Editörler : F16 Gökçen
29 Mart 2017 15:40

Alioğlu şirketler grubu

Bu şirket icin bilgisi olan var mı arkadaslar. İnsan kaynakları uzmanı bölümü icin girisimim olacak ama hic bir bilgim söz konusu degil

ssvvl7
Aday Memur
29 Mart 2017 16:00

ben de başvurmuştum ama internette hicbir bilgi yok sirketle alakalı insan kaynakları sertifikası almak icin mail adresi göndermişler sadece

Rasheed
Aday Memur
29 Mart 2017 16:05

Cok fazla kafa karıştırıcı net bir bilgi olmaması ciddi anlamda kararsızım

annachapman
Aday Memur
02 Nisan 2017 18:09

aradınız mı bana da cevap geldi aliağaoğlu şirketler grubu özgeçmişinizle ilgilenmektedir şeklinde.mail ve telefon numarası yazılmıştı cevap mektubunda. ama aramadım. daha önceki mektupta da insan kaynakları sertifikasından söz ediliyordu.

ssvvl7, 7 yıl önce

ben de başvurmuştum ama internette hicbir bilgi yok sirketle alakalı insan kaynakları sertifikası almak icin mail adresi göndermişler sadece

Nzsll
Aday Memur
02 Nisan 2017 18:29

Çok güvenilir bir şirket olduğunu düşünmüyorum. Tıbbi mümessillik ilanı için bana geri dönüş yaptıklarında 500 tl sertifika parası istediler.

candank
Yasaklı
03 Nisan 2017 10:15

haklısın. aradım sertifikadan söz etmişsiniz dedim. nasıl ve nereden alınacak diye sordum. bana üniversite bilgisi veremiyoruz mail ile hesap numarası yolladı sadece bir de kimlik fotokopisi, sabıka kaydı, fotoğraf vs. istiyorlarmış. anladım hemen tuzak olduğunu. aklı başında hiçbir şirket sertifikayla insan kaynakları uzmanı almaz. gaziantep'teki küçük bir şirket bile en az on yıl deneyim istiyor, çeko ya da işletme mezunu istiyor.

Nzsll, 7 yıl önce

Çok güvenilir bir şirket olduğunu düşünmüyorum. Tıbbi mümessillik ilanı için bana geri dönüş yaptıklarında 500 tl sertifika parası istediler.

daisyducck
Aday Memur
07 Nisan 2017 21:39

Arkadaşlar bende başvurdum bu şirketin ilanına aynı şekilde özgeçmişinizle ilgileniyoruz insan kaynakları Sertifikasi varsa onu cv ile beraber yollayın veya yoksa şirketimizin anlaşmalı olduğu yerlerle sertifika almanız için iletişime geçiniz diye mail geldi. Güvenilir gibi değil ama kararsizim da yani var mi aramızda başka arayan konuşan arkadaşlar

paprikari
Kapalı
10 Nisan 2017 18:01

sertifika işleri saçmalığın daniskasıdır inanmayın sakın ;))

sizden en fazla isteyecekleri spk lisansıdır.

pp9742
Aday Memur
20 Nisan 2017 12:53

Az önce bende aradılar eğitim almayı istiyorsam iletişime geçecekmişim elemeli eğitimden söz ediliyor genesis ilaç adı altında çok sıcak bakmadım açıkçası sürece katılan var mı

Gamalon
Aday Memur
20 Mayıs 2017 09:16

Arkadaslar inanmayin ben 550 TL kaptirdim sacma sapan 50 TLik sertifikalara 550 TL aliyorlar sonra egitim var otelede bi 500 TL ver diyorlar bildiginiz adamlar sizin uzerinizden para kazaniyor sonra is mis yok

paprikari
Kapalı
20 Mayıs 2017 11:21

Buyur burdan yak.sitede bi yetkili arkadas avukat vs. olabilir işkura şikayet etsin yaa bu ne

Gamalon, 7 yıl önce

Arkadaslar inanmayin ben 550 TL kaptirdim sacma sapan 50 TLik sertifikalara 550 TL aliyorlar sonra egitim var otelede bi 500 TL ver diyorlar bildiginiz adamlar sizin uzerinizden para kazaniyor sonra is mis yok

hd29
Kapalı
23 Mayıs 2017 21:49

İlana başvurdum görüşmeye gittim.Hemen kabul ettiler işbaşı eğitimden.Bunlara benzer bir kurumdan ik sertifikası almıştım zaten.Evrakları tamamlayıp götürdüğümde tam hayal kırıklığıydı.Bordro falan yapiyoruz dediler.Ama acayip telefon trafigi vardı.Sertifika için insan topluyorlar adına işe alım diyorlar.3 aylık stajyerlerde kullanmalık yazın oteller falan yoğunlar malum.

hd29
Kapalı
23 Mayıs 2017 21:59

Arkadaşlar milli eğitimde suç Ankara daki bir firmadan online egitim aldim.Sınavda milli eğitimden heyet vardı.Hmm resmi birşey demekki diyorsun fakat firmalar umut tüccarı.Resmi bir kurum buna nasıl izin veriyor aklım almıyor.Sosyal medyada kötüleyincede hakkında dava açıyorlar pişkin pişkin.

su1218
Aday Memur
01 Haziran 2017 19:10

Arkadaşlar ben Alioğlu şirket grubundan sertifika alıp eğitime katıldım. Ve hiçbir sorun yaşamadım. Verdiğim ücrete ve gittiğim eğitime de değdi. Olumsuz yorumları dikkate almayın bence. Sertifikam üniversite ve MEB onaylıdır. Emin olun dolandırma gibi birşey söz konusu bile olamaz. Siz de arayarak şansınızı derim ben.

TTOMRİSS
Aday Memur
05 Haziran 2017 11:07

Arkadaşlar bu şirkete bende başvuruda bulundum eğitimlerine katıldım. Bilmeden atıp tutmayalım.Gamalon 550 tl kaptırdım diyorsun bi belge atsana nasıl kaptırdın.Çok merak ettim.O kadar işsiz insan var buradan yanıltıcı bilgi verip ekmekleriyle oynamayın insanların.Albert Einstein a da gerizekalı dediler adam atomu parçalayıp ellerine verdi.

caspermayla
Aday Memur
07 Haziran 2017 20:20

Arkadaşlar, Ben uzun yıllar ilaç sektöründe çalıştım ama ilk kez böyle bir firma ile karşılaştım.Şubat ayında başladı bu firmanın ilk araması. İlk önce benden 550 TL para karşılığında Sertifika ve Eğitim almam istendi. 220TL'si meslek sertfikası için geri kalanda eğitim öncesi online ön eğitim içinmiş :) tabi ben itiraz ettim,eğer bir eğitim vericekseniz bu eğitimin karşılığında para isteyemezsiniz dedim. 1 hafta sonra fiyat düştümü 220TL'ye :) dedim sertifikayı da ben istediğim yerden alırım. Aldım sertifikayı, ama sırf işin sonunu merak ediyorum.Mail gönderdiler 12-18 Haziran tarihlerinde 2.dönem Eğitim yapılacaktır,katılmak için 054....nolu numarayı arayın diye. Bakalım ne olacak diye aradım, meşguldü, 10dk.sonra beni geri aradılar. Eğitim Antalya'da bir otelde yapılcakmış. Otele giriş 12 Haziran Pazartesi olacakmış, yoldan geldiğimiz için 2 gün otelde dinlenecekmişiz !!! Çarşamba günü Eğitim başlayacakmış !!!!! oda günde 3 saat eğitim olacakmış, sonrasında eğitimlerden sınav olacakmışız...otele girişte 500TL para yatırılacakmış eğer sınavlardan ve oteldeki hal vaziyet kılık kıyafetten'de geçer not alırsam işe alınacakmışım, 500TL iade edilecekmiş.(Bunlar tatil vaadleri, iş miş hikaye)

Arkadaşlar ben ilaç sektöründe uzun yıllar çalıştım böyle bir şey görmedim. İlaç sektöründe eğitime yoğun iş mülakatlarından sonra gidersiniz(ilk önce Bölge Müdürü görüşmesi,sonra Satış Müdürü görüşmesi, en son İnsan Kaynakları görüşmesi) tüm bu görüşmelerden geçtikten sonra iş girişiniz yapılır ve ondan sonra cebinizden 5 kuruş çıkmadan lüks bir otelde Eğitime gidersiniz. Eğitimlere giriş sabah 8, akşam 17'dir. Canınız çıkar o eğitimlerde, işe girişiniz yaplmıştır ama Eğitimde başarılı olmak hedefinizdir. Çünkü KURAL BUDUR

Ama 500TL'ye tatil yapmak istiyorsanız gidin bence :)

NOT : Bu arada Su1218 ve TTOMRİSS adlı kullanıcılar Eğitime katılıp memnun kaldıklarını yazmışlar. İşe girebildiniz mi bari !!! :) :)

caspermayla
Aday Memur
07 Haziran 2017 20:44

Lütfen linkleride inceleyin

Şikayetvar.com :

https://www.sikayetvar.com/alioglu-grup-genesis-ilac-ilan-kandirmacasi

Gerçek Genesis ilaç'ın Kamuoyu duyurusu :

http://www.genesis.gen.tr/

TTOMRİSS
Aday Memur
07 Haziran 2017 22:38

caspermayla seni anlıyorum işini yapıyorsunda Ama kabul etmek lazım Firma sağlam girdi piyasaya eee ne demişler Meyve veren ağacı taşlarlar.😂

rozzz
Aday Memur
07 Haziran 2017 22:58

Merhabalar arkadaşlar, varsayalımki dolandırcı varsayalımki iddia edildiği gibi durumlar söz konusu sizin işiniz gücünüz yokmu. Madem genesis ilaç denen şirket şikayette bulunmuş bırakında gereği yetkili merciler tarafından yapılsın

rozzz
Aday Memur
07 Haziran 2017 23:02

Ki böyle bir durumun olduğunuda sanmıyorum eğitime katılıp işe alınan çok yakın bir arkadaşım var ve herhangi bir zorlamayla girmedi eğitime tamamiyle özgür iradesiyle gitti başarılı olduğu içinde işe alındı. Bana görw kendine güveni olmayan aciz bir topluluğun çamur atmasından başka bir şey değil bu yazılanlar..

Drk12345
Aday Memur
07 Haziran 2017 23:55

Brnde başvur yaptım 550 tl ile sertifaka aldım aradılar 12-18 haziran da eğitim var denildi 500 tl otel ücreti denildi eğitimi gecersem ücret iade edilecek miş . Şimdi yorumlardan sonra fikrim değişti arkadaşlar sözleşme imzalayan arkadaş işkurdan alındığını söylüyor bu kadar beklenti 6 aylık iş için mi yoksa bilenmeyen bişeylermi var gerçekten bilen biri seçilip sözleşme imzaşayan biri yazsın lütfn çünkğ umut bağladım bu işe

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi