Editörler : swat3410E.Kayı Han

Kapalı
24 Mart 2017 16:24

İnsanları dolandırmaya sürükleyen polis

Bir polis var tanınan biri facebookta saadetzincirinin reklamini yapip milletten para yukleyerek kazanacaklari sisteme davet ediyor bu adami sikayet etsem sonuc ne olur ?

Göz göre göre dolandiriciliga itiyor. Gereken cevabi paylasiminin altina yazdim yorumu silip engelledi beni.

diskirminant
Memur
24 Mart 2017 17:04

polis değil o , bende takip ediyorum adamı , neyin reklamını yaparsa yapsın kimseye zorla birşey yaptırmıyor ki ,istersen şikayet et böyle network işlerinin hukuki yapısını da iyi ayarlıyor bu işleri yapan insanlar.

Onur-R
Kapalı
24 Mart 2017 17:06

Kimden bahsettigimi anlafin sanirim sonu h ile bitiyor o kisi ise polis degilmi o

diskirminant, 7 yıl önce

polis değil o , bende takip ediyorum adamı , neyin reklamını yaparsa yapsın kimseye zorla birşey yaptırmıyor ki ,istersen şikayet et böyle network işlerinin hukuki yapısını da iyi ayarlıyor bu işleri yapan insanlar.

isoydash
Memur
24 Mart 2017 17:07

Eğer polisse ;

Memur kanununda böyle bir madde var YAPAMAZ!.. soruşturma yer..

Ama sanıyorumki polis değil..

arkeomania
Şube Müdürü
24 Mart 2017 17:27

Kardeş suç işlendiğini düşünüyorsan bir dilekçe yazarak cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunabilirsin.

diskirminant
Memur
24 Mart 2017 17:29

değil hocam adam polis değil , aday

Onur-R, 7 yıl önce

Kimden bahsettigimi anlafin sanirim sonu h ile bitiyor o kisi ise polis degilmi o

JanissaryWolves
Daire Başkanı
24 Mart 2017 17:53

Aday bile değil yaşı geçmiş başvuramayan şarlatanın teki geçimini böyle şeylerden parkurdan filan işte iki uç kuruş ne kazanırsa

diskirminant, 7 yıl önce

değil hocam adam polis değil , aday

ekfo
Başbakan Müsteşarı
25 Mart 2017 03:15

Polis böyle işler yapamaz. İhraca kadar yolu var,meslekte bu şekilde soruşturma geçirmiş çok insan var. Varsa gereğini yapın. Bu sisteme üye olmuş afedersiniz ama çok kafasız meslektaş var hiçbir getirisi de yok yalan dolan...

ekfo
Başbakan Müsteşarı
25 Mart 2017 03:36

Adına kargo gelmiyor mu? Toplantılarına katılmıyor musun? Sistemlerinde ismin yok mu? Sen merak etme organize suçlar bunların hepsini tek tek çözüyor... Diyorum ya bir sürü soruşturma geçiren polis var...

diskirminant, 7 yıl önce

ekfo
Başbakan Müsteşarı
25 Mart 2017 03:42

http://forum.memurlar.net/konu/859319/1.sayfa

Yukardaki link 2010 yılına ait :) Bütün mesajları tek tek okumanızda fayda var. Her şeyi yazmışım :)

ekfo
Başbakan Müsteşarı
29 Mart 2017 01:47

Egm resmi twitter hesabı bu konuyla ilgili yeni resim yayınlamış...

https://twitter.com/EmniyetGM/status/846721484206804992/photo/1

vaftizciiiiii
Yasaklı
30 Mart 2017 02:43

saadet zinciri suctur ihraca gider

vaftizciiiiii
Yasaklı
30 Mart 2017 02:44

kimmis o titanci ???

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük