Editörler : Pangaea
28 Mart 2017 20:03

Kadrolu alım artık olmayacak mı?

Bu aklımda sözleşmeli oldu.Hep böylemi devam edecek.bilgisi olan var mı arkadaşlar

2017.ekonomik.krizi
Daire Başkanı
28 Mart 2017 21:25

İktidar değişirse kadrolu alım da olur mülakat da kalkar.Bu saçmalıklara ancak yeni bir iktidar son verir.

sistemlink
Şef
29 Mart 2017 00:28

Bu sene hep geçici öğretmenlik oldu. 6 yıllık sözleşme,şartları çok ağır sonu, belli degil anlamıyorum.korkum hep böyle devam edecek mi.ohal den dolayı mı yapıyorlar acaba diye düşündüm bilen varmı sormak istediğim.

kevservet
Aday Memur
29 Mart 2017 03:15

Hocam sozlesmeli ogretmenlik darbeden aylar once ortaya cikti 2016 sinavina girmeden belliydi yani ohal ile alakasi yok .Demislerdi artik kadrolu alim yapmicaz diye

sistemlink, 7 yıl önce

Bu sene hep geçici öğretmenlik oldu. 6 yıllık sözleşme,şartları çok ağır sonu, belli degil anlamıyorum.korkum hep böyle devam edecek mi.ohal den dolayı mı yapıyorlar acaba diye düşündüm bilen varmı sormak istediğim.

30 Mart 2017 01:20

kadrolu alımlar tamamen kalkıyor.2017/1 olmayacak.fakat bu alım olmayacak anlamında değil.saace sözleşmeli mülakatlı alımlar yapılacak.

starbucks38
Aday Memur
30 Mart 2017 11:49

Ah bide açıktan atamayı düzenleseler şu süreçte

ayscetin
Aday Memur
30 Mart 2017 13:12

Kurumlararası yeniden atamayı da unutmasınlar :(

sistemlink
Şef
30 Mart 2017 18:36

Bence çok üzücü çok da lüzumsuz bir uygulama.hazir isimden olmaya bile değmez desenize.bu meslek icin bu cumleleei kuruyorum!.bugun ilkokul mezunu yanımda 4000 lira alırken o kadar öğretmenlik mesleğini seçenekleri birsuru sınav bir o kadarda stres...Yazık ne diyelim.Allah herkese yardım etsin

kutuyagirensemsiye, 7 yıl önce

kadrolu alımlar tamamen kalkıyor.2017/1 olmayacak.fakat bu alım olmayacak anlamında değil.saace sözleşmeli mülakatlı alımlar yapılacak.

John Reese
Memur
03 Nisan 2017 10:24

Ben zamanla illa ki kadrolu alıma dönüleceğini düşünüyorum. Çünkü bir süre sonra iyice kilit olacak her şey. Mesela ben sözleşmeli öğretmenliği seçemiyorum çünkü eşim de sözleşmeli hemşire ve aynı şehre denk gelmemiz imkansıza yakın. Ama öğretmenim ve işimi de yapmak istiyorum. Kadrolu ve sözleşmeli atama aynı zamanlarda olsa da tekrar kadrolu olacaktır ama yakın zamanda olacağını hiç sanmıyorum.

badwuluu
Yasaklı
03 Nisan 2017 11:55

Kadrolu atama zamanla olabilir;ancak şu anda çok zor üstadım

John Reese, 7 yıl önce

Ben zamanla illa ki kadrolu alıma dönüleceğini düşünüyorum. Çünkü bir süre sonra iyice kilit olacak her şey. Mesela ben sözleşmeli öğretmenliği seçemiyorum çünkü eşim de sözleşmeli hemşire ve aynı şehre denk gelmemiz imkansıza yakın. Ama öğretmenim ve işimi de yapmak istiyorum. Kadrolu ve sözleşmeli atama aynı zamanlarda olsa da tekrar kadrolu olacaktır ama yakın zamanda olacağını hiç sanmıyorum.

sistemlink
Şef
04 Nisan 2017 21:55

KPSS çalışmanın bir mantığı kalmadı artık.

John Reese
Memur
08 Nisan 2017 13:53

Aynen ben de öyle düşünüyorum.

badwuluu, 7 yıl önce

Kadrolu atama zamanla olabilir;ancak şu anda çok zor üstadım

kadrobesö
Memur
08 Nisan 2017 14:31

Hiç belli olmaz bi sabah mülakatsız alım derler bu seferde çalışmadımızla kalırız..

mecanik
Aday Memur
13 Nisan 2017 10:22

Malesef hak arayışı olmadığı için mülakat sistemi yerleşti ve değişmeyecek

ekonomik.krizz
Yasaklı
13 Nisan 2017 18:38

Eğer yeni bir yönetim oluşursa kadrolu alım da olur mülakat da kalkar.Yeni bir iktidar içinse referandumdan 'Hayır' çıkmalı ve bunun sonucunda erken genel seçime gidilmeli.Pazar günü bunu düşünerek oy kullanalım lütfen!

sistemlink
Şef
19 Nisan 2017 14:47

Bu saatten kadroyu ruyamizda bile göremeyiz.Türk halkinin içi heryonden buruk.adaletin kalmadığı açıkça gözler önüne serildi.cok üzgünüm.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi