim ama yok böyle bişey maalesef

disconnectuss, 7 yıl önce

Ilceye geldiyse okul ve kurumlara duyurulacaktir bence.. zaten kurul başkani müsteşar yardimcisi.. yani bakandan sonraki 2. Adam.. cok umutlandim inşallah olur da zulumden kurtuluruz..

11 Mart 2017 21:03

Olmadiginin kesin bilgisi mi var sende Muhammed? Eger bu bilgi yoksa nasil kesin konusuyorsun? Ben şunu soyluyorum : kurulda nicin mustesar yardimcisi -başkan hem de- var? Varolan talepleri bakan adina not almak ve yapilabilir olanlari bakan adina kabul edip ,icraci mudurluge tavsiye etmesi. Ile ve ilceye kurul karari gonderilmemesi gerekir . Eger ile ilceye bir yazi gelmişse Dys den "bunu uygulayin" diyedir diye dusunuyorum. Bu arkadas linklerini verdigi kurul kararinin ilcelere illere gonderilen UST YAZISINI gonderebilirse hersey anlasilir.

muhammet1903
Şube Müdürü
11 Mart 2017 23:32

Yahu kardesım adam gecen senın tavsıye niteliği taşıyan bi raporunu rastgele bulmuş yayınlamış işte

Bunu anlamak için filozof olmaya yada kesin bilgiye ihtiyac mı var

Bende isterim olsun ama umutlanmayalım diye diyorum hem bakın konu sahıbı arkadas hiç yorum yapıyor mu

Gelecek tepkılerı bıldığı için sus pus bu yazılanları okuyor

Ben kötü bişey söylemiyorum ortada hersey

Olmadiginin kesin bilgisi mi var sende Muhammed? Eger bu bilgi yoksa nasil kesin konusuyorsun? Ben şunu soyluyorum : kurulda nicin mustesar yardimcisi -başkan hem de- var? Varolan talepleri bakan adina not almak ve yapilabilir olanlari bakan adina kabul edip ,icraci mudurluge tavsiye etmesi. Ile ve ilceye kurul karari gonderilmemesi gerekir . Eger ile ilceye bir yazi gelmişse Dys den "bunu uygulayin" diyedir diye dusunuyorum. Bu arkadas linklerini verdigi kurul kararinin ilcelere illere gonderilen UST YAZISINI gonderebilirse hersey anlasilir.

12 Mart 2017 16:05

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://reyhanli.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_03/10093311_kurum_idare.pdf&ved=0ahUKEwiNleuyg9HSAhVMWSwKHWC1D7wQFggcMAE&usg=AFQjCNHSkIEQaZ9cSpeyfgqI9A4GD1LFHQ

12 Mart 2017 16:23

Aynen insan kaynaklari genel müdürlüğünün 81 il meme yolladigi ve sözkunusu çalişma raporlarini ekte yollayarak şunu söylüyor:"Bu çerçevede merkez teşkilati birimleri,Bakanligimiz Kurum Idari Kurulunca hazirlanan ve bir örneği ekte gönderilen "nisan 2016 Çalışma Raporu'nda yer alan konulara ilişkin olarak görev , yetki ve sorumluluklari kapsaminda ÇALIŞMA BAŞLATACAKTIR! bilgilerinizi ve geregini rica ederim. Muammer yildiz Bakan a. Musteşar V.

muhammet1903
Şube Müdürü
12 Mart 2017 16:47

Kardes aynı şeyi söylüyoruz işte

Laf bunların hepsi

Seçim öncesi kendilerince umutları diri tutmayacalışıyorlar

Hep söylenir hep bi çalışma başlatılır ama sonuolmaz

Heveslenmeyelim ki hayal kırıklığı olmasın diyediyorum

Sen bilirsin tabi yinede , düşünmek hayal kurmak umut etmek güzel şey

Aynen insan kaynaklari genel müdürlüğünün 81 il meme yolladigi ve sözkunusu çalişma raporlarini ekte yollayarak şunu söylüyor:"Bu çerçevede merkez teşkilati birimleri,Bakanligimiz Kurum Idari Kurulunca hazirlanan ve bir örneği ekte gönderilen "nisan 2016 Çalışma Raporu'nda yer alan konulara ilişkin olarak görev , yetki ve sorumluluklari kapsaminda ÇALIŞMA BAŞLATACAKTIR! bilgilerinizi ve geregini rica ederim. Muammer yildiz Bakan a. Musteşar V.

12 Mart 2017 17:16

Bakın bu hassas birşeyler olacak diye inanmak istiyorum ama hayırlısı

12 Mart 2017 17:24

Böylesi bir yazı gönderilmiş ise umarım gerekli çalışmalar yapılır bir çok kardeşimiz kurtulmuş olur yaşamayan arkadaşlari bilmedikleri için yok niye yazdınız yok buldunuz bunuyorsnuz gibi gibi bir çok yersiz söylemler ama şu gerçek bir çoğumuz istifa noktasına geldi uzun süredir bu frum da yazmıyorum sebebi bir çok arkadaşımız bilip bilmeden kırarak yorum yapmaları

Toplam 147 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi