Editörler : crops35
28 Mart 2017 15:11

Konya güvenlik sorusturmasi

Arkadaşlar herkes bişey diyor.yok kurumdan kuruma degisiyormus yok İlden ile değişiyormus soruşturma süreleri.yok valilik biz le ilgisi yok kurum gönderirse ilk bize biz oyle bakarız dior.hani forumdaki yazılara dayanarak bari dosyam nerde die bakım dedim.hani emniyetten bilgi alınıyor diyorlar ya.ondan da bir sonuç yok.

Birde diyorlar ki üç büyük şehir kaldı bitirmeyen gerisi nerdeyse bitirdi diye.

Ne alaka anlamadım ben Konyalı olarak hiç kimseyi duymadım başlayan.Varsa da buraya yazarsa çok memnun olurum.

Mehmet4235
Aday Memur
28 Mart 2017 15:13

nereye atandın kardeş bende konyaya atandım konyalı olarak bekliyoruz bakalım daha bitmedi soruşturma

orkoz88
Aday Memur
28 Mart 2017 15:16

Ulaştırma bakanlığı..polis falan geldimi kardeşim sana..gelenler bile başlamadı ya göreve bana daha polis falan gelmedi.

Mehmet4235, 7 yıl önce

nereye atandın kardeş bende konyaya atandım konyalı olarak bekliyoruz bakalım daha bitmedi soruşturma

Mehmet4235
Aday Memur
28 Mart 2017 15:26

yok gelmedi ama konya emniyeti yoğun bildiğime göre soruşturma devam ediyor benim

orkoz88
Aday Memur
28 Mart 2017 15:41

Soruşturma devam ettiğini nereden öğrendin peki..?Yani asıl sorun da bu..Su an ne durumda.ben sadece 23 ocakta evrakları verdim somut olarak bu var elimde.sonrasinda

1-dosya gonderildimi?Gönderildiyse ne zaman ulaştı.

2-Ulastimi ulasmadimi?

3-Ulastiysa soruşturma başladı mı baslamadimi ?

4- basladiysa Ne aşamada ? Gibi bir çok soruların cevabı yok bende.

Emniyete yazdim cevap yok valiligi aradım bilgi veremeyiz ki dosyaniz bizdemi degilmi onuda bilemeyiz diyorlar.

Mehmet4235, 7 yıl önce

yok gelmedi ama konya emniyeti yoğun bildiğime göre soruşturma devam ediyor benim

Mehmet4235
Aday Memur
28 Mart 2017 15:45

1 ay önce aradığımda soruşturmamın şubat başlarında başladığı söylendi daha sonrasında bilgi alamadım sanırım çok telefon geldiği için kimseye bilgi vermiyorlar. güvenlik şubeye bizzat gidersen bilgi alabilirsin bence.

M.sevim
Aday Memur
28 Mart 2017 20:24

Bugün konya valiligini aradim bisey çıkmadı. Atandigim kurumu arayayim dedim daha oncesi geldi gelmedi diyordu bugun ne hikmetse dosyaniz islemde bilgi veremeyiz diyor birkac kez usteledim aynı cevabı aldim. Yani isler son aşamada gibi bekleyeninde isi yapaninda pek sabrı kalmamis

civil.34
Aday Memur
29 Mart 2017 00:10

Hocam ulaştırmaya ne olarak atandınız.ben inş mühendisiyim.bendede ses yol henüz

orkoz88
Aday Memur
29 Mart 2017 09:10

Bende muhendisim hocam.ulastirmaya 14 atama var.kurumla gorusuyormusunuz size ne diyorlar

civil.34, 7 yıl önce

Hocam ulaştırmaya ne olarak atandınız.ben inş mühendisiyim.bendede ses yol henüz

civil.34
Aday Memur
29 Mart 2017 12:02

Bizdede bi bilgi yok hocam malesef.bekleyeceğimizi söylüolar.

tbzdemr
Aday Memur
29 Mart 2017 13:41

Merhaba, bende Konyadayim ve ulaştirma bakanligina atanmaya hak kazandim ama emniyetten hicbir sekilde bilgi alamadim.

kandik
Aday Memur
29 Mart 2017 13:53

Bir ay once emniyete gittim bana sorusturmalari adalet sarayinin ordaki cevik kuvvet sube yapiyor dediler oraya gittim biz sana hicbir sekilde bilgi veremeyiz dediler.

orkoz88
Aday Memur
29 Mart 2017 16:59

Konya'da şu kadar sürüyor diyebilecek biri yok herhalde.Soruşturması biten de yok anlaşılan..

Ne diyeyim umarim dosyam bi köşeye atılıp öylece beklemiyordur:)

atama42
Aday Memur
29 Mart 2017 17:21

Aynen kardeşim bana da aynısını söylediler ve bugün polis geldi soruşturma için.

kandik, 7 yıl önce

Bir ay once emniyete gittim bana sorusturmalari adalet sarayinin ordaki cevik kuvvet sube yapiyor dediler oraya gittim biz sana hicbir sekilde bilgi veremeyiz dediler.

kandik
Aday Memur
29 Mart 2017 18:11

Sen hangi ile atandin ve kurum ne kardesim

atama42, 7 yıl önce

Aynen kardeşim bana da aynısını söylediler ve bugün polis geldi soruşturma için.

tbzdemr
Aday Memur
29 Mart 2017 19:26

Soruşturması biten birini biliyorum Konyada. Ama hangi kurum onu bilmiyorum malesef

orkoz88, 7 yıl önce

Konya'da şu kadar sürüyor diyebilecek biri yok herhalde.Soruşturması biten de yok anlaşılan..

Ne diyeyim umarim dosyam bi köşeye atılıp öylece beklemiyordur:)

atama42
Aday Memur
29 Mart 2017 20:17

Hocam Çsgb ye atandım.

kandik, 7 yıl önce

Sen hangi ile atandin ve kurum ne kardesim

kandik
Aday Memur
30 Mart 2017 12:59

Arkadaslar varmi konyadan bir hareketlilik

Olursa aman haber verin...

Mehmet4235
Aday Memur
30 Mart 2017 13:28

konyada dosya sayısı fazla sanırım yada personel eksikliğide olabilir biten kimseyi göremedim şuana kadar

orkoz88
Aday Memur
31 Mart 2017 12:20

Güvenlik subeyle konustum..Çok dosya var ondan dolayı hizlandiriyoruz dediler..Hiç bir şekilde bilgi vermiyorlar..Ama 1- 1.5 ay olduysa sonuclanmasi yakındır dediler.

Ayrıca polis gelebilirde gelmeyebilirde o dosyanın içeriğine bakar.illa gelecek diye bir şey yok diye söyledi bide

Mehmet4235
Aday Memur
31 Mart 2017 12:38

konyada nerde hocam güvenlik şube. ben telefonla konuştuğumda çok aşırı dosya olduğunu benim dosyamın şubat başında soruşturma başladığını işleme alındığını söylemişlerdi.muhtemelen bitmiştir yada bitmeye yaklaşmıştır o zaman..

orkoz88, 7 yıl önce

Güvenlik subeyle konustum..Çok dosya var ondan dolayı hizlandiriyoruz dediler..Hiç bir şekilde bilgi vermiyorlar..Ama 1- 1.5 ay olduysa sonuclanmasi yakındır dediler.

Ayrıca polis gelebilirde gelmeyebilirde o dosyanın içeriğine bakar.illa gelecek diye bir şey yok diye söyledi bide

Toplam 73 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi