Editörler : ayşegül bgm
26 Mart 2017 13:19

Memurlar.net neden haber yapmıyor?

Forum editörleri haber ekibiyle görüşsünler de 2 atamada alım yapılmayan tüm teknisyen ve tekniker bölümleri için haber yapsınlar artık.

Bize destek olun lütfen 95 puanla atanamadık iş de bulamıyoruz yüksek puanla babamızdan geçiniyoruz kaç yaşına geldik.

Zor durumdayız.

ŞekeRadylojist
Aday Memur
26 Mart 2017 13:25

Abi gerçekten bi tepki veriksin artık ya

OdyloogHanım
Aday Memur
26 Mart 2017 13:27

Uzun zamandır bekliyoruz böyle bi haber. İnşallah sesimizi duyarlar

Kupra123
Aday Memur
26 Mart 2017 13:30

Birlikte hareket edersek mutlaka Memurlar.net de sesimizi duyar

ŞekeRadylojist, 7 yıl önce

Abi gerçekten bi tepki veriksin artık ya

Labrr
Aday Memur
26 Mart 2017 13:33

Hayır bi zaman verseler bari :(

radyolock
Aday Memur
26 Mart 2017 13:36

Bence Mayıstan önce alınmaz. Yakın zamanda olsaydı geçen Kardelen TV'de söylerdi bakan. Mayıs bile en iyi ihtimal yani.

Labrr, 7 yıl önce

Hayır bi zaman verseler bari :(

AnesteziTk
Memur
26 Mart 2017 13:37

Özellerde iş yok devlete atanamıyoruz ne olacak bu halimiz :(

26 Mart 2017 15:00

Sınava girdik mi girmedik mi belli değil hiç bir ise yaramadı çok güzel planlarımız olduğu halde. Memurlar. Net bize hiç destek çıkmıyor. Destek çıksalar haber yapsalar bence mutlaka birşey kur. Ne özelde iş var evi beklemekten yorulduk yiprandik

FztFermat
Şube Müdürü
26 Mart 2017 15:59

bir sene beklemiş olacağız nerdeyse atanmak için.

Saglıkcı magdur
Aday Memur
26 Mart 2017 18:53

Memurlar.net duy sesimiziiiii bu kadar konuşuluyor bu konu neden bu kadar duyarsızsiniz sizde yardımcı olun bize

Saglıkcı magdur
Aday Memur
26 Mart 2017 18:54

Memurlar.neeeetttt neredesiniz acaba neden bu kadar sorunu gündeme tasimiyorsunuz neden bize destek olmuyorsunuz artık duyun sesimizi ya

Omrumlab
Memur
26 Mart 2017 20:07

Bosuna yorma kendini memurlar. Net sadece ogretmenlerin sesini duyar ben sahsen baska kimsenin sesini duydugunu gormedim

Saglıkcı magdur, 7 yıl önce

Memurlar.neeeetttt neredesiniz acaba neden bu kadar sorunu gündeme tasimiyorsunuz neden bize destek olmuyorsunuz artık duyun sesimizi ya

samtiger
Memur
26 Mart 2017 20:39

mecliste eylem yapıp da bunun haberini yapmayan memurlar.net, durduk yere haber mi yapacak?

cılgınradyolog
Genel Müdür
26 Mart 2017 20:40

Sen öğretmen misin ki memurlar(öğretmenler).net senin sesini duysun hem daha mecliste vekil konuştu o kadar kişi gitti konuşuldu eylem dahi yapıldı onların bile sesini duymadılar umursamadılar kaldı ki buradan bizim sesimizi duysunlar yok artık daha neler ...

cılgınradyolog
Genel Müdür
26 Mart 2017 20:42

Bu meclisteki eylemde konuşmalarda bu konuyla ilgili yetkili tek bir kişiden dahi açıklama yapılacak kadar önemsenmiyoruz.

147896
Memur
26 Mart 2017 21:39

Ne haber siteleri ne bakanlık ne DPB ne TBMM...

Herkes bize kulaklarını tıkamış durumda nedense. Gerçekten ya çok merak ediyorum neden yani.

ageea5
Aday Memur
27 Mart 2017 00:45

Lisans hemşireyim ben 73le atandim. Gerçekten 95 puanla beklemek haksızlık ins kontenjan açarlar bolca.

Omrumlab
Memur
27 Mart 2017 10:43

Hayirli olsun darisi basimiza insallah sesimizi duyan olurda onca emek ve puan cop olmaz iyice yiprandik kimsenin umrunda degil

ageea5, 7 yıl önce

Lisans hemşireyim ben 73le atandim. Gerçekten 95 puanla beklemek haksızlık ins kontenjan açarlar bolca.

Busr07
Şef
28 Mart 2017 15:25

Arkadaşlar tüm bölümler birleşip birlik olup birseyler yapmamız gerek artık bakin ogretmenler ne istiyorlarsa alıyorlar sebebi ne? Birlik oluyorlar bizde aynı şekilde birlik ve beraberlik kuralım sesimizi duyuralım yüksek puanlarla atanamıyoruz yazik cidden radyoloji teknisyenlerinden tutun tıbbi sekreterler hemşireler att ler ebeler optisyenler kim varsa artik birlik olalım lütfen taşerona yedirtmeyelim hakkımızı

mete002
Aday Memur
28 Mart 2017 15:36

Ne kadar birlik olsakda şuan hükümet referanduma kilitlenmiş durumda ne yaparsak yapalim kimse sessimizi duymuyor sanki karşımizdaki duvara konuşuyoruz...

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi