Editörler : Pangaea
15 Mart 2017 17:08

Sozlesmeli ogretmenlik basvurusu

Arkadaslar basvuru kisminda mezun olunan okulkar kisminda ben ortaokuldan ve ilkokuldan mezuniyet ve kayit tarihlerimi bilmiyorum benim gibi sikintisi olan var mi varsa nasil cozdunuz

15 Mart 2017 19:00

Haziran 15 ve eylul 15 dedim ben. Nereden bilelim tam tarihi cok da önemli degildir sanırım.

15 Mart 2017 19:02

Adli sicil kaydı ve hizmet dökümunde takıldım ben. Yardımcı olursaniz sevinirim. Adli sicil kaydim tc formatında inmedi. Sgk hizmet dökümü indi ama.

Hateful
Aday Memur
15 Mart 2017 19:10

Ben başvuru yapamadım ilçeler açılmadı ve sistem hata verdi

15 Mart 2017 19:18

Su an yapılabiliyor ilceler de açılıyor hocam.

arkets
Kapalı
15 Mart 2017 19:34

3 ay önce başvurduğum sisteme girdiğim bilgilerin sıfırlanmasını biri bana açıklayabilir mi acaba? Böyle rezalet olmaz arkadaş! mezun olduğum ilkokul mu değişecekti yoksa mezun olduğum tarihi mi? resmen hayvan muamelesi yapıyorlar bize. sistemi bir açtım bütün bilgilerim sıfırlanmış kan beynime sıçradı. yemin ediyorum bu ülkede yaşamak haram

edebiyat3535
Aday Memur
15 Mart 2017 20:48

arkadaşlar eğitim bilgilerini doldururken liseden sonra üniversite bilgilerini nereye yazacağız.önlisans var lisans yok

15 Mart 2017 20:52

ben inen her iki dosyayı yeniden adlandırıp tcyi yazdım. kastettiğin bu mu bilmiyorum.

ÇiçeklerBüyür., 7 yıl önce

Adli sicil kaydı ve hizmet dökümunde takıldım ben. Yardımcı olursaniz sevinirim. Adli sicil kaydim tc formatında inmedi. Sgk hizmet dökümü indi ama.

barisnistelrooy
Aday Memur
15 Mart 2017 21:09

sisteme girerken yazıyosunuz zaten gerek yok.

edebiyat3535, 7 yıl önce

arkadaşlar eğitim bilgilerini doldururken liseden sonra üniversite bilgilerini nereye yazacağız.önlisans var lisans yok

barisnistelrooy
Aday Memur
15 Mart 2017 21:12

adli sicil belgesinin sağ üst köşesinde dosyayı indir bölümü doğrudan pdf olarak indiriyor...

antiansiklopedi
Aday Memur
15 Mart 2017 22:47

ARKADASLAR BEN BASVURUYU YAPTIM AZ ÖNCE. MİLLİ EĞİTİME NE ZAMAN KADAR ONAYLATMAM GEREKİYOR? 21 MART MI?

15 Mart 2017 22:48

Evet indirdim ama tc no adi formatında yukleyin diyor. Hizmet dökümü aynen öyle ama adli sicil belgesi oyle değil. Yani dosya adi pdf yazıyor. Ama digerinde dosya adi tc numarası

iyigün
Aday Memur
15 Mart 2017 22:50

Hocam başvuruyu nereden yaptın.mezuniyet tarihlerini nasıl yaptın.rica etsem

15 Mart 2017 22:57

Meb sozlesmeli öğretmenlik ön basvuru ekranı diye aratin çıkar hocam. İlkokul tarihlerini bilmiyorum. Baslama tarihine 15 eylül bitis tarihine de 15 haziran yazdim. Lise ve üni. Diplomam elimde zaten oradaki tarihleri yazdim

iyigün, 7 yıl önce

Hocam başvuruyu nereden yaptın.mezuniyet tarihlerini nasıl yaptın.rica etsem

barisnistelrooy
Aday Memur
15 Mart 2017 23:27

pdf olarak inmişse sırada yapacağınız işlem inen dosyayı yeniden adlandırmak.

SGK için 12345678912_sgk

Sicil Kaydı için 12345678912_adli olarak değiştireceksiniz.

Yani pdf formatı değişmicek sadece isim değişecek.

Evet indirdim ama tc no adi formatında yukleyin diyor. Hizmet dökümü aynen öyle ama adli sicil belgesi oyle değil. Yani dosya adi pdf yazıyor. Ama digerinde dosya adi tc numarası

15 Mart 2017 23:28

Hmmm tamam teşekkürler.

barisnistelrooy, 7 yıl önce

SGK için 12345678912_sgk

barisnistelrooy
Aday Memur
15 Mart 2017 23:36

21 marta bırakmayın. En kısa sürede onaylatın bence

antiansiklopedi, 7 yıl önce

ARKADASLAR BEN BASVURUYU YAPTIM AZ ÖNCE. MİLLİ EĞİTİME NE ZAMAN KADAR ONAYLATMAM GEREKİYOR? 21 MART MI?

sari tramvay
Aday Memur
15 Mart 2017 23:54

Hocam ben değişiklik yapmadan bır daha ismini değiştirmeden indirdim indirdi direk, sgk dokumunu bılgısayara e devletten ındırırken zaten otomatıkmen tc numaramla kaydettı adlı sıcılı de aynı ısımle ındırdı, benım yıne de degıstırmem mı gerekırdı?

SGK için 12345678912_sgk

barisnistelrooy
Aday Memur
16 Mart 2017 00:07

Hocam 2016 da bu ayrıntı yoktu. Yeni eklenmiş ve sebebi herkesin adli sicil kaydı aynı isimle bir havuzda toplanıyordu. Hangi belge kimin ayırmak çok zordu. Şimdi herkes dosya ismini TC kimlik no ile yaparsa belgeyi o havuzdan getirmek kolay olacaktı. Sonuç olarak böyle bi işlem yapmamızı istemişlerse öyle yapmanız gerekirdi.

sari tramvay, 7 yıl önce

Hocam ben değişiklik yapmadan bır daha ismini değiştirmeden indirdim indirdi direk, sgk dokumunu bılgısayara e devletten ındırırken zaten otomatıkmen tc numaramla kaydettı adlı sıcılı de aynı ısımle ındırdı, benım yıne de degıstırmem mı gerekırdı?

sari tramvay
Aday Memur
16 Mart 2017 00:18

Hocam henuz mebe onaylatmamıstım, şimdi girip yeniden dediğiniz gibi adlandırıp yukledım, yuklendı yesil oldu hem adlı sıcıl hem sgk dokumu fakat bılgılerıme gerıye donup baktıgıgımda orada duzeltılmıs halıyle vs gözukmuyor herkeste mı oyle o bölüm yanı yuklesek de donup baktıgımızda göremıyor muyuz acaba?

Hocam 2016 da bu ayrıntı yoktu. Yeni eklenmiş ve sebebi herkesin adli sicil kaydı aynı isimle bir havuzda toplanıyordu. Hangi belge kimin ayırmak çok zordu. Şimdi herkes dosya ismini TC kimlik no ile yaparsa belgeyi o havuzdan getirmek kolay olacaktı. Sonuç olarak böyle bi işlem yapmamızı istemişlerse öyle yapmanız gerekirdi.

sari tramvay
Aday Memur
16 Mart 2017 00:22

barısnıstelrooy hocam teşekkur ederım hallolmus sanırım degısmıs

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi