Editörler : "eskiyara"Pangaea
23 Mart 2017 19:20

Okulumuz kapandı,bu durumda nasıl bir süreç var?

Değerli arkadaşlar,okulumuzun kapanma yazısı geldi.

Bize de il ve ilçedeki boş yerlere dilekçe vererek geçebilirsiniz dediler.

şimdi Norm fazlılıkları dönemini mi (ki bu da iliçi ve illerarası yapıldıktan sonra yazın olacakmış) takip ederek hareket edeceğiz?

yoksa il ve ilçe de boş yer varsa kapanan okulumuza dilekçe verip ilçe memden kararname mi bekleyeceğiz?

Nasıl bir yol izleyeceğiz?

asaygin
Müsteşar
23 Mart 2017 19:55

Mayıs ayında il içi / iller arası yer değiştirmelere başvurabilirsiniz. Dilekçe ile atama olmaz

tomanby
Şef
23 Mart 2017 20:20

Norm fazlası atama dönemi olmadan dilekçe ile yer değiştirenler var?(Kurum Kapandığında)

tAhA_60
Memur
28 Mart 2017 08:44

Haziran 2016 da okulum kapandı. Herkese önce il içi tayin hakkı verildi. Giden gitti. Kalanlara il dışı hakkı verildi. İl dışına da gidenler oldu. Ben ne il içi ne ildışı istedim. İlk Norm fazlası atamasına kadar ilçede görevlendirme çalışacağımı daha sonrada norm fazlalarıyla tayn isteyeceğim söylendi. Bu arada aynı ilin farklı bi ilçesinde bana cazip gelen bi okul boşaldı. İl mem dilekçe ile bu okula atamamı yaptı. Kararnamemizde okul/kurum kapanması yazıyor. Bu sebeple her yıl içi ve il dışı tsyin isteyebiliyoruz. Zorunlu hizmet gibi bi sorununuz yoksa ve size cazip gelen bi okul yoksa sonuna kadar bekleyin derim.zaman daralınca Sizi daha iyi bi okula atamak için bütün gayretlerini saefedeceklerinden şüpheniz olmasın. Tecrübe ile sabit. ??

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi