Editörler : F16 Gökçen
28 Mart 2017 21:44

İş bankasi çağri merkezi ankara memur alımı

Sınava girdim ama süreç konusunda bilgisi olan var mı ? İlk kurum sinavimdi biraz acemice oldu ama sonuçlar ne zaman açıklanır mülakatta neler sorulur,maaş, çalışma şartları hakkında bilgisi olan var mı

paprikari
Kapalı
29 Mart 2017 11:58

Gereksiz çaba

29 Mart 2017 12:53

Neden?

paprikari, 7 yıl önce

Gereksiz çaba

paprikari
Kapalı
29 Mart 2017 15:40

allahtan dilerim ki

sınavı geçer,mülakatı da geçer,belge hazırlarsınız (kabul ettirmesi biraz zor illa bi bit yeniği çıkarırlar) ve sorunsuz bi şekilde işe alınırsınız

uluslararasiiliskile, 7 yıl önce

Neden?

29 Mart 2017 15:45

Ben calisma şartlarının veya işin kötü olmasından ötürü söylediniz sanmıştım kısmetse olur bakalım , benim de ümidim yok zaten.ama benim merak ettiğim maaşı haftasonu tatilinin olup olmadığı vardiya tazminatının olup olmadigi ne kadar süre çağrı merkezinde çalışıldigi hep aynı pozisyonda mı kalındıği...

paprikari, 7 yıl önce

allahtan dilerim ki

sınavı geçer,mülakatı da geçer,belge hazırlarsınız (kabul ettirmesi biraz zor illa bi bit yeniği çıkarırlar) ve sorunsuz bi şekilde işe alınırsınız

paprikari
Kapalı
29 Mart 2017 19:44

Pozisyon değismez aklinda bulunsun yani olabilecegin en fazla şef (takim liderligi)falandir yani seni giseye almazlar

30 Mart 2017 08:23

Şef olunca da mı vardiyalı çalışıiliyor.yukselmek icin sinav disinda toefl şartı felan yoktur herhalde değil mı ?

paprikari, 7 yıl önce

Pozisyon değismez aklinda bulunsun yani olabilecegin en fazla şef (takim liderligi)falandir yani seni giseye almazlar

30 Mart 2017 08:25

İş bankasin çağrı merkezi çalışanı yok mu hiç acaba sorularima açıkça cevap verebilecek ?

paprikari
Kapalı
30 Mart 2017 14:35

iş görüşmesinde bu tür soruları sorarsan fazla şans tanımazlar sana ;))

buradan bize sorabilirsin tabii...

paprikari
Kapalı
30 Mart 2017 14:41

toelf olayını bilmiyorum

uluslararasiiliskile, 7 yıl önce

Şef olunca da mı vardiyalı çalışıiliyor.yukselmek icin sinav disinda toefl şartı felan yoktur herhalde değil mı ?

30 Mart 2017 16:40

Buradan soruyorum ama cevap alamıyorum ki açıkça kafam çok karışık :-/

paprikari
Kapalı
30 Mart 2017 19:17

Rahat ol ;))

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi